Tuto skutečnost potvrdila i nedávná MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE, která se konala na sklonku loňského roku v Praze. Konference se zúčastnilo rekordních 155 potenciálních master-franchisantů nebo franchisových partnerů.

Praha Master franchise konference - seznámení koncepty nabízející franchisovou spolupráci na nadnárodní úrovni

 

Pro zájemce o franchising nabídla konference 14 velmi zajímavých a atraktivních nových zahraničních značek, které plánují expanzi do České a Slovenské republiky. Tato na českém a slovenském trhu ojedinělá akce potvrdila i stoupající zájem zahraničních franchisových konceptů o český a slovenský trh.

Konferenci pořádala již po čtvrté za sebou poradenská společnost AVEX systems ve spolupráci se společností  Franchise & Retail Academy za velké podpory České a Slovenské franchisové asociace, jakož i celé řady mediálních partnerů, mezi něž patřil také portál TopFranchising.

Franchising má na českém a slovenském trhu potenciál dalšího růstu

V Česku působí na trhu dle odhadů odborníků více než 250 franchisových konceptů, na Slovensku cca 170

franchising v ČR roste, přicházejí nové franchisingové koncepty a nabízí master licence

Pro informaci na celém světě úspěšně funguje přes 16.000 franchisových systémů. Např. v Belgii, která je co do počtu obyvatel a infrastruktury srovnatelná s českým trhem, je na trhu aktivních přes 390 franchisových konceptů, v Portugalsku dokonce 580. Z toho vyplývá, že český trh není zdaleka naplněn a že je zde prostor pro další nové franchisové systémy.

.

Franchising nabízí mnoho výhod, především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vloženého kapitálu. Mnoho tzv. nezávislých podnikatelů bude mít na českém i slovenské trhu stále těžší a těžší pozici a podmínky, jak se prosadit proti své konkurenci a udržet zájem zákazníků o jejich zboží nebo služby. Jako franchisant silného řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Proto zájem o franchising každoročně na českém trhu stoupá, což dokazují i statistiky a rostoucí počet franchisových systémů na trhu,“ dodává Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé master franchisové konferenci v Praze naleznete zde.

Pokud se chcete dovědět více o prezentovaných franchisových značkách, které plánují expanzi do ČR a SR, vyplňte přiložený formulář, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi Vám podrobnější podklady poskytneme či zajistíme.

Pošlete svůj dotaz:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Katalog franchis – další nabídky franchisové spolupráce

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.