Díky energii a přístupu, s jakým se Marcela Kutláková v loňském roce postavila do čela bankovní a poradenské pobočky Partners market, má velkou šanci vybudovat dlouhodobě prosperující a úspěšnou firmu.

„Partners market pro mě byl jasnou podnikatelskou volbou“ říká bez váhání franšízantka Marcela. A že není váhavý typ je znát z celého jejího příběhu „cesta k Partnersu“:

„Moje cesta k franšízingu byla taková „rychlá“,“ popisuje své bleskové rozhodnutí vést vlastní Partners market akční franšízantka a s úsměvem dodává: „V srpnu loňského roku mě oslovila moje ředitelka z poradenské sítě, Petra Příchovská, s nabídkou, zdali bych neměla zájem o vedení pobočky Partners marketu v Českém Krumlově. Přibližně během hodiny mi vysvětlila, oč se jedná, co by to pro mě znamenalo, v jaké fázi je pobočka nyní atd. A já si dala víkend na rozmyšlenou, abych tuto nabídku mohla probrat doma s manželem a rodinou. V neděli večer jsem Petře zavolala s tím, že do toho JDU!“

Jak dlouho jste znala Partners, než jste se začala zajímat o franšízu?

„Společnost Partners jsem poznala v roce 2011, a to jako klient. Poptávali jsem s manželem někoho, kdo by nám pomohl refinancovat stávající hypoteční úvěr. Kamarádka mi doporučila poradkyni Dagmar Pechovou, se kterou jsme se potkali a začali se bavit o našich financích. V tu dobu jsem byla se svým druhým synem na rodičovské dovolené. Paní Pechová se zmínila i o možnosti podnikání v Partners. Přestože jsem předtím s oblastí financí neměla žádnou profesní zkušenost, zaujalo mě to natolik, že jsem jí za týden volala, s tím, že bych se ráda zúčastnila semináře. Vše se mi natolik líbilo, že jsem se do podnikání v Partners vrhla naplno, „bez ohledu“ na rodičovskou dovolenou. Od té doby působím v Partners,“ vzpomíná na své začátky v Partners Marcela Kutláková.

„Jsem člověk, který jde do všeho po hlavě, ať už s výsledkem úspěchu, či neúspěchu. Následně se z toho poučím a podruhé už stejnou chybu neudělám.“ 

Věnujete se franšíze Partners market na plný úvazek?

„Naprosto! Upřímně si nedokáži představit, že by to mohlo být jinak, pokud chcete být úspěšný a vybudovat fungující pobočku,“ poukazuje paní Markéta na potřebu být aktivní, jestliže chcete být úspěšní. A to platí bez výjimek v jakémkoliv oboru.

Čemu se věnujete ve volném čase? Každý přece potřebuje nějak dobíjet baterky.

„Věnuji se rodině, svým dvěma synům, kterým je 11 a 7 let, a samozřejmě manželovi. Tím bych výčet uzavřela. V tuto chvíli není čas a ani prostor zabývat se něčím dalším. Jsme jako pobočka na startu a je třeba se podnikání věnovat naplno. Jde o práci náročnou na čas i na psychiku.  Přesto se každé ráno nemohu dočkat, až přijedu do marketu, pozdravíme se s kolegy a půjdeme makat!“ popisuje své maximální nasazení odhodlaná franšízantka.

Kdo vám pomohl se „rozhoupat“ a pustit do podnikání? Bylo to náročné rozhodování?Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

„Troufnu si říci, že jsem člověk, který jde do všeho po hlavě, ať už s výsledkem úspěchu, či neúspěchu. Následně se z toho poučím a podruhé už stejnou chybu neudělám. Jsem taková už od malička, o všem podstatném jsem se rozhodovala sama. I moji rodiče věděli, že si jakýkoliv krok ve svém životě musím sama osahat.“

Odrazoval vás od franšízového podnikání někdo?

„Neodrazoval. A i kdyby ano, nenechala bych se a tím více bych si šla za svým. Naopak velkou oporou mi byl a stále je manžel Honza. Po šesti letech mého podnikání už má svatozář. Jeho podpora, zázemí, péče o naše děti a věčný úsměv na tváři jsou pro mě hnacím motorem a umožňuje mi to věnovat se práci naplno. Velký dík tedy patří mému muži!“

Zvažovala jste otevření franšízy i u jiných provozovatelů bankovních či poradenských služeb?

„Nezvažovala. Partners pro mne vždy byla a bude jasná volba!“

Jak byste zhodnotila spolupráci s Partners? Dostala jste při rozjezdu franšízy podporu?

„Spolupráci s naší centrálou velmi oceňuji, získala jsem podporu, odpovědi na své otázky, rychlost řešení čehokoliv byla blesková a velmi mi vyhovuje neskutečně vyladěné a detailně propracované následné vzdělávání. Pomohli mi s hledáním spolupracovníků i klientů, mám podporu v marketingu, IT i analýze finančních produktů,“ vyjmenovává pomoc v Partners marketu spokojená franšízantka.

Jak se dnes daří vaší pobočce a vám osobně? Jste se svým podnikáním spokojena?

„V čele Partners marketu jsem poměrně krátce, přesto se nám za tu dobu podařilo pobočku personálně obsadit. Zvládli jsme dobře nastavit systém řízení, který je zásadní ve fungování a vzájemné kooperaci, toleranci a k vedení výsledků. Přebírali jsme stávající pobočku, která příliš nefungovala, a bylo nutné vyřešit s tím spojené záležitosti. Ale poradili jsem si. Vůbec největší radost mám z navázání spolupráce s poradci ze sítě. Našli jsme stejnou řeč, cestu a chuť jít do podnikání. Naše pobočka jim slouží jako servisní místo.“

Co vám podnikání dalo nebo naopak vzalo?

„Krásná otázka s jednoznačnou odpovědí: nevzalo nic, v tom mám jasno!“ říká opět bez váhání Marcela a neupouští od nadšených komentářů: „A co dalo? Mnoho kamarádů, skvělých kolegů, super klientů. Nechci, aby to vyznělo jako klišé, ale mám za zády jedinečnou společnost s úžasným byznysem, nadčasovým jednáním, znalostmi a vzděláním,“ uzavírá povídání energická žena, která může být právě vám motivací.

„Nehledejte odvahu, tu máte v sobě. Stanovte si jasné cíle, plánujte a jděte do toho naplno. Vrátí se vám to!“ vzkazuje všem, kteří ještě stále váháte, Marcela Kutláková.

Chcete podnikat a nevíte jak začít? Pusťte se do podnikání s franchisou!

Franchising vám totiž nabízí cestu k podnikání s jasným návodem, jak být úspěšný! 

 … a Partners Market to ví velmi dobře!

 

Další články o franchisingu s Parnters Market jsou pro vás k dispozici zde.

Máte dotazy, chcete vědět více? Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!