Franšíza do 100 tisíc!

Počet automobilů v ČR neustále narůstá a když se používají, také se často špiní – a v dnešní uspěchané době má málokdo čas se čištění a údržbě auta věnovat tak, jak by si, vzhledem k času, který v něm trávíme, zasloužilo.

Pro mnohé z nás je auto pojízdnou kanceláří, pro některé dokonce „druhým domovem,“ avšak jsme natolik vytíženi, že jej zvenčí odbýváme drastickou auto-myčkou, která k laku příliš vlídná není, a vlhkými ubrousky své mazlíčky „šolícháme“ zevnitř. A někdy ani na to není čas….

Mobilní auto myčka pro osobní, užitkové, nákladní vozy i dopravních prostředků pro veřejnou hromadnou dopravu (autobusy, vlaky)


Ruční parní čištění interiérů i exteriérů osobních aut i náklaďáků – dobrá podnikatelská příležitost

Česká společnost MaxDrive vyplňuje díru na franšízovém trhu a se službou mobilního mytí automobilů, se kterým již třetí rok obsluhuje nejrůznější klientelu v několika městech ČR, otevírá svou náruč novým franšízantům v dalších městech. Celý svůj ověřený provoz mobilních auto-myček a vypilovaný podnikatelský koncept totiž postupně převádí na franšízový model podnikání.

Parní čištění vozidel má širokou klientelu v soukromém i firemním sektoru

Franšízový koncept MaxDrive, se svým mobilním ručním mytím osobních a užitkových aut, autobusů, kamionů i vlaků, cílí na širokou klientelu.

Max Drive franchisa - podnikání - podnikatelské příležitosti do 100 tisícJejich spokojenými zákazníky jsou autodopravci, malé i velké firmy, časově vytížená pracující veřejnost, ale i matky na mateřské. Nabízí totiž šetrné ruční mytí aut prakticky kdekoli a za rozumné ceny.

Díky desinfekčním účinkům parního čištění služeb MaxDrive využívají také autobusoví přepravci a firmy, kde jsou přísné nároky na hygienu stanovené různými předpisy (přeprava potravin atp.).

Mytí auta přímo u zákazníka v garáži, ve firmě, na parkovišti či na samotě u lesa – to je výhoda mobilní myčky MaxDrive

Nejčastěji čištění probíhá u klienta – doma, v sídle firmy, v depu či garážích nebo kdekoliv jinde, ideálně tam, kde se dá připojit k elektřině, ale ani ta není podmínkou a auto jsou schopni vyčistit třeba i na samotě u lesa.

Auto vám umyjí i na parkovišti, během doby, než si klient/ka udělá potřebný nákup nebo vyřídí obchodní jednání…

tlačítko katalgovový zápis

I ve franchisingu můžete začít podnikat s nízkými investicemi, MaxDrive je toho příkladem!

O franchisingu si mnozí z Vás myslí, že začít podnikat s tímto modelem je možné pouze za předpokladu několika set tisícových či milionových investic. Není to však pravdou. Na trhu se najdou i takové koncepty, které jsou dostupné i „obyčejným lidem,“ kteří mají chuť začít podnikat, ale nemají možnost nebo nechtějí investovat celoživotní úspory nebo se zadlužit až po uši proto, aby se mohli postavit na vlastní nohy a pustit se do podnikání.

MaxDrive patří mezi levné a nenáročné franšízy, kde má slušnou šanci začít podnikat prakticky každý, kdo se nebojí práce a zodpovědnosti za ni.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Začít podnikat s MaxDrive můžete poměrně snadno…

Vybavení i vozidlo vám MaxDrive pronajme, franšízovou auto myčku tak můžete rozjet i do sto tisíc!

Max Drive - franchising auto moto - ve franchisingu v oboru auto-moto příliš konkurence není - jediná mobilní parní auto myčka MaxDrive (Max Drive) nabízí franchisové partnerství - franchising automobily - mytí, desinfekce, údržba - pronájem vozu i vybavení pro ruční parní mytíFranšízanti u MaxDrive oceňují jednoduchost konceptu a jeho finanční nenáročnost. Tento franšízový model podnikání je postaven na předpokladu, že špína je věčná…auta byla, jsou a budou špinavá, navíc jich rok od roku přibývá a lidé jsou více pohodlnější, očekávajíce vyšší kvalitu služeb.

Franšíza MaxDrive vám poskytne ucelené podnikatelské know-how, v rámci měsíčního poplatku vám pak zajistí pronájem a servis vozidla i potřebného vybavení pro mobilní mytí. Součástí výhod pro franšízanta je také zajištění provozu dispečinku i firemní marketingová podpora. MaxDrive je po dohodě ochoten svým novým franšízantům odložit splatnost franšízové licence až na 6 měsíců.

 

Nyní franchisový koncept MaxDrive hledá své partnery pro další česká města.

Franšízu je možné vést přímo, nebo jako investici – prostřednictvím personálu. 

Chcete vědět více?

Můžete nás kdykoliv kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!