Vlivem pandemie koronaviru byla  řada lidí nucena přehodnotit své priority. Prvořadým se stalo zdraví, péče o blízké nebo nebo finanční a realitní záležitosti, které je třeba řešit prakticky pořád. Aby mohla společnost Broker Consulting  pomáhat svým klientům právě v těchto oblastech a současně jim být ještě více na blízku, otevřela  počátkem roku tři nové OK POINTy. Nového OK POINTu se tak dočkaly severočeský Jablonec nad Nisou, západočeská metropole Plzeň a slezská Ostrava Poruba.

 

V Jablonci nad Nisou, Plzni i Ostravě Porubě mají nyní obyvatelé díky konceptu OK POINT možnost vyřešit bankovní služby, osobní finance, pojištění a reality pohodlně na jednom místě.

„Jedním z největších přínosů OK POINTů je časová úspora, kterou zákazníkům přinášejí. Ti nemusí běhat tu do banky, tu do pojišťovny a jindy zas do realitky. Nemusí to samé vysvětlovat několika lidem, ale vše řeší s jedním konzultantem, který je jim vždy k dispozici, zná jejich finanční možnosti a šetří jim tak čas,“ uvádí Radim Štantejský, regionální ředitel Broker Consulting a projektový manažer franšízového konceptu OK POINT.

 

 

OK POINT Jablonec nad Nisou

Jablonecký OK POINT otevřela jeho provozovateka Lucie Langerová v samém srdci města. Klienti jej naleznout na Mírovém náměstí naproti budově radnice. Lucie Langerová začala s podnikáním v oboru pojišťovnictví a finančnictví již v roce 2009. Později své podnikání rozšířila také o bankovní frašízing. Po mateřské dovolené zvažovala kam se posunout dál. Rozhodla se proto pro otevření vlastní pobočky OK POINT.

Lucie Langerová přibližuje, co ji vedlo k otevření pobočky: „Celý život se řídím citátem Terryho Pratchetta: ´To, co je důležité, je naděje´. Obory financí a realit získávají obzvlášť v dnešní nelehké době na významu. Jsou v podstatě hned po zdraví tím nejdůležitějším, čím se lidé zabývají. A já bych jim s těmito záležitostmi chtěla pomáhat tak, aby se pro ně má pobočka stala takovým místem naděje.“

 

OK POINT Plzeň

Nově otevřený OK POINT v Plzni patří manželům Linhartovým. Klienti jej naleznou jen několik kroků od centra Plzně v části města zvané Roudná. Petr Linhart začal se společností Broker Consulting spolupracovat od roku 2015 jako finanční poradce. O čtyři roky později si otevřel vlastní kancelář. S manželkou Janou, která má zkušenosti z bankovní sféry, se letos rozhodli pro společné podnikání v podobě franšízové pobočky OK POINT.

„Myslím si, že obor finančního poradenství je už dnes spíše o péči nežli o prodeji. Klientům stěží nabídneme jiné produkty, než jaké mají banky, zato jim poskytneme mnohem lepší servis, nadhled a určitou formu svobody. S manželkou bychom si přáli, aby klienti po návštěvě naší pobočky odcházeli s pocitem důvěry a spokojenosti, že jsme jim s jejich záležitostí opravdu pomohli,“ shrnul společná přání Petr Linhart.

 

OK POINT Ostrava Poruba

Pobočku OK POINT, jejímž provozovatelem je Tomáš Pospěch, naleznou klienti v samém srdci Ostravy na Hlavní třídě. Tomáš Pospěch nebyl před otevřením vlastní pobočky OK POINT v oboru financí a realit žádný nováček. A právě svých více než deset let zkušeností v tomto oboru se rozhodl zúročit ve podnikání.

 „Otevření této pobočky vnímám jako určitý milník ve své kariéře. Získávám tím nové příležitosti, jak lidem pomoci s finančními a realitními záležitostmi. Mým největším přáním je, aby se klienti na mou pobočku rádi vraceli,“ komentuje otevření svého OK POINTu Tomáš Pospěch.

 

 

Za 6 let už 44 OK POINTů napříč republikou

Franšízové pobočky OK POINT představují už od roku 2015 místa, kde si lidé mohou pod jednou střechou sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a také řešit realitní služby. Cílem konceptu je pomoci klientům s finančním plánováním a orientací v nepřeberném množství nabízených služeb, a celkově jim tak usnadnit život. Velkou výhodou OK POINTů, kterých je mimochodem už 44, jsou moderní on-line technologie, které patří ke standardnímu vybavení každé pobočky. Klienti díky nim snadno pochopí princip dlouhodobého finančního plánování, který jim pomůže splnit si své životní cíle a přání.

Pokud i Vy chcete dát svému profesnímu životu nový směr, projekt OK POINT pro Vás může být zajímavou příležitostí…

 

NEVÁHEJTE A PIŠTE SVÉ DOTAZY K TÉTO PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  Podrobnosti o konceptu OK POINT najdete na stránkách www.okpointy.cz a videokanálu www.okpoint.tv.