Je vám finanční odvětví profesně blízké? Jste úspěšný podnikatel nebo schopný a zkušený manažer?

Možná právě pro vás je podnikání v oblasti financí pod renomovanou značkou OK POINT tou pravou příležitostí!   

 

Jedinečnou síť poboček OK POINT, s širokým portfoliem služeb, již několik let úspěšně provozuje finančně poradenská společnost Broker Consulting.

 

Ve franšízových pobočkách OK POINT mohou klienti sjednávat služby a využívat kombinace produktů různých bank, pojišťoven, investičních či ověřených úvěrových společností, ale také zde mohou řešit široké spektrum realitních služeb, aniž by museli navštěvovat několik samostatných filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. OK POINTy propojují finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví, a dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí. K dispozici jsou i speciální finanční produkty, které jinde ke sjednání nejsou.

OK POINT v Havířově je další multibankovní pobočkou, kde jsou zprostředkovávány plnohodnotné bankovní služby dvou bank – mBank a MONETY Money Bank.

 

Stejně jako všechny ostatní pobočky, je i tato vybavena moderními technologiemi, privátní zónou a vkladovým bankomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

 

„Koncept multibankingu mnozí spotřebitelé znají z on-line prostředí, kde pomocí jedné aplikace dokáží obsluhovat účty u více bank zároveň. My stejnou službu přenášíme do reálného prostředí kamenné pobočky. Toto řešení zatím na tuzemském trhu spotřebitelé najdou pouze na OK POINTech,“ komentuje Radim Štantejský, projektový manažer OK POINT a obchodní ředitel Broker Consulting, a dodává: „Otevírání a výstavbu nových poboček nám zpomalila situace spojená s epidemií, i přesto letos otevřeme další pobočku OK POINT v Boskovicích.“

 

Franšízant nově otevřené havířovské pobočky, Jiří Sýkora, před zahájením podnikání pracoval v bankovním sektoru. V rámci fungování OK POINTu si pochvaluje zejména možnost svým klientům nabízet mnohem širší portfolio produktů a služeb, než tomu je v „běžné bance“.

 

OK POINT v Havířově se nachází na Hlavní třídě, která je tepnou celého města – pobočka je tedy dobře dostupná a hlavně je případným novým klientům dobře na očích. Je situována nedaleko Magistrátu města Havířov a Kulturního domu Radost. Parkování je možné v přilehlých ulicích nebo na nedalekém centrálním parkovišti na konci Hlavní třídy.

„Na OK POINTu tvoříme sehraný tým s Lucií Jiravovou. Oba jsme byli dlouhá léta zaměstnáni v bance. Chceme tedy využít našich zkušeností s klientským servisem, s uměním navázat vztah s klientem a toho, že nás práce s financemi baví. S konceptem OK POINT ale máme možnost poskytnout daleko širší klientský servis a produktové portfolio a to včetně realitních služeb. To jsme v bance neměli,“ uvádí Jiří Sýkora, franšízant OK POINTu Havířov.

 

V mnoha městech společnost Broker Consulting, prostřednictvím svých franšízantů, OK POINT již provozuje. Je však stále řada měst, kde společnost franšízanta pro OK POINT stále hledá…

Příležitosti pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň, Vsetín a Zlín.

 

Zaujala Vás nabídka společnosti Broker Consulting?

Chtěli byste svým klientům nabízet veškeré služby spojené s financemi a poradenstvím včetně realitních služeb na jenom místě?

Tak právě pro Vás může být OK POINT tou pravou příležitostí.

 

.

Neváhejte a kontaktujte nás. Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace