OK POINT představuje unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném a nepřehledném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, nízkonákladové bankovnictví a realitní služby. Před započetím v ČR měl tento projekt již bohatou tradici v západní Evropě.

 

Aktuálně je v ČR otevřeno 44 OK POINTů. V letošním roce chce Broker Consulting dosáhnout hranice 50 OK poboček!

Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT, k tomu dodává: „Bohatá historie, úspěšné fungování OK POINTů v zahraničí, ale také prestižní lokality, ve kterých máme naše OK POINTy, jsou nespornou přidanou hodnotou. V budování nových poboček patříme ve všech třech oborech, kterými se OK POINTy zabývají, k nejúspěšnějším na tuzemském trhu.“ Současně dodává: „Co však brzdí rychlejší expanzi je hledání vhodných prostor, které by se hodily na OK POINT. Ideální z tohoto pohledu jsou prostory po pobočkách bank. My hledáme ale takové, které jsou na exkluzivních místech ve městech s plus 15 tisíci obyvateli a se spádovou oblastí plus 30 tisíc.“

 

 A právě bývalou pobočku banky nahradil poslední otevřený OK POINT v Praze.

Ředitelkou a franšízantkou OK POINTu se stala Darina Stehlíková, která od roku 2013 působila v Broker Consulting…

 

„V ulici Na Pankráci se nachází nejenom řada administrativních budov, ale i drobných živnostníků, kteří určitě ocení non-stop dostupnost vkladového bankomatu pro uložení tržby. Kromě vkladomatu na OK POINTu najdou realitní služby a kompletní portfolio finančních a bankovních služeb od jednotlivých finančních institucí napříč českým trhem, tedy bez nutnosti navštěvovat jednotlivé pobočky zvlášť,“ představuje služby OK POINTu franšízantka Darina Stehlíková.

 

V čem tkví jedinečnost konceptu poboček OK POINT? A proč jsou klienty tak hojně navštěvovány?

 

„Na OK POINTech nabízíme kompletní služby zahrnující bankovní, finanční a realitní oblast. Jedním z nejčastějších požadavků, s nímž klient na OK POINT přijde, je vyřešení vlastního bydlení. Právě na OK POINTech se sjednává 17 procent objemu všech hypotečních úvěrů Broker Consulting ČR. Tím, jak je náš franšízový koncept postavený, klient většinou vyřeší daleko více než jen samotnou hypotéku. Nabídneme mu pomoc s hledáním nemovitosti i s právními službami spojenými s koupí, pomůžeme mu s financováním  a připravíme nabídky z více bank i spořitelen, takže nemusí obíhat jednotlivé pobočky. Dále zařídíme pojištění nemovitosti a domácnosti a ostatní zajištění. Jednoduše poskytneme kompletní servis na jednom místě,“ vysvětluje Radim Štantejský oblibu OK POINTů u klientů.

 

Hlavní předností poboček OK POINT je lidský přístup ke klientům, diskuze nad jejich přáními i plány, a šíře poskytovaných služeb. Díky těmto faktorům se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu.

Výhodou je také vstupní investice v maximální výši 1,5 milionu korun, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie.

Kdo jsou franšízanti poboček OK POINT?

Franšízanti společnosti Broker Consulting nejsou pouze lidé ze sítě, ale většinou se jedná o zkušené manažery, kteří chtějí restartovat svou kariéru a hledají nové možnosti právě v oblasti podnikání.

„Například bratři Marek a Aleš Berbrovi si během roku a půl otevřeli dvě franšízové pobočky v Třinci a Frýdku-Místku a už uvažují o třetí. Manželé Soňa a Radek Husákovi se zas během roku dostali z červených čísel do černých. Ale je to i o inovativním přístupu, nových nápadech. Například Jakub Novotný z OK POINTu v Praze na Vinohradech přišel jako první s návrhem spolupráce s developerskými projekty. Dnes už je to běžné v celé síti, jako jediná finančně-poradenská společnost pracujeme ve velkém s developery,“ říká o úspěších franšízantů Radim Štantejský.

 

I vy se můžete stát franšízantem společnosti Broker Consulting a vést svůj vlastní OK POINT…

Důležitá je především detailní znalost regionu, schopnost využívat obchodní vazby, schopnost rozvíjet síť kontaktů, motivace a osobní angažovanost.

Franšízant také musí mít podnikatelské myšlení, dovednosti, schopnosti a zkušenosti pro vedení lidí a obchodního místa, trestní, finanční a morální bezúhonnost a také dostatečný počáteční finanční kapitál.

Řada měst na svůj OK POINT stále čeká..

Jenom v Praze hodlá společnost Broker Consulting otevřít dalších 5 OK POINTů!

Příležitosti pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

 

Měst, kde OK POINT ještě schází, je spousta. A možná právě Vy víte o vhodné lolitě ve Vašem městě…

 

Expanze projektu OK POINT společnosti Broker Consulting není stále ještě u konce.

 

Pro své pobočky však nehledají pouze investory, kteří se na projektu budou podílet finančně, ale chtějí franšízanty, kteří se na chodu svého OK POINTu budou podílet osobně.

 

Pokud i Vy chcete dát svému profesnímu životu nový směr, projekt OK POINT pro Vás může být zajímavou příležitostí…

 

NEVÁHEJTE A PIŠTE SVÉ DOTAZY K TÉTO PODNIKATELSKÉ PŘÍLEŽITOSTI

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace