POE modul obsahuje na 136 m2 plně vybavenou pobočku včetně veškerého gastronomického vybavení. Najdi si skvělé místo pro své podnikání a začni!

 

 

Ve spolupráci s firmou Eko modular vytvořila společnost POE POE nový model provozovny POE modul

 

„Původní myšlenka byla vytvořit další úroveň konceptu POE POE, provozovnu, která bude plnohodnotná, ale v případě potřeby ji není problém v krátkém časovém horizontu přemístit. Hledali jsme na trhu dodavatele na modulární výstavbu (aktuálně populární a velmi oblíbené modulární domy) v té nejvyšší možné kvalitě, a zjistili jsme, že naše přísné požadavky splňovala pouze společnost Eko modular s.r.o., která je podle nás špička v tomto oboru,“ vysvětluje Martin Kovářík počátek spolupráce s Eko modular.

Jaké výhody přinese POE modul franchisantům?

 

K hlavním výhodám POE modulu patří rychlá výstavba a dodání na klíč včetně veškerého zařízení a vybavení gastronomickou technologií POE-POE.

 

„V případě potřeby je modul možné přemístit na jiné místo – přesun je otázka pár dní. Franchisant investuje své peníze do vlastní nemovitosti – není v nájmu a nemusí rekonstruovat cizí prostor v podobě klasického pronájmu komerčního objektu,“ dodává Martin Kovářík k výhodám POE modulu.

 

Celková investice je individuální, bude se pohybovat v rozmezí 8 – 10 milionů korun.

 

Na POE modul nemusíte mít dopředu připraveno vůbec nic…

Veškeré potřebné záležitosti za Vás vyřídí v POE POE.

 

Franchisant musí najít pouze to správné místo, zajistit financování a dát požadavek na POE modul do výroby.

 

„Jelikož máme kompletně zpracovanou celou výrobní dokumentaci, nezabere výroba a příprava celé provozovny POE modulu více jak 3-6 měsíců. Stavba jako taková je kompletně realizována prefabrikací ve výrobní hale až do fáze finálního POE modulu na klíč, včetně zařízení a kompletního vybavení. Celý POE modul tvořený třemi a více moduly je pak dopravován na místo stavby, kde již usazení a uvedení kompletní stavby do provozu trvá hodiny či maximálně jednotky dnů,“ popisuje Martin Kovářík jednoduchost celého konceptu.

 

Společnost Eko modular s.r.o. je český dodavatel modulárních dřevostaveb s působností v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

 

Eko modular je dodavatel esteticky i funkčně kvalitních ekologických staveb pro bydlení i podnikání. Klíčovou úlohou společnosti na evropském trhu je propagovat dřevěnou modulární výstavbu jako plnohodnotnou alternativu bydlení a komerčního využití. Firma vyrábí modulové dřevostavby kousek od Břeclavi a má za sebou přes 80 realizací.

 

Do budoucna chce koncept POE POE rozšířit tento mobilní model provozovny také do zahraničí.

 

„Jelikož je POE modul vyrobený z obnovitelných zdrojů, jsou nám velmi blízké podobně smýšlející krajiny. Obrovská poptávka nás těší především ze sousedního Rakouska. Kde je v plánu koncept POE modulu využívat v lyžařských střediscích,“ dodává Martin Kovářík k další expanzi POE modulů.

 

Chcete podnikat v oboru rychlého občerstvení, ale nemáte žádné prostory, kde by Vaše restaurace vznikla?

 

U společnosti POE POE to není žádná překážka.

 

S POE modulem můžete podnikat v gastronomii prakticky kdekoliv a kdykoliv svoji restauraci přemístit na jiné místo…

Pokud Vás nabídka spolupráce se společností POE POE zaujala, neváhejte a kontaktujte nás. Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti.

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace