Plánem franchisové sítě Subway(R) je být v České republice, tak jako již v mnoha zemích světa, řetězcem rychlého občerstvení s nejvyšším počtem restaurací. Proto řetězec hledá nadále nové franchisanty pro provozování zdravějších fast foodových restaurací do všech koutů České republiky.

 

Franchisa Subway(R) aktivně hledá nové franchisanty, kteří se chtějí stát součástí jejich úspěšného příběhu také v ČR

 

Inspirací Vám může být příběh manželů Zháňalových, kteří již s konceptem Subway(R) spolupracují téměř 4 roky. Jejich restaurace Subway(R) je v provozu rok a půl.

 

Petr Zháňal pracoval mnoho let v odvětví obchodu pro nadnárodní korporace a byl s modelem franchisingu obeznámen. Když se svou manželkou scénografkou MgA. Janou Zháňalovou rozhodl začít podnikat a investovat svůj čas a zkušenosti do rodinného podniku, forma franchisingu etablované světové značky jim vyšla jako nejlepší ze všech možností.

Manželé Zháňalovi věděli, že podnikání formou franchisingu je pro ně jasná volba. Druhá jasná volba pak byla spolupráce s franchisou Subway(R)

Neváhali proto a na internetu si zjistili veškeré informace o franchise

 

Značku Subway(R) jsme znali ze zahraničí, máme rádi její koncept čerstvého jídla, které si necháte připravit podle sebe. Je to jídlo, které bez obav dáme svým dětem,“ vysvětlují společně manželé Zháňalovi, proč jejich jasnou volbou byla právě franchisa Subway(R) a dodávají: „Jednání se zástupci značky Subway(R) v České republice bylo příjemné, potkali jsme tým ochotných a pozitivních lidí, což ulehčilo naše rozhodování.“

 

„Osobní zkušenosti s produkty a ochota lidí v Subway(R) pro nás představovaly důležitá kritéria v našem rozhodování“

 

A jak vnímali a vnímají oba manželé konkurenci v oboru rychlého stravování?

„Konkurence je fakt a motor v jakémkoliv podnikání. V oblasti rychlého občerstvení, kam Subway(R) spadá, nemůže konkurence soutěžit s konceptem čerstvosti a kvality, kterou Subway(R) nabízí. Nabídka Subway(R) odpovídá dnešním požadavkům na zdravou a chutnou stravu,“ popisují manželé Zháňalovi konkurenci v oblasti rychlého občerstvení.

 

Manželé Zháňalovi byli bez jakýchkoliv gastro zkušeností a jak společně dodávají: „Bez pomoci Subway(R) bychom nebyli schopni otevřít a provozovat naši restauraci.“

 

A v čem nejvíce pocítili pomoc Subway(R) jako franchisora?

Oba manželé se shodují, že pomoc franchisora pocítili úplně ve všech oblastech svého podnikání s franchisou Subway(R). Nyní jim franchisor pomáhá nejvíce s obchodním rozvojem restaurace.

Ve svém podnikání by však nic neudělali jinak, protože jak oba s úsměvem dodávají: „Chybami se člověk učí.“

Pokud byste chtěli i Vy začít podnikat s franchisingovým konceptem Subway(R), postupujte podle následujícího doporučení:

1) Spojte se se zástupci značky

Tým Subway(R) je připraven sdílet všechny detaily o franchise. Zaregistrujte svůj zájem na této stránce, vyberte, kde byste chtěli restauraci otevřít a zástupci značky Vám pošlou informační brožuru a další potřebné informace.  Důkladně si pročtěte české i mezinárodní webové stránky Subway(R) a požádejte je o zaslání informační brožury o franchisovém podnikání se Subway(R).

2) Zkoumejte

 Rozhodli jste se získat podrobnější informace o otevření vlastní restaurace Subway(R)?

Je několik nástrojů, které Vám pomohou udělat správné rozhodnutí. Navštivte jeden z pravidelných seminářů, kde značka se zájemci sdílí mnoho detailů o franchisovém obchodním konceptu.

 3) Vytvořte si byznys plán

Promluvte si se stávajícími vlastníky restaurací Subway(R), abyste se dozvěděli více o značce. Zeptejte se jich, proč si vybrali franchisu Subway(R), jak dlouho jsou franchisanty, kolik prodejen mají, a jak se jim daří. Navštivte prodejny, ochutnejte produkty Subway(R) a představujte si, jaké by to bylo připojit se k takovému týmu. Společnost používá jako hlavní rozhodovací prostředek byznys plán. Sladění Vašich představ se zkušenostmi společnosti vede ke schválení pro zakoupení licence.

 4) Projděte si důkladně dokumenty

Přečtěte si licenční dokumenty s finančním poradcem a právníkem. Prodiskutujte své finanční možnosti s Vaším bankovním poradcem.

 5) Připojte se k franchise Subway(R)

Jakmile jste dokončili své průzkumy, byznys plán, licenční dokumenty a budete mít od Subway(R) souhlas ke koupi jejich franchisové licence, neváhejte. Venku na Vás čeká spousta příležitostí.

Budoucí franchisant konceptu Subway(R) nemusí mít zvláštní zkušenost s gastronomií.

V Subway(R) hledají lidi s obchodním duchem, kteří rádi jednají s lidmi a učí se rádi novým postupům!


Manželé Zháňalovi se při volbě franchisy rozhodovali sdrcem a vírou v produkt.

 A všem, kteří ještě váhají, zda s podnikání začít, vzkazují:

„Jsou to Vaše peníze a vybíráte si něco, s čím budete dlouho žít, a co bude mít velký dopad na život Váš a Vaší rodiny. My jsme volili to nejlepší, a tím je pro nás Subway(R)!“


 

Chtěli byste i Vy mít vlastní restauraci kvalitního rychlého občerstvení, které odpovídá současným gastronomickým trendům, ale máte obavu, že bez zkušeností v oboru to nepůjde?

 

V Subway(R) Vás vše naučí a poskytnou Vám podporu, tak jako ji poskytli manželům Zháňalovým!

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!