Máte rádi své povolání nutriční terapeutky či nutričního terapeuta a chtěli byste se ve svém oboru více realizovat a osamostatnit se?

Se Systémem asistovaného hubnutí můžete začít podnikat snadno a pod franchisovým vedením své podnikání vést bez výrazných rizik.

Se Systémem asistovaného hubnutí můžete, správně načasovaným jídlem bez nutnosti sportu, pomoci svým klientům s úpravou váhy, ale také jim vrátit zdravotní stav do normálu – klientům se upravuje krevní tlak i hodnoty krevního obrazu, cholesterolu, a dokonce i glykemie.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o. založila v roce 2006 paní Lenka Náměstková, DiS., registrovaný diplomovaný nutriční terapeut.

Systém asistovaného hubnutí není jen náhodně zvolený název společnosti, ale každé jeho jednotlivé slovo vyjadřuje podstatu fungování Systému jako takového.

Systém značí, že jde o propracovaný soubor praktických opatření od denní komunikace s klientem přes konkrétní pokyny, co má udělat, psychologických vazeb a tlaků, které zaručují přesný a jasný denní sestup hmotnosti.

Asistovaného znamená, že klient nedostane jen tak nějaké papíry či letáky, ale je denně v kontaktu s odborníkem a vše je řešeno naprosto individuálně dle jeho potřeb. Denně se řeší sestup hmotnosti, jídelníček, potřeby úprav jídelníčku či jakékoli všednodenní reality života, jež snižování hmotnosti samozřejmě ovlivňují.

Hubnutí je sama podstata problému. Je však dlužno říci, že se Systém nespecializuje pouze na redukci váhy, ale pomáhá klientům navracet hodnoty krevního obrazu do normálu – a to včetně glykemie. Pomáhá také anorektikům a dalším, pokud mají problémy s příjmem potravy nebo mají zdravotní problémy.

Koncept využívá úplně novou metodu, která je pro většinu „nezasvěcených“ lidí těžko uvěřitelná.

 Mýtus, že bez sportu to nejde, jsme již dávno zbořili! A to díky tisícům spokojených klientů, kteří si tuto metodu zvolili.

V čem spočívá podstata této metody?

V rámci rozhovoru, který trvá cca 1,5 hodiny, zjistí terapeut stravovací návyky klienta, jeho jeho anamnézu, včetně rodinné. A následně mu stanoví stravovací režim s ohledem na jeho denní potřeby. Klient musí jíst správné, nepodhodnocené porce a hubne, aniž by musel cvičit. Přesto jde dolů jen tuk, neztrácí se svaly.

Pokud klient tato doporučení dodržuje, jeho váha pomalu, po 100-300 g, klesá a ubývá z jeho těla nadbytečný tuk.

Pro koho je franchisingový podnikatelský koncept  Systém asistovaného hubnutí určen?

Franchisa SAH je určena pro lidi, kteří už nějakým způsobem pomáhají lidem a chtějí se i nadále realizovat v péči o nemocné lidi. Zajímavý finanční výdělek je pak jen bonus navíc.

Základním požadavkem na franchisanta je vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru diplomovaný nutriční terapeut

A co Vám jako franchisantům může Systém asistovaného hubnutí nabídnout?

 • Ověřené know-how funkční firmy
 • Propracované metody způsobu vedení klientů včetně odborných materiálů
 • Zpracované marketingové postupy včetně zajištění funkčních webových stránek
 • Podporu a možnost porady v odborné práci
 • Pomoc při vyřizování formalit – provozní řád, hygiena, nestátní zdravotnické zařízení příslušného kraje
 • V průběhu praxe pravidelné konzultace s ostatními franchisanty
 • Spolupráci při zajištění speciálního úvěru od KB pro franchisanty Systému asistovaného hubnutí®
 • Podporu velké firmy při sjednávání pojištění

Nabídku dalších výhod spolupráce s konceptem Systém asistovaného hubnutí naleznete na webových stránkách https://www.asistovane-hubnuti.com/franchising.

Kde aktuálně hledá Systém asistovaného hubnutí nové franchisanty a jaká místa jsou pro zřízení vaší ordinace nejvhodnější?

Konkrétní místa zatím vytipována nemáme, nevhodnější jsou pro umístění ordinace menší města kolem cca 15 000 obyvatel, kde se lidé znají a mají k sobě blíž. Povědomí o konceptu a jeho výsledcích se v menších městech šíří mnohem rychleji než velkých městech,“ vysvětluje paní Náměstková. A doplňuje: „Chtěli bychom mít v každém okrese v rámci České republiky jednoho nutričního terapeuta, který bude pracovat se systémem. A v současnosti je ještě řada okresů neobsazena.“

Na výběr místa však nebudete sami. V rámci spolupráce vám v této oblasti zkušený franchisor nabídne pomocnou ruku. Díky svým bohatým zkušenostem vám pomůže vybrat takovou lokalitu, kde vaše ordinace bude prosperovat co možná nejlépe.

Řada okresů v České republice na svého nutričního terapeuta stále čeká.

S jakou investicí musí zájemce o franchisu počítat?

Franchisový poplatek na dobu pěti let činí sto tisíc korun, po pěti letech franchisant platí již jen udržovací poplatek ve výši třiceti tisíc. Licence na rok je zpoplatněna pěti tisíci.

Systém asistovaného hubnutí nabízí franchisantům možnost využít výhodnější podmínky pro čerpání úvěru na podnikání u banky franchisora.

„Je nám jasné, že finanční situace není nikde růžová, a proto jsme ve spolupráci s naší bankou pro franchisanty vytvořili podmínky, kdy si zájemce bude moci vzít úvěr i na začínající podnikání a to za výborných podmínek,“ doplňuje paní Náměstková.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Jste nutriční terapeutka či terapeut?

Chcete prostřednictvím svých zkušeností pomáhat dalším lidem k lepší postavě, a potažmo i zdravotnímu stavu, pouze změnou stravovacích návyků?

Tak právě pro vás je tu franchisa Systému asistovaného hubnutí!

Neváhejte, a napište nám. Rádi Vám zodpovíme další dotazy týkající se tohoto franchisového konceptu:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchis, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!