Finanční i jazyková bariéra překročena…

 

Franšízanty konceptu TAB Board již nečekají komplikované cesty za oceán, náročné školení v angličtině a zvýšené náklady spojené s cestou.

 

 

Do konce letošního roku v Praze vznikne třetí školicí centrum TAB Board ležící mimo Spojené státy americké, odkud franšízový koncept pochází, a podnikatelská příležitost TAB (The Alternative Board) se tak přiblíží většímu počtu franšízantů z Čech a Slovenska.

„Doposud všechna školení probíhala pouze ve Spojených státech v angličtině, což pro některé potenciální franšízanty představovalo překážku v podobě jazykové bariéry. Vybudování školicího střediska v ČR tuto bariéru zcela odstraňuje a otevírá koncept TAB širšímu okruhu zájemců. Franšízant, který absolvuje úvodní školení v Praze, samozřejmě uspoří náklady spojené s cestou a pobytem v USA. Česko-slovenské školicí centrum bude poskytovat školení ve stejném rozsahu i kvalitě jako školicí středisko na centrále TAB v USA. Tato kvalita je dána interními procesy v rámci společnosti The Alternative Board po celém světě,“ vysvětluje výhody zřízení školicího střediska v ČR a na Slovensku Jana Škabradová, TAB Operation Director.

Primárním cílem nového školicího centra TAB Board je zajistit povinné šestidenní vstupní školení nových franšízových partnerů sítě v místě jejich bydliště, tím snížit náklady i jazykovou bariéru a umožnit lepší dostupnost konceptu TAB širšímu okruhu zájemců o tuto franšízu.

Jak často budou školení v rámci školicího střediska TAB Board v České republice a na Slovensku probíhat?

Předpokládáme, že úvodní franšízová školení budou v ČR probíhat dvakrát až třikrát do roka, na základě potřeb nových franšízantů (Podle dlouhodobého plánu rozvoje má společnost TAB Board v úmyslu každý rok otevřít 2-3 nové franšízové regiony). Plánujeme proto zorganizovat pravidelně jedno školení na jaře a jedno na podzim každého roku. Výhodou však zůstává, že termíny těchto školení můžeme stanovit i individuálně, počet školení tak můžeme operativně upravovat dle našich potřeb.

Co bude náplní těchto školení?

Úvodní školení franšízanta TAB Board zahrnuje komplexní vyškolení nového Regionálního ředitele TAB tak, že bude schopen ve svém regionu plně provozovat franšízový koncept TAB Board dle metodiky The Alternative Board. V návaznosti na úvodní školení je, ze strany Master franšízanta TAB, pak každý franšízant při rozjezdu jeho TAB businessu ještě individuálně podporován i přímo „v terénu“.

 

Nejen noví franšízanti budou mít z centra užitek. Stávající franšízanti se budou moci díky školicímu středisku TAB Board v Praze dále vzdělávat a získávat informace o tom, jak být členům svých boardů co nejvíce nápomocni při rozvoji jejich byznysu.

„Součástí franšízového konceptu TAB na celém světě jsou pravidelná doškolování stávajících franšízantů. To jim umožňuje doplnit si znalosti, seznámit se s novinkami konceptu a být ve svém TAB podnikání ještě efektivnější a výkonnější. Tato doškolení také umožňují sladění jednotlivých franšízantů a maximální využití vzájemných zkušeností z práce s našimi členy. Ti pak získávají ze svého členství v TABu větší užitek s dlouhodobější hodnotou,“ ujasňuje podstatu školení a také následného „doškolování“ franšízantů Jana Škabradová, která považuje kontinuální práci s franšízanty za velmi podstatný faktor úspěšného franšízového podnikání.

A kdo bude za kvalitu školení v rámci školicích center TAB Board odpovídat?

Po organizační stránce je hlavní zodpovědnost na Master franšízantovi, který také bude dohlížet na kvalitu a průběh školení v souladu interními procesy v rámci společnosti The Alternative Board.

Jako školitelé se představí také zkušení stávající franšízanti konceptu TAB Board. Budou tak moci předat své znalosti, získané praktickými zkušenostmi fungování TAB Boardu na českém a slovenském trhu, novým franšízovým partnerům.

 

No řekněte sami, kdo jiný Vám o fungování konceptu může říct více než ten, který s ním již řadu let podniká a jeho činnost se mu daří. Navíc, coby nový franšízant, nebudete muset za těmito radami a návody cestovat do USA a překonávat jazykovou bariéru!

Díky školicímu středisku TAB Board získáte ucelený balík informací o fungování konceptu v prostředí, v němž budete své podnikání rozvíjet. A možná se i vy časem stanete školitelem v rámci školicího střediska TAB Board.

Franšízová síť TAB Board má v současné době franšízové partnery v 5 krajích České republiky a v jednom na Slovensku. V brzké době dojde k dalšímu plánovanému rozšíření sítě! Proto neváhejte a přidejte se ke konceptu TAB Board i Vy!

 

Inspirujte se také příběhy franšízantek konceptu TAB Board: Štěpánky Duffkové a Petry Jankové.

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!