Mnozí z nás zajisté sledovali se zaujetím televizní show Pevnost Boyard, v rámci níž soutěžící plnili někdy až dechberoucí úkoly.

Tomáš Chroust, majitel a zakladatel společnosti TEPfactor, však dostal nápad a rozhodl se přivést Pevnost Boyard i do České republiky…

 

 

Po třech letech příprav, kdy se ujasnilo, jak bude projekt vypadat, spatřilo světlo světa v roce 2012 zábavní centrum ve stylu Pevnost Boyard v Chotilsku na Slapech. 

 

Centrum z počátku zahrnovalo 21 úkolů zaměřených na logiku, paměť, zručnost, fyzickou kondici a trpělivost. V průběhu působení centra se tento počet rozrostl na 25 úkolů a také přibylo konferenční centrum a ubytovací prostory.

 

„Každý z nás sledoval v televizi na Pevnost Boyard a chtěl si to vyzkoušet. Bohužel možnost aktivně se účastnit soutěže v pevnosti ve Francii mají pouze celebrity v rámci reality show. Proto mě napadlo postavit TEPfactor, který se inspiroval touto slavnou TV soutěží, vysvětluje Tomáš Chroust zrod myšlenky na zábavní centrum ve stylu Pevnost Boyard a dodá: „Úkoly neustále vylepšujeme a snažíme se obměňovat tak, aby pro zákazníka byly co nejzábavnější. Sbíráme zpětné vazby a pokud se nějaký úkol nelíbí nebo není zajímavý, tak ho vylepšíme nebo úplně vyměníme.“

 

O propracovanosti konceptu svědčí nejen úspěchy v návštěvnosti, která v loňském roce dosáhla 30 tisíc návštěvníků a výše obratu ve výši desítek milionů korun, ale také zájem zahraničních partnerů…

 

Po prezentaci konceptu na Franchise Expo v Paříži zaznamenala společnost TEPfactor zvýšený zájem ze strany zahraničních partnerů. Zástupci společnosti neváhali a rozhodli se této příležitosti chopit.

 

Jan Daneš, ředitel společnosti TEPfactor k expanzi konceptu TEPfactor dodává: První zahraniční lokací, kde jsme otevřeli naši pobočku byla Dubaj. K otevření centra došlo 31.5.2018 a již nyní se kalendář postupně plní rezervacemi. Také jsme zahájili výstavbu pobočky v Polsku v obchodním centru Blue City. Její otevření je plánováno na říjen tohoto roku.“

 

Cílem společnosti TEPfactor však není pouze rozmach v zahraničí, ale plánuje také rozšíření aktivit v České republice…

 

Jako zdroj financování svých aktivit se společnost TEPfactor rozhodla pro dluhopisy. Nabízí tak investiční možnost všem, kteří se chtějí podílet na úspěchu tohoto konceptu.

 

Společnost TEPfactor se rozhodla pro emisi dluhopisů, které jsou zcela bez poplatků navíc s výnosem 7 % ročně a splatností za 3 roky.

 

„Zábava poskytující adrenalin přitahuje jednotlivce i korporátní skupiny a stává se tak zajímavou investiční příležitostí. Podnikové dluhopisy se stávají stále více a více využívaným prostředkem pro další rozvoj společnosti. Pro veřejnost pak představuje zajímavý způsob zhodnocení úspor,“ dodává Jan Daneš k výhodám využití dluhopisů pro obě zúčastněné strany.

 

Využijte proto i vy této investiční příležitost!

 

Emise potrvá již jen do září 2018 a zbývá poslední třetina z emitované částky.

Pokud chcete získat další informace ke konceptu zábavního centra TEPfactor, neváhejte a kontaktujte nás:

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!