Franchisový koncept MAXECO je distributorem revolučního topného infra systému, moderního, zdravého, a hlavně úsporného zdroje tepla pro rodinné domy, byty i průmyslové stavby.

MAXECO je první franchisou v oblasti systémů vytápění, která nyní nabízí licenci pro otevření regionální pobočky pod značkou MAXECO. Jedná se o jedinečný franchisový koncept v ČR s velmi rychlou návratností investice, který aktuálně hledá vhodné partnery pro udělení licence s územní exkluzivitou pro vybraný region.

Nemusíte být ani topenář ani elektrikář, stačí mít obchodního ducha. V MAXECU Vás vše potřebné naučíme a budeme Vám po celou dobu oporou.“

stavebnictví: podnikání pro topenáře pod franchisou

V čem spočívá výjimečnost systému MAXECO?

Topný systém MAXECO je schopný konkurovat i sofistikovaným systémům vytápění jako jsou například tepelná čerpadla. Oproti jiným systémům vytápění je systém MAXECO zajímavý svými poměrně nízkými vstupními náklady a srovnatelnými provozními náklady.

Pro příklad si můžeme představit malý rodinný dům o velikosti 120 m2, kde při vytápění systémem MAXECO jsou provozní náklady na rok ve výši 13 000 Kč, v případě použití tepelného čerpadla se dostaneme na nižší náklady ve výši 11 000 Kč, přičemž ale pořizovací náklady systému MAXECO jsou min. o  50 % nižší.

Obrovská konkurenční výhoda produktu MAXECO – nízké pořizovací náklady

Pořizovací náklady na topný systém MAXECO jsou poloviční oproti tepelnému čerpadlu, proto je systém MAXECO nejen ekonomicky zajímavý způsob vytápění, ale hlavně představuje v době energetických úspor velmi zajímavý a konkurenceschopný obchodní artikl. Navíc jsou náklady na údržbu a servis u systému MAXECO, oproti nákladům u tepelných čerpadel, nulové!

Jaké požadavky má MAXECO na své nové franchisanty?

Franchisant MAXECO by měl být člověk, který se podnikáním s franchisou MAXECO bude zabývat osobně.

Nejlepší zájemce o franchisu MAXECO je člověk s přirozeným obchodním talentem, který bude ovládat komunikaci s klienty a zajišťovat zakázky. Nespornou výhodou jsou pro budoucí obchodníky kontakty v oboru stavebnictví, ať už na projektanty, developery, stavební firmy či další související profese.

Máte blízko ke stavebnictví, energetice budov nebo jen k obchodování?

Jediná franchisa v oblasti moderních topných infra systémů hledá franchisanty v lokalitách Praha, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj!

Podnikatelská příležitost MAXECO je vhodná jak pro začínající, tak i fungující podnikatele, jako další zdroj příjmu. Může také velmi dobře fungovat jako rodinná firma.

topenářská franchisa

Znalosti v oboru elektra a stavebnictví jsou zde výhodou, nikoliv však podmínkou!

 

Každý franchisant získá potřebné zaškolení přímo z centrály MAXECO, takže pro podnikání s nimi bohatě stačí mít obchodního ducha…

 

Co podnikatelský koncept MAXECO nabízí svým franchisantům?

MAXECO je zajímavá franchisová podnikatelská příležitost v oboru stavebnictví. Přichází na trh s unikátní technologií, která je velmi konkurenceschopná a oslovuje téměř všechny typy investorů a stavebníků. Jejich produkt zaujme ty, kteří se orientují na cenu, tak i ty, kteří chtějí moderní efektivní a komfortní technologie. Tudíž cílová skupina koncových zákazníků má široký rozptyl.

Franchisant MAXECO se podílí jak na prodeji produktů, topných fólií, tak i na jejich instalaci. Provedení instalace topných systémů pak u zákazníka provádějí již proškolení montéři. Ti mohou být zaměstnanci nebo i živnostníci proškolení u MAXECO.

 

Energeticko – topenářská franchisa MAXECO nabízí svým franchisantům ucelený koncept podporovaný centrálou, který zahrnuje všechny činnosti související s otevřením a rozvojem pobočky:

 • technické a obchodní zaškolení
 • začlenění do distribuční sítě, udělení práva používat logo a know-how společnosti MAXECO
 • startovací paket-projekt vizualizace pobočky, marketingové materiály, kompletní vstupní školení
 • poradenství při výběru lokace
 • jednotný informační systém – software pro PC (Office 365), MS Dynamics
 • územní exkluzivitu na lokality v ČR (kraje od půl do milionu lidí)
 • profesionální centrální marketing s PR
 • propracovanou logistiku
 • poradenský servis
 • stabilní spolupráci umožňující rychlé dosažení návratnosti investice

Zakázky nemusíte nutně jen vyhledávat na vlastní pěst

Díky územní exkluzivitě franchisy MAXECO získáte do péče i takového klienta, který se zájmem o topný systém kontaktuje centrálu. Ta předává tuto zakázku lokální pobočce podle regionu.

Do kterých lokalit nyní plánuje MAXECO expandovat? Kde hledá MAXECO nové franchisanty?

Společnost MAXECO plánuje otevřít pobočky po celém území České republiky.

Při budování poboček však MAXECO nebude zohledňovat pouze úřední rozdělení jednotlivých krajů, ale bude zohledňovat koupěschopnost daného regionu.

„ Budeme některé kraje upravovat tak, aby v daném kraji bylo půl milionu až milion obyvatel,“ doplňuje pan Jaroslav Kubiesa, autor konceptu MAXECO a Masterfranchisant pro celou Evropu. „Svým franchisantům garantuje územní exklusivitu, kdy všechny zakázky, jakkoliv získané v dané oblasti, patří Vám!“

Aktuálně hledá koncept MAXECO franchisanty v lokalitách Praha, Střední Čechy a Moravskoslezský kraj

 

Proč si otevřít vlastní pobočku MAXECO ve Vašem regionu?

„V ČR se ročně kolauduje 5–8 tisíc bytů, z toho v rodinných domech 3–5 tisíc, další jsou v bytových domech či v různých nástavbách, přístavbách a vestavbách.

V roce 2016 byla vydána stavební povolení na byty v celkové výměře 8 563 590 m2.

Dále probíhají rekonstrukce rekreačních objektů atd. Naše topení samozřejmě dodáváme i do komerčních prostor, kanceláří, skladů, výrobních hal a dalších. Dokonce naše systémy našly využití i při vyhřívání voliér a klecí pro chov zvířectva,“ popisuje širokou cílovou skupinu konceptu MAXECO pan Jaroslav Kubiesa.

Koncept MAXECO má již nyní Evropské zastoupení.

A jakou investici do franchisy může potenciální zájemce očekávat?

Investice do franchisové licence MAXECO se pohybuje od 50.000 Kč dle velikosti regionu a počtu obyvatel.

Dále musí franchisant počítat s investicí do vybavení kanceláře ve výši cca 50.000  – 100.000 Kč a dále s investicí do skladových zásob ve výši cca 250 000 – 500.000 Kč.

.

Máte obchodního ducha a chcete nabízet svým klientům topné systémy vysoké kvality za rozumnou cenu?

Využijte stavebního boomu a začněte podnikat s franchisou MAXECO

Získáte nejen unikátní konkurenceschopný produkt v lukrativním oboru stavebnictví, ale také od franchisora získáte veškerou podporu ve Vašem novém podnikání!

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Další informace Vám poskytneme zde:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchis, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!