Koncept partnerských bankovních poboček na bázi franšíz má již dlouholetou tradici, zejména u západních sousedů v Evropě. UniCredit Bank byla první bankou, která přinesla tento inovativní přístup na český trh. První franšízová pobočka UniCredit Bank byla otevřena v roce 2010. V současné době má koncept 56 franšízových poboček v České republice. Od konce roku 2020 má také na Slovensku 8 poboček fungujících na bázi franšízingu.

Díky franšízingu se dostupnost UniCredit Bank, a plnohodnotných bankovních služeb,  rozšířila také do menších a středních měst v různých regionech.

 

S provozováním franšíz má UniCredit Bank výborné zkušenosti, v bance proto existuje vyčleněný tým dedikovaný přímo na franšízovou síť – regionální manažeři, jejich produktová a systémová podpora, investiční specialisté pro franžízové pobočky, kolegové na podporu každodenní operativy, kolegové na provize, HR podporu.

Součástí nabídky služeb pro franšízanty je marketingová podpora, systematické vzdělávání personálu, nabídka kvalitních a konkurenceschopných produktů a samozřejmostí je stálá odborná podpora v oblasti řešení obchodních případů. Pro podnikatele taková spolupráce navíc vytváří možnost využití cross-sellingu neboli křížového prodeje a příležitost obohatit své podnikání o bankovní služby a produkty.

Jak by měl vypadat potenciální úspěšný franšízový partner?

 

V první řadě by měl mít velmi dobré manažerské schopnosti, chuť se neustále vzdělávat, poznávat nové lidi a toužit po tom, aby se ve svém regionu stal úspěšným. Samozřejmostí by mělo být obchodní/ekonomické vzdělání s přehledem o aktuálním dění ve světě bankovnictví a financí, ale i motivace hledat stále nové cesty k úspěšným obchodům. Nesmí chybět ani orientace na trhu a znalost konkurence.

 

Ideální franšízový partner by měl mít několikaletou praxi v oblasti financí nebo v obchodě jako takovém, a také prokazatelné výsledky dosažené díky jeho obchodním schopnostem.

 

V současné době hledá UniCredit Bank nové franšízové partnery pro lokality Vrchlabí a Dvůr Králové nad Labem.

 

Jedná se o již zavedené a vybavené bankovní pobočky s klientským portfoliem, s možností jednání o případné spolupráci se stávajícími bankéři. Franšízový partner si může zvolit formu spolupráce s bankéři (HPP nebo spolupráci na IČ), nastaví si provizní systém odměňování a motivace svých zaměstnanců/spolupracovníků. Dále získá marketingovou podporu, systematické vzdělávání a školení, konkurenceschopné produkty, podporu v oblasti řešení obchodních případů.

 

 S UniCredit Bank máte možnost jako samostatný podnikatel vést a motivovat vlastní tým lidí.

Díky unikátnímu proviznímu systému máte možnost dosáhnout osobního růstu a finanční nezávislosti. Tento systém banky vám umožní stát se finančně nezávislými a dál profesně  i osobně růst.

O tom, že se jedná o opravdu silného partnera svědčí 12 let zkušeností s provozováním franšízových obchodních míst.

.

Zaujala Vás možnost začít samostatně podnikat v bankovním sektoru

Máte manažerské schopnosti a zkušenosti z oboru bankovnictví či finance?

Otevřete si, respektive převezměte, pobočku UniCredit Bank!

Pro více informací pište, ptejte se:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace