Pro zájemce o franchising nabídla konference nové franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh. Odborníci na franchisové podnikání poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání. Akci podpořila i celá řada významných partnerů konference, které se zúčastnilo 125 účastníků včetně zástupců zahraničních systémů. Akci pořádala společnost AVEX systems a Franchise&Retail Academy.

franchising a podnikání - nová firma s franchising konceptem, ať už domácím či zahraničním, je začátek podnikání bez rizika - podnikání s ověřeným nápadem - nápady na podnikání v ČR

Master franchisová konference 2016 v Praze představila pro zájemce o franchisové podnikání mezinárodně působící franchisové systémy, které hledají v České republice a na Slovensku nové master-franchisové nebo franchisové partnery a kteří chtějí spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Přítomnost zástupců hned několika franchisových konceptů ze zahraničí nabídla velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a jak se stát jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady některých franchisových systémů, které byly v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence:

 

Franchising koncept VOODIES, Rakousko

Koncept  VOODIES představuje restaurace nejen pro vegany, ale pro všechny, kteří mají rádi zdravé a kvalitní jídlo. Nabídka v restauracích VOODIES se orientuje dále na produkty, které jsou trvale čerstvé, bez konzervantů, z biologicky kontrolovaných pěstitelských oblastí, lze je rychle a kvalitně připravit a je možné je konzumovat v restauraci nebo si je odnést domů, do kanceláří, apod. – tzv. Take-Away koncept.

 

novello-3Franchising koncept NO+VELLO, Španělsko

světový ltlačítko katalgovový zápisídr v epilačních salonech přítomný v 15-ti zemích s více než 1.000 fungujícími centry

 

 franchisa-noa-noa-2Franchising koncept  NOA NOA, Dánsko 

velmi úspětlačítko katalgovový zápisšný franchisový koncept prodejen s dámským odíváním

 

 

Franšíza Boco 2Franchising koncept  Boco, Francie

vynikající gastronomický koncept a důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a láktlačítko katalgovový zápisavý pro zákazníky. Kuchaři Boco a franchisový koncept získali několik Michelinských hvězd!

 

Franšíza IDDesign (1)

Franching koncept  IDdesign, Dánsko

síť prodejen s ntlačítko katalgovový zápisábytkem ve skandinávském stylu

 

 

  Franchising koncept  HITIO Gym, Norsko

kombinace tradtlačítko katalgovový zápisičního fitness studia a školy bojového sportu se zaměřením na celou rodinu

 

Franšíza Tiroller na Topfranchising.czFranchising koncept  Tiroler, Rakousko

prodejny určetlačítko katalgovový zápisné převážně pro farmářské trhy s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp

 

Franšíza Paint and Smile (1)Franching koncept  Paint&smile, Rakousko

speciálně vyvinuté know-how zaměřené na výuku malování dětí i dospělých

tlačítko katalgovový zápis

 

 

 

Franšíza Tcollege (2)Franchising koncept T-College, Švýcarsko

sofistikovatlačítko katalgovový zápisný a praxí prověřený systém vzdělávání a doučování dětí

Franchising koncept  Mr. Sandless, USA

unikátní koncept pro obnovu, renovaci a čištění různých druhů materiálů a pov

Franšíza Mr. Sandless - před a po

rchů, přetlačítko katalgovový zápisdevším podlah, dveří, oken, schodů a různého nábytku. S minimálními náklady je dosahováno neuvěřitelných výsledků a efektů

franchising vzdělávání, škola franchová jazyková školaFranchising koncept  Kids&Us

Španělsko-Česká republika – výuka cizích jazyků, zejména angličtiny, se opírá o vlastní „přirozetlačítko katalgovový zápisnou metodu“ výuky pro děti od jednoho roku do osmnácti let, kterou se dnes učí více jak 100 000 studentů

franchisa-amazing-jewelry-3Franchising koncept  Amazing Jewelry, Dánsko

tlačítko katalgovový zápisunikátní a atraktivní koncept prodejen šperků

 

franchisa-anticafe-2Franchising koncept Anticafé, Francie

inovativní franctlačítko katalgovový zápishisový koncept kaváren, s neformálním prostředí pro pracovní činnost či studium

 

franchisa-marco-aldany-spanelskoFranchising koncept  Marco Aldany

jednička na tlačítko katalgovový zápisšpanělském trhu kadeřnictví a salónů krásy, mezinárodní franchisový řetězec

 

Franšíza Pressto 2Franchising koncept  Pressto

světový lídr vtlačítko katalgovový zápis oblasti čistírenských služeb, který působí na 5 kontinentech a ve 24 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren.

Franšíza mrs. sportyFranchising koncept  Mrs. Sporty z Německa

jedinečný tlačítko katalgovový zápistréninkový koncept pro ženy, který má celkem 576 klubů, cca. 200.000 členů v 8 zemích Evropy a pilotní projekt na českém trhu v Jablonci nad Nisou.

Účastníci konference se tak mohli například dovědět, jaké výhody získají noví majitelé franchisových licencí, na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv, doporučení a rady z praxe pro jednání s master-franchisory, jako např. jaká by měla být příprava na první jednání se zahraničním franchisorem, zda je či není Master – Franchisová a Franchisová smlouva tabu a nebo lze jednat o jejích podmínkách? Jak se obvykle vypočítává výše jednorázového master franchisového poplatku a jestli se dá o těchto poplatcích s poskytovateli franchisových licencí vyjednávat? Jak je důležité tzv. Objasnění franchisového systému před podpisem smluv a jak má vypadat Protokol o předsmluvním objasnění franchisového systému.

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku mediálně podpořili především Česká a Slovenská franchisová asociace, jakož i celá řada mediálních partnerů, jako například společnost Lagardere Aktiv ČR, která provozuje kromě jiných radio ZET- české vysílání radia BBC v ČR,  Evropa2, Frekvence1, aj. Dále pak velmi známý a populární franchisový portál na českém trhu TOP Franchising, časopis Brands&Stories a Franchise Portal.de s největší internetovou nabídkou franchisových konceptů v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé master franchisové konferenci v Praze a prezentovaných franchisových značkách je možno najít na internetových stránkách: www.master-konference.cz  nebo na www.avexsystems.eu  – Katalog franchis. Ke všem prezentovaným franchisovým systémům může poskytnout podrobnější podklady i jejich zástupce pro český a slovenský trh ze společnosti AVEX systems , mezinárodní franchisový poradce pan Ing. Aleš Tulpa: ales.tulpa@avexsystems.eu.