fitness franchising je výhodný v tom, že získáte ucelené know-how, podrobné školení pro trenéry i manuál jak na podnikání!

Uvažovali jste už někdy nad vlastním fitness centrem, ale bojíte se velkého sousta?

Zkuste využít zajímavé podnikatelské příležitosti a staňte se součástí ověřeného franchisového systému fitness studií Body Express

fitness centrum

Nepotřebujete velké prostory, ani fitness medaile či zásadní zkušenosti s trénováním! S franchisou Body Express může začít podnikat i podnikatel-začátečník, dostanete totiž ucelené know-how, návod jak vést svou pobočku tak, aby co nejlépe profitovala, a navíc získáte zajímavý bonus – osobní podporu několikanásobného mistra republiky a mistra světa ve sportovním aerobiku Tomáše Krmíčka.

Pokud jste již uvažovali o tom, že si založíte vlastní fitness centrum, ale báli jste, že se k vám klienti nebudou vracet – ať už z důvodu, že na to nebudou mít dost času nebo nebudou mít dostatek motivace, protože se výsledek kýžené postavy stále nedostavuje, nezoufejte…

Právě pro Vás je tu podnikatelská příležitost ve formě franchisingu fitness konceptem Body Express

Vaši klienti totiž nebudou potřebovat trávit hodiny týdně ve fitness centru. Za 20 minut týdně dostanou totiž své tělo snadno do kondice, odstraní svalové nerovnováhy a co víc, zhubnou. Nejspíš se teď ptáte, jakým zázrakem se tak stane. Žádným zázrakem, ale díky elektrické stimulaci svalů při cvičení, pomocí účinné moderní technologii EMS (elektro-myo-stimulace).

Přístroje EMS, na nichž trénink probíhá, aktivují celé tělo pomocí slabých elektrických impulzů (stejných jako si vytváří tělo samo). Svaly se tak zapojují velmi intenzivně (85 impulzů/s), a proto stačí cvičení 1x týdně 20 minut a Vaše tělo dostane potřebnou dávku tréninku, aby bylo pevné, aktivní a spalovalo dostatek energie.

Díky zapojení skutečně všech svalů se celé tělo rovnoměrně zpevní a vytvaruje tak, jak to chtěla příroda i Vy. Odstraníte svalové dysbalance a přestanete mít například bolesti zad. A navíc jsou svaly jediným místem, kde opravu probíhá spalování tuků.

Inspirujte se příběhem franšízanta, který se za 4 měsíce fungování fitness centra dostal své podnikáním do kladných, černých, čísel. Jak sám říká: „Celou investici do BODY EXPRESS (za licenci i speciální přístrojové vybavení) můžete mít už za rok zpátky a pak vám bude už jen vydělávat!“

tlačítko katalgovový zápis

O tom, že trénink prostřednictvím moderní technologie EMS funguje, svědčí i kladné i ohlasy klientů:

„Začala jsem s kamarádkou před létem. Znáte to, abychom byly vyladěné do plavek. A hned po první lekci jsme byli nadšené! A výsledky? Viditelné na první pohled – zpevnil se zadek, stáhl pas a zmizely známky celulitidy. Tak hurá na pláž!“

Lenka, 23 let

„Chodím na EMS už 2 roky. Na jiné aktivity mi moc nezbývá čas. Práce, rodina, děti… Přesto jsem se letos rozhodl, že absolvuji Ironmana – 3,8 km plavání, 180 km kolo, 42 km běh. Můj trénink by za normálních okolností stačil tak maximálně na 60 km na kole nebo na 10 km běhu. Díky EMS ale tělo využívá daleko víc svalů, než je obvyklé a ty se o ten výkon podělí mezi sebou. Proto to moje tělo dokázalo a já si splnil tu největší výzvu, kterou jsem si za svůj život dal. Díky tréninku jednou týdně 20 minut v Body Express.“

Tomáš, 41 let

„Cvičení v posilovně mě nikdy nebavilo, a protože se mé míry po dvou dětech výrazně vzdálily modelkovským 90-60-90, ani bych neměla odvahu se v posilovně „vystavovat“ pohledům dokonale vypracovaných fitness nadšenců, ať už mužů či žen. Možná jsou to jen mé strachy a předsudky, ale zkrátka v Body Express mi vyhovuje soukromý trénink, kdy jsem s trenérem sama a věnuje se jen a pouze mě. Řeší správné držení těla i provádění každého cviku, takže prakticky nehrozí, abych si cvičila špatně . Dokonce jsem byla několikrát cvičit i s manželem, kdy jsme cestou z pracovního jednání zvládli rychlý trénink a ušetřili si tak čas pro rodinu. Což mi připomíná další velkou výhodu Body Express: že nemusím mít s sebou žádné sportovní oblečení, ani vybavení, všechno vám totiž automaticky půjčují. A výsledky? Již po 5-ti trénincích jsou okem viditelné změny na těle a ten pocit, kdy jsem po roce stála na lyžích plná energie a síly, byl úžasný, fyzička se mi neskutečně zvedla, a to jsem teprve na začátku. Věřím, že se za rok /rok a půl/ dostanu tam, kde jsem před dětmi „skončila“, díky za Body Express!“

Magda, 34 let

Takže pokud chcete vést vlastní fitness studio a mít spokojené zákazníky, kteří se k vám budou vracet, neváhejte a připojte se k franchise Body Express!

Mají dokonale promyšlený koncept, který uspokojí jak klienty, tak frachisanty. Klienti si cvičení pochvalují a výsledky v podobě zformovaných těl potvrzují, že metoda EMS funguje. Franšízanti, kteří se do podnikání s fitness franchisou Body Express pustili, jsou také spokojeni – jejich studia prosperují a důkazem promyšlenosti celého podnikatelského konceptu Body Express jsou vracející se stálí klienti.

… Co víc, toužíte-li začít podnikat ve fitness, si můžete přát?

 Jestli vás možnost začít podnikat formou franchisingu s EMS přístroji pod hlavičkou Body Express zaujala, napište si o další informace.  Také se o této franchise můžete dozvědět více v těchto článcích.

Nabízí se vám jedinečná podnikatelská příležitost pod vedením profesionálního sportovce, mistra světa ve sportovním aerobiku!

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Pokud byste se i vy chtěli dozvědět více informací o franšíze Body Express obraťte se na nás a my vám rádi poradíme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!