Píší pro Vás…

Zakládáme si na tom, abychom čtenářům poskytovali objektivní a hlavně užitečné informace. Našeho cíle dosahujeme hlavně díky exkluzivní spolupráci s uznávanými odborníky na podnikání a franchising“

Díky za Vaši přízeň – tým portálu Top Franchising.cz

Velmi vážíme toho, že našemu portálu věnují nemalou podporu a péči věhlasní experti na franchising a podnikání, kteří ochotně vytváří autorské texty a předávají své cenné vědomosti Vám, našim čtenářům.

Jedná se odborníky na slovo vzaté, kteří jsou franchisingovými ikonami nejen v ČR, ale i v zahraničí. Každý z nich působí jiným směrem a dotýká se různých oblastí tohoto, u nás stále oblíbenějšího, systému podnikání. Tito experti se věnují franchisingu oborově, avšak každý jinak.

A právě díky tomu náš informační portál Top Franchising.cz poskytuje širokospektrální pohled na podnikání a franchising v ČR i v zahraničí – publikujeme články na různorodá témata, která nejsou zkreslená subjektivním názorem jediného redaktora, nýbrž se zde prolínají odlišné pohledy expertů na různé strany franchisingového podnikání u nás i ve světě.

 

Ing. Magda Malá

Šéfredaktorka a spoluzakladatelka portálu TOP Franchising .cz, který přináší informace pro podnikatele se zájmem o franchising a franchisové podnikání v ČR. Již během studií na Ekonomické fakultě Vysoké školy školy báňské, kde vystudovala obor Marketing a obchod, se Magda Malá věnovala marketingu velmi aktivně. Pracovala na různých marketingových projektech, studiích i marketingových výzkumech. Ihned po ukončení studia nastoupila na pozici marketingové specialistky do bankovního sektoru, konkrétně do Komerční banky. Později, během mateřské dovolené, aktivně vedla marketingovou komunikaci v rodinné stavební firmě. Nyní se Magda věnuje marketingu ve franchisingu. Spolu s manželem založili portál o franchisingu a podnikání, kde Magda uplatňuje své dosavadní zkušenosti a dodává portálu nejen obsahovou náplň a tvář, ale také dynamiku sobě vlastní. Jsem šťastná, že mohu dělat práci, která mne opravdu naplňuje. Práce na portálu TOP Franchising.cz mne posouvá dál. Mám možnost učit se novým věcem, setkávat se s velmi zajímavými lidmi, poslouchat jejich osudy, klikaté cesty, které je vedly k podnikání a pak jejich osudy mohu předávat dál a tak motivovat lidi, kteří cesty k vlastní firmě teprve hledají nebo se k ní odhodlávají. Dosti velké procento pracující populace má touhu vymanit ze zaměstnaneckého poměru a začít podnikat na vlastní pěst, proto jsem ráda, že mohu zprostředkovaně dodávat lidem odvahu, motivaci a také je seznamovat s nejrůznějšími podnikatelskými příležitostmi. To mě na této práci skutečně baví - možná také proto, že onu klikatou cestu k nalezení vhodné podnikatelské příležitosti jsem také sama absolvovala... :-)číst dále »