Franšízor, nebo master franchisant pečující o český trh, pro vás bude pevným majákem uprostřed podnikatelského moře…

Podnikání s franšízou přináší novým podnikatelům řadu výhod. Franšízor, nebo chcete-li, centrála dané franšízové sítě, každému svému partnerovi totiž poskytne „k pronájmu“ nejen svou image a značku, ale hlavně vypilované, do detailů popsané veškeré podnikatelské, obchodní i výukové postupy. Předá vám ucelené know-how, podle něhož můžete začít podnikat velice snadno, rychle a hlavně s minimálními riziky – protože „veškeré mouchy“ již za vás vychytal franšízor, který k dalšímu šíření poskytuje již hotový, plně funkční podnikatelský koncept.

Získáte rozmanité zkušenosti z oboru, které sice nabyl někdo jiný, ale je ochoten se s vámi o ně podělit, navíc budete mít při rozjezdu podnikání i v jeho průběhu k dispozici franšízorovu pomocnou ruku, což se zvláště v krušnějších chvílích, kdy si s něčím nebudete vědět rady, může  hodit.

 

franchising vzdělání, franšíza vzdělávání

Ale pro jakou franšízu se rozhodnout?

Seznámíme vás například se dvěma franšízovými koncepty, které se věnují práci s dětmi jinak…

Vzdělávají děti netradičním způsobem.

Soustředí se na samostatnost a kreativitu, posilují přirozenou logiku, motoriku i sebe-prezentaci, a to vše zábavnou formou.

Bricks 4 Kidz®

Vzdělávací franšíza Bricks 4 Kidz je vhodná pro každého, kdo má rád děti, vědu a vzdělání. Jádrem fungování výukové franchisy je zábava s kostičkami LEGO®, které děti dobře znají a díky nim se nenásilně seznamují s vědou a technikou. Důležitou součástí práce franchisanta je schopnost navázat, udržet a rozvíjet kontakty se školami, rodinnými centry a sportovními kluby.

Jaké jsou hlavní výhody spolupráce s konceptem Bricks 4 Kidz Vám prozradí Michele Leschová, master franšízantka pro Českou republiku.

Bricks 4 Kidz nabízí širokou škálu aktivit pro děti po celý rok. Kroužky jsou pořádány během školního roku, příměstské tábory o prázdninách a workshopy o víkendech a na vyžádání kdykoliv. Velmi populární jsou i narozeninové oslavy. Bricks 4 Kidz si začíná pohrávat s myšlenkou teambuildingu pro firmy (tzv. Bricks 4 Biz).

Koncept Bricks 4 Kidz je velmi flexibilní s minimálními nároky na počáteční investice

Filozofií franšízy Brick 4 Kidz je spolupráce a komunikace mezi franšízanty. Největší hodnotou jsou samotní franšízanti, kteří neustále přicházejí s nápady a vylepšeními. Sdílení a komunikace je součástí kultury, které Bricks 4 Kidz věnuje čas a úsilí. Spolupráce probíhá pravidelně na sociálních sítích, při osobních setkáních nebo školeních. Sdílení a spolupráce je velkou podporou zvláště pro franšízanty během prvního roku podnikání

Franšíza nebude dost úspěšná, pokud všichni franšízanti nejsou úspěšní, proto Brick 4 Kizd záleží na každém frašízantovi!

Bricks 4 Kidz nabízí jednu z nejzábavnějších franšíz na trhu. Kdo by nerad pracoval s LEGO kostkami, které jsou tolik oblíbené mezi dětmi i dospělými? LEGO kostky nabízejí nekonečné možnosti, umožňuje zachytit nová témata a díky tomu koncept Bricks 4 Kidz nikdy nezestárne.

Program Bricks 4 Kidz je vhodný pro kteréhokoliv město. Nevyžadujeme vlastní prostory a fixní náklady jsou nízké.

Chcete se o této franchise dozvědět více. Podívejte se na další články.

 FasTracKids

Franchisa FasTracKids je technologicky nejvyspělejší mezinárodní koncept rozvoje dětí od 6 měsíců do 10 let. Programy jsou založeny na nejnovějších výsledcích výzkumů a zabalené do zábavného interaktivního dobrodružství. Veškeré originální postupy jsou licencované a franšízanti získají celé know-how, jak podnikání v netradičním vzdělávání dětí úspěšně rozjet.

Čím je koncept FasTrackKids výjimečný nám prozradil pan Martin Chalupský, master franšízant pro Českou republiku

práce s dětmi„Předškolní rozvoj dětí, resp. celkové vzdělávání dětí zaznamenává v poslední době celosvětově velký rozmach, což je vidět i u nás v České republice. Rodiče si začínají uvědomovat, že dětem k úspěchu nemusí stačit jen státem garantovaná povinná školní docházka. Globální konkurence roste a je čím dál tím důležitější nemít jen znalosti, ale také sociální dovednosti jako umět komunikovat, kriticky myslet, prezentovat, spolupracovat, vést, být sebevědomí.“

Dovednosti a znalosti potřebné pro život si děti ve FasTracKids osvojují přirozenou cestou, již v předškolním věku, pomocí našich prověřených metod, postupů a programů.

FasTracKids centrum rozvoje je vhodné pro lidi s pozitivním vztahem k dětem a  vášní pomáhat druhým. Odměnou za to jsou rozzářené oči těch nejmenších a pochvalná zpětná vazba rodičů. Skutečné příběhy, se kterými se franšízant setkává téměř denně, vždy pobaví. Okolí většinou jen nevěřícně kouká, co ten malý tvoreček již všechno zná a rodiče jsou na svého potomka náležitě hrdí. Samotné děti FasTracKids milují a kolikrát se i samy přihlašují na další kroužky a tábory.

Investice do kvalitního vzdělání v předškolním věku dosahují dle různých vědeckých studií 7 až 18 násobnou návratnost.

FasTracKids se může pyšnit tím, že funguje jako mezinárodní koncept. V příštím roce oslaví 20 let a naleznete jej v cca 50 zemích světa. FasTracKids aplikuje best practices z celého světa. Velikost konceptu umožňuje systém rozvíjet ve spolupráci s předními vědci. FasTracKids navštěvují ročně desetitisíce dětí.

Výzkum prestižní americké univerzity prokázal, že děti navštěvující FasTracKids se ve sledovaných oblastech vyvíjí o 100 až 150% rychleji než jejich vrstevníci.

Chcete se o této franchise dozvědět více. Podívejte se na další články.

Rádi byste se pustili do podnikání, ale bojíte se neúspěchu?

Ve franšízovém podnikání na to nejste sami! Máte za sebou silnou značku, která za Vás již překážky podnikání překonala!

Neváhejte a připojte se k řadě spokojených franšízantů!

Další generace neobyčejně šikovných dětí může být ve vašich rukou…

Rádi Vám poskytneme více informací:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchis, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!