Všichni známe dny, kdy nevíme, kde nám hlava stojí a čtyřiadvacet hodin se zdá jako krátká doba, abychom vše stihli. Na dlouhé vysedávání v restauraci není čas a často je řešením dát si s chutí něco dobrého z rychlého občerstvení. Proto není divu, že…

Fast foody, a gastronomie vůbec, patří k nejžádanějším oborům ve franchisovém podnikání v České republice

Proč byste měli, máte-li v plánu pustit se do gastro franchisingu, zaostřit na franchisu Mr. KEBAB? Slovenský franchisový koncept rychlého občerstvení, který se na sousedním území poměrně slušně rozjíždí, míří totiž s rychlým občerstvením založeným na světové pochoutce KEBAB, také k nám. Český master – franchisant plánuje v prvním čtvrtletí roku 2017 otevřít první pobočku v Praze.

nový slovenský fast food s kebabem také v ČR - gastro franšííza , která nabízí také partnerský úvěr do začátku podnikání

 

Mr. KEBAB má dobře fungující franchisové pobočky na Slovensku a v brzké době bude otvírat také u nás

Podařilo totiž dotáhnout do úspěšného konce jednání s českými zájemci o master – franchisovou licenci a Mr. KEBAB má již oficiálního partnera, který bude v brzké době, coby Master-franchisant, rozjíždět českou síť pod touto značkou.

… Přesněji řečeno, partnery – pánové Ondřej Šlechta a Petr Kutík totiž společně podepsali franchisovou smlouvu s Mr. KEBAB s tím, že v Česku začínají jako franchisanti, ale brzy se z nich stanou Master-franchisanti. „Zanedlouho jedeme do Prahy na obhlídku možných prostor, ve kterých bychom mohli v příštím roce na jaře a pak v druhé půlce roku otevřít pobočky.“ vysvětluje nejbližší plány Ľubor Lelovits, majitel slovenské franchisy. V příštím roce tedy Mr. KEBAB v Česku otevře minimálně dvě nové pobočky a podle slov slovenského franchisora to bude dost možná i větší počet. Jsou ale raději skromní a plánují opatrně. „Jsem přesvědčen, že všechno má svůj čas, nechceme nic uspěchat.“ dodává Lelovits a v povídání o „franchisových námluvách“ pokračuje.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Jak dlouho trvala jednání se zájemci o Master-franchisu?

„S českými partnery, Petrem Kutíkem a Ondřejem Šlechtou, jsme jednali asi 4-5 měsíců, kdy jsme se scházeli a vyhodnocovali ekonomické parametry. Oni měli zájem do něčeho investovat a rozhodovali se mezi námi a jinými franchisovými koncepty. A rozhodli se pro nás…“ popisuje hrdě „vítězné klání“ franchisových konceptů Lelovits.

Vybrali si z několika možných právě Váš koncept, Mr. KEBAB, jste jistě nadšený. Jak jste k sobě vůbec přišli? A proč byli právě tito zájemci „ti praví“ také pro vás?

„Naši partneři si nás našli sami; informace hledali na různých portálech, mimo jiné i na Topfranchising.cz, a také na výstavách, které navštěvujeme. Měli jsme různé zájemce, ale tito lidé se pohybují v byznysu dostatečně dlouho a vědí, o čem byznys je a co je do něj třeba přinést. Viděl jsem u nich to zapálení pro projekt a líbilo se mi také, že nechtějí jít jen do jedné provozovny, ale v Česku chtějí koncept rozběhnout ve větší míře. Čtyři měsíce tak probíhalo vzájemné poznávání se, protože být partnerem ve franchise – a hlavně stát se Master-franchisantem – znamená být skoro jako v manželském vztahu po dlouhá léta. Kromě technických a ekonomických parametrů jsme se tedy poznávali i lidsky. A obě strany vzájemně vyhodnotily, že se chceme „vzít“ :-)“ dodává s trochou nadsázky  Ľubor Lelovits.

franchising fast food a gastronomie - franšíza Mr. KEBAB v Praze

Master – franchisanti pro ČR: Ondřej Šlechta a Petr Kutík s majitelem slovenské franchisy Mr. KEBAB, Ľuborem Lelovitsem (uprostřed)

tlačítko katalgovový zápis

Úspěch franchisového podnikání tkví nejen v dobré značce, kvalitnímu produktu, výběru vhodné frekventované lokality, ale zejména záleží na vedení.
V prvé řadě na franchisorovi –poskytovateli licence, na osobě franchisanta samotného, a na jeho zaměstnancích. V případě franchisy Mr. KEBAB bude úspěch v našem prostředí záviset ještě také na „mezičlánku“, a sice na master – franchisantovi pro ČR, který bude pro celý český trh suplovat franchisora bude českou síť budovat a řídit v jeho pověření. Tak či tak konečný úspěch celého franchisového podnikání drží v rukou sám franchisant, který sice získá od centrály konceptu veškeré know-how s detailními postupy, ale jejich provedení a řízení provozu pobočky je již zcela v jeho rukou. „Skutečná síla pobočky i skutečné schopnosti franchisanta se zpravidla ukáží až po roce a půl provozu.“ poukazuje na trpělivost při získávání reálných výsledků ze sítě Ľubor Lelovits, majitel slovenského konceptu Mr. KEBAB.

Samotnou restauraci Mr. KEBAB je možné provozovat v obchodním centru, jako samostatnou obchodní jednotku na frekventované ulici nebo jako exteriérový stánek.

Letošní novinkou je sladký Mr. Snack!

Mr. KEBAB franchisa - fast food doplňěný o čerstvé šťávy, fresh džusy, sladké wafle a palačinky a skvělou kávu!Ke značce Mr. KEBAB přibyla ještě novinka s označením Mr. Snack. Jde o doplňkový fast food se sladkými pochutinami a dezerty. Zákazníci zde mohou ochutnat CREPITO – lahodnou točenou palačinku, nebo čerstvě upečené wafle v luxusních kombinacích ovoce, medu, čokolády, šlehačky a zmrzliny. V nabídce jsou také osvěžující ovocné šťávy v lahvích, jinde nedostupné, nebo čerstvé odšťavněné pomerančové fresch džusy. Ke sladkým pochutinám neodmyslitelně patří vynikající káva, kterou si u Mr. Snack můžete vychutnat v šálku nebo odnést ve formě „Coffee To Go“.

Pokud máte odhodlání, chuť podnikat, nebojíte se práce a hledáte dlouhotrvající a profitující podnikatelský záměr, splňujete nezbytné vlastnosti dobrého franchisanta pro Mr. KEBAB!

Někdy se ale může stát, že jediné, co chybí, je základní vstupní kapitál v rozmezí jednoho až dvou milionů korun. Proto u franchisy Mr. KEBAB existuje možnost tzv. partnerského úvěru, který nadějným podnikatelům umožňuje splnit si svůj sen i bez velkého množství předem našetřených financí.

 

Napište si o informace:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Facebook_Top_Franchising

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

   

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.