sklizeno-500Franchisa Sklizeno se na trhu s potravinami pohybuje již 6 let. Aktuálně je ve skupině Sklizeno Foods a má 48 prodejen, z čehož 8 má v sobě obsaženo bistro nebo snack zónu. Tři pobočky jsou pak primárně bistra s malou prodejnou.

Model shop & eat chce Sklizeno i nadále rozvíjet a postupně by se měl stát standardem prodejen především v obchodních centrech a ve vysokotrafficových lokalitách.

Provozovatel:

MyFoodMarket, s.r.o.
Březina 103
666 01 Březina

www.sklizeno.cz

Vlastní provozovny: 12

Franchisové provozovny: 36

Podstata a výjimečnost konceptu Sklizeno

 Sklizeno je především společnost, kterou vedou lidé, kteří mají osobní zájem na kvalitních potravinách. Jsou to lidé, kteří chtějí měnit trh k lepšímu a chtějí se zasazovat o zlepšení kvality potravin celkově. Jsou to samozřejmě obchodníci, ale k tomu velcí idealisté, kteří do firmy investují zdaleka nejen peníze, ale i svůj osobní zájem.

Věří, že je to vidět v tom, co dělají, a zákazník to oceňuje.

K tomu má Sklizeno v oblasti kvalitních potravin bezprecedentní pozici u dodavatelů – díky společnému nákupu dodavatelé Sklizeno dodávají za nižší ceny a prodejny pak mohou zboží nabízet za kompetitivní ceny. Tento způsob je také výhodný pro dodavatele, kterým společné nákupy šetří mnoho nákladů na logistiku, administrativu apod. Díky tomuto systému, může Sklizeno dosáhnout na nižší ceny bez toho, aby dodavatel přišel o svou marži.

Koncept Sklizeno je založen na férovém byznysu, jehož cílem je prodávat kvalitu za dostupné ceny. Léta praxe konceptu Sklizeno ukázala, že to jde jen ve velké a silné síti.

Podpora poskytnutá franchisantovi Sklizeno

1)  Moderní zázemí prodejny

2)  Spolupráce při výběru lokality prodejny

3)  Možnost kooperativní franchisy

4)  Automatizovaný systém objednávek

5)  Marketingová podpora při otevření prodejny

6)  Celkovou průběžná marketingová podpora celé sítě

7)  Průběžná školení zaměstnanců a mnoho dalších služeb

Požadavky na franchisanta Sklizeno

Hlavním požadavkem jsou podnikatelské zkušenosti. Koncept Sklizeno však nehledá pouze podnikatele honící se za výdělkem, ale především franchisanty, kteří se chtějí stát součástí týmu propagující kvalitní potraviny za rozumnou cenu.

Požadavky na lokalitu prodejny Sklizeno

Požadavky na lokalitu se liší podle typu prodejny.

1)     První typ je právě zmíněný shop&eat koncept, jde o obchody, kde lidé nejen nakoupí, ale mohou se i najíst, koupit si svačinu. Ten patří do větších měst, vysokotrafficových lokalit typu “áčkových” obchodních center apod.

2)     Druhým konceptem je klasický obchůdek, kde bude zase širší nabídka surovin a potravin, bez přidaných služeb a nabídky. Ten by se měl hodit spíše do rezidenčních čtvrtí, na konečné tramvaje, do míst s parkováním či někde na výpadovky velkých měst. Tento koncept je, na rozdíl od shop&eat, určený i pro menší města.

Potřebná počáteční investice

Průměrná prodejna: cca 2,5 mil. Kč (s kooperativní franchisou cca 1,25 mil. Kč)

Menší prodejna: cca 1,2 mil. Kč (s kooperativní franchisou cca 0,6 mil. Kč)

Návratnost investice je kalkulována do maximálně tří let.

Kontaktní informace:

Jan Langer, obchodní ředitel

tel.: + 420 775 011 927

jan.langer@bigideas.center

Pokud Vás franchisa Sklizeno zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   ……………………………….

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Facebook_Top_Franchising