NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí. Franchisingový koncept NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku.

 

Tajemství úspěchu jedinečné metody NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce – dietologa s klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. Nedílnou součástí je vzájemný vztah a důvěra, které vznikají mezi klientem a výživovým poradcem. Klienti hubnou zážitkovou formou, učí se zdravým stravovacím návykům, aniž by hladověli nebo užívali „zázračné“ hubnoucí prášky.

FRANCHISING NATURHOUSE

NATURHOUSE hledá franchisanty po celé ČR pro otevření nových poboček v dalších městech a lokalitách! Nově je možné také odkoupit již zavedenou a plně funkční výživovou poradnu NATURHOUSE se zkušeným personálem a stálou klientelou!

Držitel master – franchise licence NATURHOUSE
REDUCCIA s.r.o.
Okružní 1/147, 417 12 Proboštov

franchising@naturhouse-cz.cz

www.franchising-naturhouse.cz

 

hubnutí s naturhouse má viditelné výsledky

NATURHOUSE provozovny

Vlastní provozovny:  

18 v ČR

5 v SR

 

Franchisové provozovny: 

82 v ČR

30 v SR

 

FRANCHISINGOVÁ NABÍDKA NATURHOUSE – popis franchisového systému

Hledáte smysluplnou náplň života? Chtěli byste pracovat s lidmi, pomáhat jim, mít radost ze své práce a současně nadprůměrný příjem? Přemýšleli jste o podnikání, ale stále nevíte, v čem podnikat?

Začněte podnikat v prověřené a osvědčené franchisové síti NATURHOUSE! V řadách samostatných podnikatelů – franchisantů NATURHOUSE – našli úspěšné uplatnění učitelé, lékaři, zdravotní sestry, pojišťovací a realitní makléři, maminky po mateřské či rodičovské dovolené, ale také zaměstnanci z mnoha dalších oborů. Inspirujte se příběhy franchisantů NATURHOUSE.

 

Do franchisingové sítě NATURHOUSE můžete vstoupit jako:

Výživový poradce NATURHOUSE – majitel


Ničeho se nebojte, vaše nová kariéra právě začíná! Pokud se rozhodnete stát výživovým poradcem, kompletně vás proškolíme v oblasti dietetiky, zdravé výživy, prodeje apod.

V průběhu celé spolupráce vás budeme zdarma seznamovat s novinkami v oboru a pravidelně pořádat praktické semináře. Vy si vybudujete vlastní výživovou p
oradnu, ve které budete pracovat na pozici výživového poradce.

Určeno především pro ty, kteří chtějí začít podnikat, mají blízko ke zdravému životnímu stylu a mají rádi kontakt s lidmi.

Investor NATURHOUSE

Franchisant zainvestuje do vybudování výživové poradny a najímá si zaměstnance na odborné pozice výživového poradce a asistenta prodeje.

Tento model je určen těm, kteří již podnikají nebo jsou zaměstnaní a hledají vhodnou možnost, kam investovat své finance a dále je zhodnocovat.

FRANCHISA NATRUHOUSE:

VARIANTY STANDARD, MIKRO NEBO ODKUP FUNKČNÍ POBOČKY

Hubnutí s Naturhouse výživová poradna

Podle velikosti lokality, ve které bude vaše výživová poradna NATURHOUSE působit, máme připraveny dva koncepty:

1.) Standardní koncept, který je určen pro města a lokality s 20 000 a více obyvateli.

2.) Mikro koncept, který je určen pro města s 8 000–19 000 obyvatel.

 

1.) Standardní koncept  NATURHOUSE

Pro města a lokality s min. 20 000 obyvateli. Obchodní jednotka je rozdělena na prodejní část a dietetickou poradnu.výživová poradna Naturhouse standard

 

Jaká je ideální velikost prodejny?

25 m2 a více

 

Kde výživovou poradnu otevřít?

1. V obchodním centru;

Výhody: Stabilní návštěvnost, nezávislost na počasí a ročním období.

2. Na frekventované lokalitě v centru města;

Výhody: Jednodušší nájemní smlouvy, možnost přizpůsobit otvírací dobu.

 

Jaká je počáteční investice?

Investice do standardní pobočky začíná na 420 000 Kč, ale může dosáhnout i 1,2 mil. Kč. Výše investice se odvíjí od nutných stavebních úprav, výši nájmu apod. Výživové poradny otvírané v obchodních centrech vyžadují zpravidla vyšší investici. Tato částka je konečná a je v ní započítán i počáteční závoz zboží, nájem, kauce a finanční rezerva na první měsíce provozu.

 

Kdy mohu očekávat provozní zisk a návratnost investice?

Výživové poradny zpravidla dosahují provozního zisku během 2-6 měsíců a návratnosti investice do 1-3 let. Výjimkou ale nejsou ani pobočky NATURHOUSE s návratností kratší než 1 rok.

 

2.) Mikro koncept NATURHOUSE

Pro města s 8 000–19 000 obyvateli. Prodejna je rozdělena na čekárnu a výživovou poradnu.

franšíza Naturhouse, výživová poradna mikro

Kde výživovou poradnu otevřít?

Na frekventované lokalitě v centru města

 

Jaká je počáteční investice?

Investice začíná na 250 000 Kč. Tato částka je konečná a je v ní započítán počáteční závoz zboží, nájem, kauce a finanční rezerva na první měsíce provozu.

 

Kdy mohu očekávat provozní zisk a návratnost investice?

Prodejny typu „mikro“ zpravidla dosahují provozního zisku během 1-3 měsíců od otevření a návratnosti investice do 1-2 let.

Odkoupení zavedené a ziskové franchisové pobočky NATURHOUSE

V rámci rozšiřování franchisové sítě NATURHOUSE nabízí společnost REDUCCIA s. r. o., držitel master licence NATURHOUSE, možnost převzetí zavedených a ziskových poboček novými franšízanty.

Zájemce může převzít kompletní, otevřenou provozovnu generující zisk už od prvopočátku, včetně zkušeného a vyškoleného personálu a stávající klientely. Jedná se o pobočky jak standartní, tak i menšího formátu – mikrokoncept výživové poradny NATURHOUSE.

INVESTICE 

Potřebná počáteční investice do franchisy NATURHOUSE

franšíza Naturhouse - výživová poradna

Hlavní řídící dietoložka, Věra Burešová

Investice začíná na 250 000 Kč a odvíjí se dle velikosti a lokality poradny. Tato částka je konečná a je v ní započítán počáteční závoz zboží, nájem, kauce a finanční rezerva na první měsíce provozu.

Za franchisovou licenci NATURHOUSE se neplatí, ročně se odvádí administrativní poplatek ve výši 600 €.

FRANCHISA NATURHOUSE PODPOŘÍ SVÉ PARTNERY NEJEN V ZAČÁTCÍCH!

Franchisový koncept NATURHOUSE poskytuje kompletní podporu pro franchisanty od úplného začátku po celou dobu spolupráce!

Každý franchisant NATURHOUSE získá podporu ve všech oblastech tak, aby byl schopen vést vlastní výživovou poradnu během krátké doby a s minimálním rizikem.

Franchising v Naturhouse je postaven na péči o franchisanty po celou dobu spolupráce a platnosti franchisové licence Naturhouse

Franchisa NATURHOUSE tedy poskytne každému partnerovi:

 • Kompletní know-how – franchisový průvodce.
 • Územní exkluzivita v daném městě či lokalitě.
 • Poradenství s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním poradny.
 • Podpora při zařizování (návrh, povolení, dokumentace, vybavení).
 • Odborná školení pro personál i franchisanty, unikátní vzdělávací program NATURHOUSE University viz níže.
 • Odborná školení na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností, osobní rozvoj.
 • Prodejní a marketingová podpora.
 • Franchisantům je k dispozici hlavní řídící dietoložka s týmem hlavních dietoložek, které jsou podporou pro personál ve výživové poradně NATURHOUSE, pomáhají dietoložce i asistentce k vyšší efektivně jejich práce s klientem i chodem pobočky, pořádají pravidelná školení apod.
 • Podpora pomocí silné značky a fungující reklamy (média, internet, PR, materiály).
 • Marketingové materiály – potisky na výlohy, logo, připravené brožury, letáky, články.
 • Konverzní webové stránky.

Unikátní vzdělávací program NATURHOUSE University

Naturhouse Univerzity - zvyšování kvalifikace výživových poradcůNATURHOUSE dbá o neustálý rozvoj a prohlubování odborné kvalifikace svých výživových specialistů formou odborných školení, která nově zajišťují špičkoví odborníci v České republice, jako je Mgr. Martin Jelínek, Ing. Ivan Mach, CSc.a koučka PhDr. Markéta Hinková. Proto byla založena NATURHOUSE University, jejíž hlavním smyslem je kontinuálně zvyšovat odborné znalosti a osobní rozvoj výživových poradců tak, aby o klienty pečovali na nejvyšší možné úrovni nejen po stránce odborných znalostí, ale také jim uměli dodat tolik potřebnou podporu, povzbuzení a motivaci na cestě za vysněnou postavou.

 

Komplexní rozvojový program NATURHOUSE University je rozdělen do 3 variant, které na sebe navzájem navazují. Úspěšní absolventi specializace Management výživového poradenství získají certifikovaný diplom americké LIGS University a titul MBA. NATURHOUSE University je jediný MBA program na českém a slovenském trhu se specializací Management výživového poradenství.

 

Franšíza Naturhouse - frančíza Naturhouse- podpora franšízantů (frančízantů) od začátku "do konce"

Více informací o zdravém podnikání v duchu „Podnikejte s námi, nejste na to sami.“

 

Zaujala Vás nabídka franchisingu s úspěšnou značkou NATURHOUSE? Nebo ještě váháte? Potřebujete ještě získat doplňující informace ohledně franchisového konceptu NATURHOUSE? Neváhejte nás kontaktovat! Vaše dotazy rádi zodpovíme.

 

Kontaktní osoba pro zájemce o licenci NATURHOUSE

Jan Pospíšil

Franchisový manager

Tel. : +420  774 820 933

e-mail: franchising@naturhouse-cz.cz

web: www.franchising-naturhouse.cz

web: www.franchising.naturhouse.sk

Společnost je členem České asociace franchisingu nove_logo_caf_s_napisem

Poslat dotaz na franchisu

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  NATURHOUSE se prezentuje pomocí videí v češtině na svých webových stránkách www.naturhouse-cz.czwww.naturhouse.sk a také na sociálních sítích: Facebook.com/naturhouse.cz a Facebook.com/naturhouse.sk a YouTube

  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

   

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Facebook_Top_Franchising