Trend - podnikání pod značkou Tulec trend - dětské oblečení a potřeby pro novorozence

 

Tulec Trend – jediná česká firma na trhu, která ve své režii navrhuje, vyrábí i prodává originální značkové oblečení a doplňky pro děti

Značka dětského oblečení Tulec Trend klade důraz především na požadavky českých zákazníků a nejen díky tomu se na trhu drží déle než 20 let. Provozuje asi 80 prodejen v České Republice a také na Slovensku. Aktivně také pracují na rozšíření sítě prodejen formou franchisové spolupráce a jejich vizí je mít dobře zásobenou prodejnu dětského oblečení v každém českém městě.

„Naše franchisa je vhodná pro každého, kdo by chtěl začít podnikat s dětským oblečením a potřebami pro kojence. S naší značkou Tulec Trend nemusíte do začátku podnikání investovat velké finanční prostředky, nemusíte řešit nákup zboží, ani uvažovat, jak celkový prodejní koncept vytvořit, aby byl co nejvíce funkční. Naše dlouholeté zkušenosti může čerpat přímo od nás.“ Tomáš Tulec

Zájem o franchisové prodejny Tulec Trend v poslední době roste

V posledních čtyřech letech se v Čechách dětské oblečení rodinné značky Tulec Trend začalo prodávat také formou franchisového systému. Podle jednoho z majitelů společnosti, bratří Tulců, v poslední době zájem o možnost otevření nových franchisových prodejen výrazně vzrostl. Jak si nárůst vysvětlujete?

kojenecké potřeby a dětské oblečení Tulec Trend - česká franšíza - podnikatelská příležitost - cesta jak začít podnikat s dětskými potřebami„Teprve nyní jsme se totiž rozhodli navázat franchisovou spolupráci s úplně novými zájemci. Franchisové prodejny provozujeme již asi 4 roky, avšak zpočátku to bylo pouze na vyžádání našich odběratelů, se kterými jsme již spolupracovali mnoho předchozích let klasickým způsobem. A teprve letos jsme se rozhodli začít oslovovat podnikatele zvenčí. V tomto směru na internetu poprvé investovali do reklamy a zájem potenciálních franchisantů předčil naše očekávání.“ Vysvětluje enormní nárůst zájmu Tomáš Tulec, který se o franchisovou síť ve společnosti stará.

A proč lidé mají zájem o podnikání pod hlavičkou Tulec Trend?

„Z mého pohledu je to primárně proto, že franchisová forma prodeje je obecně velice lukrativní, bezpečná a náš koncept nevyžaduje nikterak závratné investiční nároky. Možná vzrostl zájem o naši franchisu také proto, že jsme výrazně zjednodušili celkové podmínky pro navázání franchisové spolupráce a řekl bych, že se nám podařilo také optimálně doladit podmínky pro koncový prodej tak, aby umožňoval dlouhodobou spolupráci a byl pro naše partnery finančně ještě zajímavější, než dříve.“ Vyjmenovává důvody vzrůstajícího zájmu podnikatelů o značku Tulec Trend jednatel společnosti, Tomáš Tulec.

HShromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...lavní výhodou franchisy, oproti otevření klasické prodejny s dětskými potřebami bez franchisového konceptu, jsou zejména minimální počáteční náklady a rizika, která jsou přenesena hlavně na naši firmu.

 

Rozjet franchisovou pobočku můžete i s nízkými náklady…

franchising - můžete si otevřít vlastní prodejnu s dětským oblečením značky Tulec Trend

Franchisa s dětským oblečením značky Tulec Trend chce být pro franchisanty finančně dostupným partnerem, a proto se rozhodla jít jim naproti snížením finančních nároků na rozjezd nové pobočky. Co se týká nákladů potřebných pro otevření franchisové provozovny Tulec Trend, vězte, že společnost potřebné investiční náklady nastavila níže, než je ve franchisingu běžné. Respektive je nově eliminovala na nutné minimum, potřebné pouze pro běžný chod prodejny.

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Abyste měli jasnější představu, jednou z novinek konceptu je vypuštění poplatku za franchisovou licenci. Koncept zavedl místo franchisové licence takzvanou vratnou kauci ve výši 150.000 Kč, kterou je možné složit formou advokátní úschovy, jakožto záruku za zboží. Samozřejmě v rámci počátečních nákladů zůstává na franchisantovi potřeba vybavit prodejnu. „Vybavení prodejny můžeme franchisantovi samozřejmě zajistit my, anebo, v případě snahy o minimalizaci vstupních nákladů, si může franchisant – po dohodě s námi v rámci nastaveného image a stylu značky – zrealizovat vybavení pobočky třeba svépomocí, ani této možnosti se nebráníme.“ Doplňuje nízkonákladové řešení franchisového podnikání Tomáš Tulec.

 tlačítko katalgovový zápis

Náš prodejní systém je z hlediska majitele prodejny výhodný zejména v tom, že nemáte peníze v zásobách. Fungujeme na principu konsignačního skladu, čili franchisant nám platí pouze prodané zboží a posezónní zboží se vrací zpět na náš sklad.

 

„Náš partner nemusí držet žádné velké finanční prostředky a kdykoliv po vyžádání se mu jednoduchým způsobem, dle jeho potřeb, doplňuje zboží na sklad a nemusí si lámat hlavu s tím, jestli ještě zboží objednat či nikoliv, když už se například blíží konec sezónnosti konkrétní položky. Důkazem funkčnosti tohoto systému prodeje je narůstající počet našich franchisových prodejen a zájemců o ně.“ Pokračuje v povídání o výhodném systému prodeje dětského oblečení značky Tulec Trend Tomáš Tulec.

 

Jako v každém podnikání – někomu se daří, někomu méně. Jak je to u vás, pane Tulče? V čem vidíte důvody úspěchů či neúspěchů vašich franchisantů?

„Franchisové prodejny, které jsme otevřeli, nám fungují dobře. Někteří partneři dokonce uvažují o otevření dalších poboček v jiných městech, tak pokud by jim obchod nefungoval dle představ, asi by se do dalších prodejen, soudím, nepouštěli. Pokud už se rozhodneme otevřít novou franchisovou prodejnu, musíme věřit tomu, že může dobře fungovat, jelikož její zásobení nás stojí nemalé prostředky a i z tohoto důvodu se nám nestalo, že by prodejna nefungovala, jelikož i my jsme u nových zájemců opatrní a neotvíráme prodejny za každou cenu. Samozřejmě klíčová věc je výběr vhodného prodejního místa za rozumných finančních podmínek a kvalitní personál na prodejně. Pokud máme začít franchisovou spolupráci v novém místě, musí prodejna a místo odpovídat našim představám, jelikož každou novou prodejnu musíme zásobit zbožím za mnoho stovek tisíc  a musíme být přesvědčeni, že daná prodejna může dobře fungovat, v opačném případě bychom tento druh spolupráce ani nezačali.“ Uzavírá povídání o franchisovém konceptu Tulec Trend jednatel rodinné společnosti.

 

Jsme rodinná firma a s našimi partnery máme nadstandardní vztahy, což u někoho nemusí, ale může být záruka jistoty, že máme zájem na tom, aby mu prodejna dobře fungovala, jelikož ji považujeme „stále tak trochu jako svou“.

 

ZAUJALA VÁS MOŽNOST OTEVŘÍT SI VLASTNÍ PRODEJNU S DĚTSKÝM ZBOŽÍM A KOJENECKÝMI POTŘEBAMI ZNAČKY TULEC TREND? MÁTE DOTAZY K DANÉ FRANCHISE?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace