Ve fitness branži je od roku 1997, prošel velmi úspěšnou závodní kariérou, působil jako trenér a instruktor individuálních i skupinových cvičení až se vypracoval na školitele, organizátora a tvůrce různých tréninkových i zdravotně preventivních metod cvičení. Řeč je o několikanásobném mistru republiky a mistru světa ve sportovním aerobiku, Tomáši Krmíčkovi, který postavil na nohy převratný fitness model pod značkou BODY EXPRESS.

fitness franšízing - Body Expres 20 minutový tréning

Tomáš Krmíček zúročil své dvacetileté zkušenosti z oboru, které spojil s přelomovou fitness technologií EMS a vystavěl svůj originální podnikatelský fitness koncept, který nejprve vyzkoušel na své kůži, ve svých vlastních EMS studiích.

Body Express Tomáš Krmíček mistr světa dává podnikatelské příležitosti ve fitness formou franšízyJakmile se Tomášovi osvědčila jak technologie, tak podnikatelská filozofie, rozhodl se, že je projekt připraven na další cestu – cestu do světa. Po ročních přípravách, dolaďování detailů, více než ročním zdárném pilotním období vlastního studia a s první úspěšně fungující franšízovou pobočkou v Brně, může nyní značka BODY EXPRESS expandovat do větších i menších měst České republiky, kde umožní národu dosáhnout své vysněné postavy během relativně krátké doby s minimální „časovou investicí.“ A také umožní mnoha sportovním nadšencům začít podnikat na vlastní pěst s již vymyšleným a ověřeným modelem.

BODY EXPRESS je fitness centrum, kde pro efektivní trénink stačí strávit pouhých 20 minut týdně, třeba během polední pauzy v práci…

podnikání do kancelářských konceptů - mikro koncept fitness centra a rychlého cvičení Body Express

 

Podnikání ve fitness s mistrem světa za zády

 Technologie EMS (elektro myo stimulace) absolutně mění pohled na udržování fungujícího a dobře vypadajícího lidského těla. Jako celoživotní sportovec a fitness profesionál s 20 lety v oboru, nemůžu u této převratné události chybět. Po prozkoumání všech aspektů aktivace svalů pomocí EMS a vlastní více než roční zkušenosti s úžasným efektem na hluboký stabilizační systém mého těla, jsem založil fitness studio BODY EXPRESS a později také franchisovou síť mikro-studií na EMS trénink (nebo chcete-li: EMS proceduru). 

Studio BODY EXPRESS můžete provozovat i Vy! Spojte s námi a myVás nejen provedeme všemi kroky před založením vlastní pobočky, ale také Vám budeme oporou při Vašem samostatném podnikání pod naší značkou BODY EXPRESS.“ Říká tvůrce konceptu, člen představenstva České komory fitness, několikanásobný mistr republiky a mistr světa ve sportovním aerobiku, Tomáš Krmíček

  

Fitness studia BODY EXPRESS, podnikatelská filozofie orientovaná na výsledek a čas

Franšízový koncept fitness studií BODY EXPRESS respektuje dva klientsky nejdůležitější aspekty, a to viditelný VÝSLEDEK na jejich těle s respektem na dnes tak cenný ČAS. Pro většinu klientů je výsledek a čas skutečně rozhodující parametr – kdo by nechtěl mít maximální výsledek za minimální čas – krásné tělo za 20 minut týdně? Proto fitness koncept BODY EXPRESS maximálně standardizoval celý proces tréninku pomocí elektrické stimulace svalstva pomocí špičkových německých přístrojů EMS (miha-bodytec od tvůrce EMS metody pro širokou veřejnost), díky nimž klienti dosáhnou svých výsledků relativně snadno a rychle.franšíza fitness - body express

Pane Krmíčku, není  podle vás trh v ČR s fit centry a různými fitness studii  již přesycen?

EMS – elektrická stimulace svalů – je v ČR novinkou. Trh je úplně na začátku. Kdo teď chytí příležitost, může z ní žít velmi dlouhou dobu. Například v sousedním Německu, odkud celá technologie EMS přišla, a kde se také vyrábí, je přes 3 tisíce mikro studií. A tato revoluce přichází k nám. Právě teď. Každé studio, které s EMS začalo, má během dvou, tří měsíců raketový start v nárůstu klientů. Protože lidé vidí výsledky. A vidí je rychle. Navíc bez nutnosti se mnoho hodin týdně trápit ve fitness centru. Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Máme ideální službu pro moderní dobu a je ideální čas začít mezi prvními.“ Vyvádí nás z mylné představy tvůrce konceptu a jeden z průkopníků EMS cvičení v ČR, Tomáš Krmíček.

Proč bychom si měli pro své podnikání ve fitness vybrat jako vlajkovou loď právě vaši fitness franšízu, Body Express?

„Jsme na prahu revoluce v oblasti péče o lidské tělo, proto neztrácejte čas a buďte při tom! Díky fitness konceptu BODY EXPRESS získáte nejefektivnější metodu, jak svým klientům dopřát fungující tělo, se kterým budou spokojeni. BODY EXPRESS je navíc nejefektivnější EMS koncept na trhu, i co se týče samotného provozu a rychlosti návratnosti vložené investice.“ Uzavírá povídání o svém detailně propracovaném a ověřeném podnikatelském modelu mistr světa ve fitness aerobiku, úspěšný podnikatel Tomáš Krmíček.

tlačítko katalgovový zápis

Jak můžete rozjet vlastní fitness franšízu? Chcete začít podnikat s EMS stroji ve spolupráci s franchisou Body Express? Obraťte se na nás s jakýmikoliv dotazy ohledně franšízového podnikání:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.