angličtina pro děti, Kids&Us, jazyková škola pro děti od jednoho rokuPřed dvanácti lety Quim Serracanta spolu se svojí ženou Natàlií, učitelkou angličtiny, založil  ve Španělsku jazykovou školu na výuku angličtiny. Její zacílení se později zúžilo a manželé zaměřili svou pozornost výhradně na  výuku angličtiny dětí. Nyní, po dvanácti letech usilovné práce, během kterých vyvíjeli unikátní výukové metody pro výuku angličtiny dětí různých věkových skupin, už od jednoho roku, stojí Quim a Natàlia v čele velmi úspěšné franšízové sítě jazykových škol Kids&Us, která se rozrůstá takřka po celé Evropě. Díky jejich přirozené a hravé metodě se tak učí tisíce dětí agličtině snadno, nenásilně a co je nejdůležitěšjí – osvojují si cizí jazyk s lehkostí a nefalšovanou radostí! 

 

„Jestliže osvojení prvního jazyka začíná od okamžiku, kdy dítě jazyk poprvé slyší, proč vyčkávat, než je seznámíme s druhým nebo třetím jazykem? Musíme využít jeho přirozených schopností. Kids&Us používá metodiku výuky angličtiny, která je pevně zakotvena v přirozeném procesu osvojení jazyka, která nikdy neselhává a postupuje ve daném a přirozeném vývojovém sledu.“

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=b8eyGCVk5jI“ width=“500″ height=“300″]

Franšíza byla pro šíření metodiky Kids&Us jasnou volbou

Rozhovor s Quimem Serracantou, Kids&Us CEO „Kids&Us je solidní obchodní příležitost pro podnikatele, kteří jsou nadšeni vyučováním a světem dětí.“

Quime, můžete popsat jaký cíl franšízový koncept Kids&Us sleduje?

Zakladatel franšízy jazykové školy na výuku angličtiny pro děti Kids and UsJednou z nejdůležitějších starostí rodičů dnešních dnů, zejména v našem novém propojeném světě, je schopnost poskytnout dětem vhodné nástroje pro konfrontaci se životem. Jedním z klíčových nástrojů je přitom angličtina. Kids&Us není jen další jazyková škola. Má svou osvědčenou pedagogickou metodologii a silné zaměření na inovace a neustálé zlepšování. Metoda Kids&Us vychází z přirozeného procesu učení jazyka a zachází s angličtinou, jako by to byl mateřský jazyk dítěte; prochází stejné přirozené fáze zkušeností dětí při osvojování jejich prvního jazyka: poslouchání, porozumění, mluvení, čtení a psaní. Další podstatnou přidanou hodnotou pro naše žáky je pak skutečnost, že Kids&Us vyvíjí své vlastní pedagogické materiály, které jsou na 100 % určené pro každou věkovou skupinu. Dalším klíčovým faktorem úspěchu škol Kids&Us je image, kterou vyzařují. Jsou to místa určená pro děti. Prezentují svět barev, které pomáhají plně využít výhod ohromného učebního potenciálu žáků. výhody jazykové školy Kids&Us - image a unikátní metodika  

Proč jste se rozhodli využít franchising jako model obchodní expanze?

Franchising byl pro expanzi jazykové školy Kids&Us zvolen proto, aby byla zaručena kvalita služeb a aby se zlepšovala a posilovala image značky. Pokud jsme skutečně chtěli růst a být schopni nabízet naši exkluzivní metodologii všem dětem na světě, jak o tom snila Natàlia, bylo franšízování nejlepší možností. To proto, že franšízink je způsob vyhledávání a udržení kvalitních manažerů, kteří věnují svůj čas a nadšení každé jednotce. Počet škol, které můžete otevřít v každém daném časovém období, je omezený množstvím času, který potřebujete, abyste to udělali dobře. Za každou z našich škol se skrývá obrovské nadšení a pilná práce, kterou mohou vykonávat pouze vlastníci franšíz.

Jak to funguje?

Naše expanze je úspěšná. První franšíza Kids&Us se otevřela před pouhými 6 lety, pro školní rok 2008-2009. Během tří let se počet franšíz zvýšil více než na dvojnásobek. Za poslední tři roky jsme dosahovali průměrného růstu přes 60 %. Kromě toho se žádná z našich škol Kids&Us nezavřela a 20 % našich vlastníků franšíz otevírá druhou nebo dokonce třetí franšízu; předpokládáme přitom, že se toto číslo pro příští školní rok 2015-2016 zvýší až na 50 %. Mezinárodně jsme expandovali v roce 2011 otevřením škol v Itálii. V současné době působíme v 8 zemích s 208 školami a více než 65 000 žáky. Trvalo nám 10 let, než jsme dosáhli tohoto bodu, což se může během ekonomické recese zdát neočekávané, přinejmenším ve Španělsku. Není to však tolik překvapující, máte-li podnik založený na dobré, nové, jedinečné myšlence.

Jaká je zpětná vazba z franšízové sítě Kids&Us? Jaké aspekty jsou pro Vaše franšízanty nejvíc potěšující?

design, kvalita mantra KIdsUsPoskytujeme nejlepší služby a oceňujeme přístup k neustálému zlepšování. Dokonalost je naše mantra. Být franšízou Kids&Us znamená být schopen se spolehnout na podporu týmu profesionálů potřebných k řízení školy. Franšízy mají zřejmě největší užitek z dvou hlavních oddělení, která jsou klíčem k našemu úspěchu: výzkum a vývoj (R&D) a design. Náš pedagogický tým především průběžně pracuje na vývoji materiálů pro kurzy a nových produktů, které vždy vycházejí z filozofie a metodologie Kids&Us. Naším cílem je, aby rodiče měli přístup k široké řadě produktů pro své děti a aby vlastníci franšíz byli schopni nabízet svým zákazníků nejširší možný výběr služeb. Dále podporujeme franšízy v jejich komunikačních strategiích. Všechny položky marketingové komunikace lze individuálně přizpůsobit a naše firemní image využívá jedinečný a atraktivní design. Franšízy rovněž vysoce hodnotí naše programy kvality a podpory personálních zdrojů, které jim usnadňují náročnou práci.

Můžete shrnout hodnoty, které ctí samotná značka Kids&Us?

Jsme moderní společnost, která je inovativní, dynamická a pečlivá a jejímž cílem je stát se vzorem v mezinárodním světě výuky jazyků. Kromě toho, že se v první řadě věnujeme dětem, jsme také sociálně zodpovědní a trvale hrdě zaměření na dosažení dokonalosti. Naší vizí je stát se špičkovou moderní společností v našem oboru, která bude lákat největší talenty z celého světa. Tímto způsobem dokážeme dál vytvářet výjimečný barevný vzdělávací svět zaměřený na děti.

Prozradíte jaké další plány a cíle má franšíza Kids&Us?

Docílili jsme trvalého růstu přes 30 % ročně a v tomto roce předpokládáme dosažení obratu 80 000 000 euro. Pracujeme na udržení naší rychlosti růstu a chceme i nadále nabízet svou osvědčenou, efektivní metodologii výuky jazyka všude na světě, kde jsou děti. Naše plány počítají s otevřením škol Kids&Us v 17 nových zemích během příštích 5 let.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...