subway

 

Značka SUBWAY® ohlásila otevření jubilejní 5000. restaurace v Evropě. Franšízový řetězec proslulý svými sendviči otevřel zcela novou restauraci v jednom z nákupních center města Livingstone ve Skotsku. Dosud franchisanti značky SUBWAY ® investovali do svých restaurací v jednotlivých zemích Evropy vice než 500 milionů eur (13,5 miliardy Kč) a vytvořili přes 50.000 pracovních místi.

První restauraci v České republice otevřela značka SUBWAY ® v Praze v roce 2003. Od té doby značka expandovala a zvyšovala počet restaurací napříč Evropou. Nyní provozuje restaurace ve vice než 30 zemích Evropy, od Islandu po Rusko. V České republice je nyní 17 restaurací SUBWAY ®, které dávají práci zhruba170 lidem.

Jako největší řetězec s rychlým občerstvením se SUBWAY ® s vice než 44.000 restaurací ve vice než 110 zemích světa rozvíjí v Evropě velmi rychle. Jen ve střední a východní Evropě otevřela v roce 2015 síť 43 restaurací. To je téměř jednarestaurace SUBWAY ® týdně.

 

Justin-Goes subwayRegionální ředitel značky SUBWAY ® pro Evropu říká:

“Jsme naprosto nadšení z toho, že můžeme ohlásit otevření 5000. restaurace SUBWAY® v Evropě. Je to fantastický výkon a odráží silný podnikatelský duch našich franchisantů, kteří tvrdě pracují v místech svých restaurací a poskytují výborné produkty s excelentním servisem všem našim zákazníkům. Značka SUBWAY® poskytuje franchisantům kvalitní podporu, která jim umožňuje těžit z naší vice než padesátileté zkušenosti.”  

 

 

Martin Princ, manažer rozvoje sítě SUBWAY ® prostřední a východní Evropu a střední Asii, dodává:

princ-subway

„Rozvoj naší sítě restaurací v Evropě ukazuje na to, že Evropané přijali náš koncept a způsob stravování. Naše čerstvé sendviče se staly i zde synonymem rychlého a zdravého jídla. Přestože je 5000 našich restaurací v Evropě skvělý výsledek, stále vidíme potenciál k dalšímu růstu, především díky tomu, že čím dál více lidí přechází na zdravější způsob stravování. To se netýká jen západní, ale také střední a východní Evropy, kde zaznamenáváme rychlý růst.“

 

Všechny restaurace SUBWAY ® jsou vlastněny místními podnikateli, kteří je provozují prostřednictvím franchising. Jubilejní 5000. restauraci značky vlastní zkušený franchisant Haj Atwal. V jeho případě jde již o 16. Restauraci.

Řetězec SUBWAY ® rozvíjí ve velkém množství své restaurace také v netradičních lokalitách, jako jsou university, nemocnice nebo kancelářské budovy. To se daří take v České republice.tlačítko katalgovový zápis

Celkově provozuje řetězec SUBWAY®, který vznikl před zhruba 50 lety v USA, mimo domovskou zemi na 15.000 restaurací ve vice než 110 zemích světa, z toho 5000 v Evropě.

Jeden z hlavních důvodů úspěchu značky SUBWAY® je obrovská síť a robustní systém podpory franchisantů. Regionální manažeři, takzvaní development agenti podporují jednotlivé franchisanty například při přípravě restaurace před otevřením, při reklamních aktivitách, náboru pracovníků, finančním řízení a podobně. Tento systém se ukázal velmi efektivní především pro franchisanty, kteří provozují i vice než jednu restaurací. Proto v současné době vice než 70% všech franchisových licencí řetězce SUBWAY® kupují franchisanti, kteří již vlastní restauraci v rámci řetězce.

Další informace 

TZ společnosti SUBWAY ® – zastoupení pro střední a východní Evropu, střední Asii

Pro další informace kontaktujte:

Martin Jonáš, Ad-vise s.r.o.

Tel. 774 269 811

martin.jonas@ad-vise.cz

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.