franchisa vzdělávání škola hrou - franchisa Brick by Brick s Lego kostkami

Vzdělávací franšízový systém Brick by Brick učí děti technickým a přírodním vědám tak, že staví modely z kostek Lego®

franchsiing koncept Brick by Brick vzdělávací společnosti EMPIRE

Zaměřuje se na oblast tzv. STEM – věda, technika, strojírenství, matematika. Děti se učí přírodním vědám a technickým znalostem tak, že je nejen vidí, ale hned si také vyzkouší, jak fungují v praxi.

.

Co je to odstředivá síla? Postavíme si houpačku a hned fyzikální jev lépe pochopíme. Jak létá helikoptéra? Opět si ji postavíme a pochopíme….

Většina Lego modelů Brick by Brick se i hýbe, třeba i rotor u helikoptéry, vznášedlo nebo ruské kolo. Dětem se líbí, že se snadno učí novým věcem a navíc si s učebními pomůckami (vybudovanými modely) mohou i hrát.

 

Brick by Brick předává franšízantům nejen originální koncept Lego® kurzů pro děti, ale také cenné obchodní a marketingové informace pro úspěch vašich nových poboček

vymyslime-postavime-zahrajemeKaždý franšízant, který se rozhodne provozovat Lego® kurzy pro děti pod záštitou konceptu Brick by Brick dostane v prvé řadě podrobné produktové know-how, tedy podrobné plány vedení jednotlivých lekcí, stavební plánky pro všechny kurzy i podrobný rozpis lekcí krok po kroku, minutu po minutě. Každá lekce je detailně rozpracovaná, přesně koncipovaná tak, aby každý lektor přesně věděl, co má na hodině dělat. Tímto je také zabezpečené to, že lektor nesklouzne od konceptu výuky třeba k volné hře. Každá hodina je přesně daná, jede podle „jízdního řádu“ a tím pádem má i rodič jistotu, že dítě vždy dostane to, co očekává.  Zároveň tento „jízdní řád“ je přesně to, co se franšízantům líbí nejvíc, protože přesně vědí, co je v daném dni lektorovou náplní. Noví franšízanty si vlastně s licencí kupují takovéto „jízdní řády“ pro 9 produktů včetně podrobných plánů pro každou vyučovací hodinu.

franchisa Brick by Brick franchising koncept vzdělávání dětí Samozřejmě, než se někdo vrhne do vzdělávání dětí, nutností je hned na počátku spolupráce projít důkladným školením. „Lektory naučíme pracovat s materiály, vést hodinu, franšízanty navedeme, jak si vybrat toho správného lektora, jak jej vést, kontrolovat, jak koordinovat chod pobočky a také jak získávat a udržovat klientelu.“ Nastiňuje nutné aktivity v začátku podnikání s Brick by Brick zástupkyně franšízy pro ČR a Slovensko.

newsletter TF

Školy, školky, dětská centra a organizace pořádající mimoškolní kurzy pro děti, tábory a jiné volnočasové aktivity… to všechno jsou místa, kde je ideální prostor pro činnost franšízového konceptu Brick by Brick, který vyučuje originální Lego kurzy pro děti každého věku. Koncept Brick by Brick můžete samozřejmě také provozovat jako samostatné Lego centrum nebo jeho aktivity doplnit například o kurzy cizích jazyků.

Ať už se vydáte na podnikatelskou dráhu jakoukoliv formou, je důležité umět získat zákazníky. Ale jak na to?

Základem je umění správně komunikovat. Ale jak efektivně získat klienty skrze různé kanály? Jak se dostat ke konečným spotřebitelům, a sice k rodičům dětí, a jak je přesvědčit o přínosech vašeho kurzu? To je zrovna „věda“. Nebo vlastně ani není, když se ví jak na to (know-how).

vzdělávání dětí pomocí Lego kostek - franšíza Brick by BrickPoskytnutí know-how je prakticky základ franšízového podnikání. Když se však ono „produktové know-how,“ které přesně určí práci s produktem či službou, rozšíří i na „akviziční know-how“ a „obchodní know-how“, které pomůže nalézt klienty a produkt prodat, je to obrovská výhoda. A takovou výhodu nabízí česká franšízová společnost Empire, poskytovatel licence Brick by Brick v České republice a na Slovensku.

Vzdělávací agentura Empire má totiž po 12 letech působení v obou zemích dokonale zmapován tuzemský trh vzdělávání a velmi dobře ví, jak postavit marketingovou strategii i to, jakým způsobem komunikovat s různými cílovými skupinami zákazníků.     

Vzdělávací agentura Empire má za sebou 12 let zkušeností a již 7 let vede i vlastní franšízovou síť, takže skutečně vědí, jak na to…

franšíza Brick by Brick vlastní pro ČR a SK Empire vzdělávací agentura„„Franšízu Brick by Brick jsme na český trh přivedli v roce 2015, ale český a slovenský trh ve vzdělávání známe velmi dobře. Máme tak, kromě originálního konceptu Lego, velmi cenné zkušenosti, známe obchodní i marketingové nástroje, které v našem prostředí dobře fungují a tyto informace svým partnerům beze zbytku odevzdáváme.“ hovoří o výhodách znalosti tržního prostředí obchodní ředitelka Empire, Adéla Masaryková. „Způsob, jak získat klienta pro kurz ve vlastním Lego centru, v mateřské či základní škole nebo ve volnočasovém institutu je totiž velmi odlišný. Na potenciálního klienta je potřeba se jinak připravit, komunikovat s jinými osobami a s úplně jiným přístupem. I komunikace se školkou a školou je rozdílná. Mluvit s učitelkou nebo ředitelkou je jiné, než zastihnout a přesvědčit rodiče.“ doplňuje Adéla Masaryková.

„Náš partner proto od nás získá podrobný návod, jak postupovat, aby získal dostatek rodičů a dětí v školkách a školách. Dostane od nás i podrobný návod na marketingovou kampaň, díky které jsme například získali během velmi krátké doby téměř 300 dětí do denních letních táborů, hned po otevření Brick by Brick centra. Tohle jsou velice cenné informace, které k know-how přidává Empire, není možné je získat od majitele franšízy z USA či Číny, tržní prostředí u nás je úplně jiné.“ vysvětluje možné nuance mezi různými zahraničními koncepty Masaryková.

 

Kdy je vhodné takovou franšízu orientovanou na vzdělávání dětí otevřít? Říkáte si jednoznačně „jedině v září“? Nikoliv, osvědčil se i konec školního roku!

„Září se jeví jako výborné období pro otevření centra Brick by Brick, ale není to jediná šance, jak s vlastním Lego konceptem Brick by Brick můžete prorazit! Poměrně dobře se daří i pobočkám otevřeným v polovině školního roku, tedy leden/únor. Ale prakticky není třeba se omezovat těmito „zlomovými“ termíny. My jsme například vlastní centrum v Bratislavě otevřeli v dubnu – tedy téměř na sklonku školního roku – vypsali jsme ještě kurzy na květen a červen a měli jsme několik skupin kurzů a co víc, naprosto přeplněné léto! Měli jsme zároveň čas připravit se na podzim, naučit lidi, že existujeme, mohli si nás vyzkoušet. Potom rozjet naplno nový školní rok bylo poměrně snadné.“ Uzavírá povídání o vzdělávání pomocí Lego konceptu Brick by Brick jeho manažerka Adéla Masaryková.

bez-nazvu

Chytrý koncept vzdělávání Brick by Brick využívá kostiček Lego celoročně, není odkázán na provoz pouze v průběhu školního roku. Neobyčejné oblibě se těší také narozeninové párty nebo závratnou rychlostí se plnící prázdninové denní tábory pro děti, kde děti tráví efektivně tráví prázdninový čas – je o ně postaráno, baví se a k tomu se ještě formou hry, i během prázdnin, nenásilně učí novým věcem.

Vzdělávací franšíza Brick by Brick vám dá nejen návod jak vést vlastní Lego ® kurzy pro děti, ale poskytne také lety ověřené know-how pro získávání a udržení klientů v českém prostředí

tlačítko katalgovový zápis

Chcete si také otevřít vlastní pobočku Brick by Brick a pořádat LEGO kurzy pro děti ve vašem městě nebo kraji? 

Máte další dotazy k této podnikatelské příležitosti?

Kdykoliv se na nás s důvěrou obraťte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.