Ing. Aleš Tulpa, CEO AVEX systems, člen ČAF, byl za mimořádný přínos a úspěchy v oblasti franchisového podnikání vybrán jako osobnost roku 2016 a zapsán do OXFORD ENCYKLOPEDIE OSOBNOSTÍ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY 2016.

Tato encyklopedie má za sebou více než 160 let trvající tradici a dala si za úkol to, co se od ní v 21. století očekává – jde o renomovaný lexikon úspěšných lidí v jednotlivých zemích světa. V roce 1849 vyšlo v Anglii první vydání této životopisné encyklopedie. Ze začátku byli do encyklopedie vybíráni jen členové britské šlechty. Až koncem 19. století byly do ní zařazeni i ostatní osobnosti. Přijetím do této encyklopedie jsou vyznamenáni lidé, kteří se svým hodnotným přínosem ve svém oboru řadí k významným osobnostem. Prezentace odborníků v OXFORD ENCYKLOPEDIA představuje vysoké uznání. V aktuálním vydání 2016 se nacházejí osobnosti, které dosáhly v průběhu posledních let významné úspěchy. Tato encyklopedie slouží i jako online siť významných a úspěšných lidí ve společnosti. Více informací najdete zde: http://www.avexsystems.cz/uvedeni-v-oxford-encyklopedia-2016.

A Tulpa - zástupce za ČR a Slovensko ve FPI

Ing. Aleš Tulpa je absolventem VŠE Praha, fakulta obchodní. V letech 1985 – 2001 žil a pracoval v Německu. Know-how a znalosti o franchisingu jsou získány více než 25-letými praktickými zkušenostmi v oblasti mezinárodního franchisingu a činností ve vrcholovém managementu mezinárodně působících společností. Pracoval např. 7 let jako generální ředitel franchisového systému OBI v České republice, Polsku a v Maďarsku. Dále pak jako GŘ ve společnosti QUELLE ČR, která měla několik franchisových konceptů – např. Foto Quelle a v době svého působení 350 franchisantů na českém a slovenském trhu (tzv. Quelle Shops).

Ing. Tulpa je již mnoho let členem mezinárodní organizace renomovaných franchisových poradců v Evropě Franchise Pool International – FPI (www.franchisepool.org), kde zastupuje ČR a Slovensko, a v letech 2006 – 2016 byl i kooperačním partnerem mezinárodní poradenské firmy SYNCON – International Franchise Consultants, Rakousko. FPI působí ve 26 zemích Evropy a pořádá nejméně 2-3x ročně různé konference, přednášky a semináře s cílem objasnit zájemcům franchisové podnikání, prezentovat franchisové systémy, které mají zájem o expanzi do jiných zemí a nebo radí franchisovým systémům, jak své koncepty dobře připravit pro další rozvoj na světových trzích.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

Ing. Aleš Tulpa dále organizuje společně s různými partnery každoročně Master franchisové konference pro zájemce o nákup master-franchisových nebo franchisových licencí, které byly v minulých letech součástí tzv. Road Show Europe. V rámci této mimořádně zajímavé akce se byly představeny franchisové systémy v jednom týdnu v několika metropolích Evropy, kromě Prahy například i v Paříži, Barceloně, Düsseldorfu, Kodani, Miláně a jiných městech.

O Master franchisové konference, organizované Ing. Tulpou a dalšími partnery, je v ČR a na Slovensku stále větší a větší zájem. Poprvé se tato akce konala v Praze v roce 2012 a zúčastnilo se jí cca. 50 zájemců o franchising. V roce 2014 to již bylo 126 a v listopadu 2015 se této konference v Praze zúčastnilo 155 zájemců o franchising. Loňská konference přilákala 125 zájemců o franchising z České i Slovenské republiky, představila 14 nových franchisových systémů ze 7 zemí světa.

Více informací ke konferenci v letech 2012 – 2016 lze najít na webových stránkách: www.master-konference.cz.

Ing. Aleš Tulpa publikoval až dosud velké množství odborných článků na téma franchisové podnikání, přednášel na mnoha českých a evropských franchisových konferencích a jiných akcích. Dále pak v minulosti působil a působí i jako mezinárodní franchisový poradce.

V rámci této činnosti nabízí zejména následující služby, rady a praktická doporučení:

– Pro zájemce o franchising z České republiky a ze Slovenska vyhledává kvalitní a
úspěšné franchisové systémy.
– Pro franchisory hledá vhodné kandidáty pro master-franchisu nebo franchisanty se
zájmem o individuální franchisové licence.
– Na základě mnohaletých praktických zkušeností s vývojem, budováním a řízením
mezinárodních franchisových systémů (např. Quelle, OBI, AVEX BAUMARKT) se dále
Ing. Tulpa zaměřuje i na poradenství při vývoji franchisových konceptů nebo při jejich
optimalizaci, a to různých oblastech podnikatelské činnosti – obchodě, službách,
gastronomii, vzdělávání, aj.

Více informací najdete zde: http://www.avexsystems.cz/.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!