Franšíza Kids and Us - Topfranchising.cz

Česká republika se stala další zemí, kde se děti budou moci učit jedinečnou metodou v okouzlujícím prostředí jazykové školy Kids&Us. Koncept Kids&Us naplňuje nejen potřebu učit děti cizím jazykům, ale také prastarý a osvědčený model vzdělávání „škola hrou“.

 

Česká republika se stala další cílovou zemí pro expanzi španělské jazykové franchisy Kids&Us. Proč se španělský koncept rozhodl právě pro ČR? Zejména kvůli svým sociálním, přirozeným a ekonomickým faktorům – úroveň anglického jazyka, systém školství a také příjem obyvatel – rozhodly o tom, že pro franchisový koncept Kids&Us jsou české luhy a háje vhodnou zemí pro jejich další působení.

První franchisové jazykové školy Kids&US byly otevřeny v roce 2007 a v současné době funguje 266 škol v 8 zemích světa. V Evropě působí společnost momentálně ve Španělsku, Andoře, Itálii, Francii, Belgii, Portugalsku a České republice. Po určitém období koncentrace na expanzi v Evropě začala společnost Kids&Us pracovat také v Mexiku, odkud by ráda pronikla na celý americký kontinent. Metodologií Kids&Us se v současnosti učí anglicky více než 85 000 žáků.

 

Důležité je, aby s námi  franchisant táhl za jeden provaz

franchising koncept jazyky angličtina

Zakladatelé franchisového konceptu Kids and Us manželé Pernau

„Potřebujeme partnery, kteří jsou schopní v řízení a dokážou dodržovat pravidla. Dále je u našich franchisových partnerů rozhodující jejich nadšení pro děti a vzdělávání.“ Popisuje franchisor ideální typ podnikatele, kterého Kids&Us v ČR hledá. „Hledáme lidi, kteří aktivně spolupracují, mají „vítězného“ ducha, a samozřejmě takové, kteří jsou oddaní své práci.“

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Vhodným profilem uchazeče o franchisu jazykové školy Kids&Us je tedy samostatný podnikatel, nebo investor, který si pak založí svůj vlastní realizační tým a začne provozovat školu. „Pokud jde o pedagogické aspekty, jsme povinni jim poskytnout potřebné nástroje, abychom jim pomohli vytvořit vlastní tým na základě daných vzdělávacích kritérií.“ doplňuje vedení Kids&Us.

Od Kids&Us franchisant získá cenné know-how ve výuce angličtiny a budování značky, ale také vynikající servis a podporu v každém stadiu. Stručně řečeno, know-how, značka a servis jsou významnými přidanými hodnotami, na kterých mohou všichni franchisanti Kids&Us stavět. Životně důležitý je podle těchto úspěšných Španělů nejen know-how, ale rovněž způsob, jakým franchisanty podporují a předávají osvědčené postupy.

 

Zhruba každý třetí majitel franchisové licence na výuku jazyků Kids&Us vlastní více poboček. „To, že naši franchisanti provozují dvě nebo i více škol najednou, je známkou spolehlivosti a jistoty, kterou náš jazykový koncept skutečně nabízí.“

 

Plány pro rozvoj jazykové franchisy Kids&Us v České republice

Španělský franchisor si velmi pochvaluje výběr českého master franchisového partnera, s nímž sdílí totožné hodnoty, zejména co se týká přístupu k důležitosti vzdělání s velkým důrazem na jeho kvalitu a celkové pedagogické hodnoty: „Český tým skutečně sdílí filozofii a závazky naší společnosti a současně naplňuje zajímavý mezinárodní profil. Také jsme v českém týmu zjistili, že sdílíme nejen velké starosti o děti a jejich vzdělání, ale také pohledy na kvalitu a pedagogické hodnoty.“ A to je skutečně podstatné – je to vynikající základ, na němž se dá velmi slušně postavit rozvoj silného konceptu také v České republice.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Kids&Us je unikátní jazykový franchisový koncept s ambicí dlouhodobého mezinárodního růstu, do něhož rozvoj sítě v České republice neodmyslitelně patří. „Naše nová strategie vstupu na trh spočívá v otevření jedné pilotní školy pro pochopení jejich zvláštností a dosažení ziskového modelu. Nyní, když se model Kids&Us osvědčil v České republice jako funkční, jsme schopni ho nabídnout novým uchazečům o jazykové franchisy, kteří otevřou nové školy v předem stanovených regionech s optimálními socioekonomickými daty, jako je počet dětí ve věku od 1 do 7 let, příjem na hlavu a systém školství.“ popisuje strategii pro český trh španělský franchisor a dále prozrazuje, že v prvé fázi expanze mají v plánu pokrýt území hlavního města Prahy a pak se soustředit na středně velká česká města.

Společnost Archimedes Inspiration a.s. je master franchisantem a pracuje na expanzi a budování značky v České republice. Kids&Us není jen další jazyková škola pro děti. Je to značka s prověřenou metodikou a silnou touhou po inovacích a neustálém zlepšování. 

Součástí úspěšné značky Kids&Us se můžete stát i vy!

proyeccion_Recorrido_babieTeens_v3 (1024x730)
[quote]

Master franchisant pro ČR:

„Děti učíme angličtinu přirozeným způsobem, a to už od jednoho roku jejich věku. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním.“

„Používáme vlastní výukové materiály vytvořené týmem pedagogů, metodologů, lingvistů, skladatelů, textařů a grafiků. Kids&Us metodika je kontinuální – propracovaná od jednoho roku až do osmnácti let. “ 

[/quote]

 

CHCETE SE DOVĚDĚT O TÉTO FRANCHISE VÍCE? NAPIŠTE NÁM.

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.