V České republice a na Slovensku představuje franšízový koncept ryze dámských fitness klubů Expreska špičku v oblasti krátkých kruhových tréninků pro ženy, které si nemohou dovolit (nebo nechtějí) trávit ve fitness centrech dlouhé hodiny, ale přesto chtějí účinně tvarovat svá těla a dělat něco pro své zdraví.


expreska_logo_iconybig

Český franšízový fitness koncept pro ženy EXPRESKA

Vychází z velmi úspěšné americké platformy efektivních 30-ti minutových tréninků a těší se i u nás značné oblibě mezi časově vytíženými ženami. EXPRESKA nabízí přesně to, co vytížené ženy v dnešní době potřebují.

podnikání s franšízou - fitness franšíza Expreska - kruhový trénink pro ženy

 

Naskočte na fitness vlnu oblíbených ženských klubů EXPRESKA. Začít podnikat s touto fitness franšízou můžete prakticky hned, a bez velkých zkušeností!

Fitness franšíza EXPRESKA aktuálně nabízí jedinečnou podnikatelskou příležitost všem milovníkům pohybu, sportu a fitness. Ať už jste žena nebo muž, podnikání s franšízou EXPRESKA je vhodné třeba právě pro vás…


Podnikání v dámském fitness je skvělou volbou! Fitness centra se mezi Čechy obecně těší velké oblibě a mají velkou budoucnost – stále větší procento populace se pravidelně věnuje sportu a tento rostoucí trend bude v následující dekádě dále posilovat. Obor fitness a zdravý životní styl je a bude stále „in“. Západní trend značí, že fitness centra bude i u nás vyhledávat stále více lidí. Navíc ženy rády pečují o svůj vzhled, avšak vzhledem k hektické době mají omezené časové možnosti. Navíc pro své sportovní, hubnoucí či tvarovací aktivity většina žen vyhledává diskrétní prostředí, v němž se nemusí ostýchat a skrývat před zvídavými pánskými pohledy. A všechny uvedené „dámské požadavky“ splňují právě rychlé fitness tréninky v klubech EXPRESKA!

podnikání s Expreskou - jak podnikat s fintess konceptem Expreska - Expresku můžete ve vašem městě provozovat i vy

Uspokojíte-li potřeby jedné (náročné) ženy, věřte, že co nevidět budou o Vašem fitku vědět všechny ženy v jejím okolí a vězte, že o zákazníky nebude nouze…

 newsletter TF

Fitness franšíza EXPRESKA aktuálně hledá vhodné franšízové partnery pro provozování nových fitness klubů pro ženy v celé řadě lokalit

Tyto nové franšízové pobočky plánuje EXPRESKA spustit v prvním kvartálu roku 2017, v období, kdy jsou fitness centra vysoce žádaná. EXPRESKA je svým partnerům připravena poskytnout 100% podporu nejen do začátku nového podnikání. Novým fitness partnerům franšízová síť EXPRESKA nabízí své cenné know-how, ověřené náročným americkým trhem, které EXPRESKA pečlivě přizpůsobila českým podmínkám a požadavkům českých žen. EXPRESKA funguje na českém trhu již 8 let a novým podnikatelům nabízí své získané zkušenosti s provozem více než 39 dámských fitek po celé ČR a Slovensku.

V současné době jsou stále volné velmi zajímavé lokality pro nové fitness studio EXPRESKA jako například Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, České Budějovice a další.

EXPRESKA je zkušený franšízový koncept ve fitness a to, kde umístí své pobočky, pečlivě zvažuje! Situace se velmi rychle mění, takže není dobré se dlouze rozmýšlet, aby vaše lokalita byla stále ještě volná.

 Místa, kde je vhodné spustit nové pobočky do franšízového provozu řádně vybíráme a zvažujeme. Pro provozování dámských fitness center vybíráme takové lokality, aby měly kluby reálnou šanci na úspěch. Samozřejmě franšíza je výhodná a dává novému podnikateli ucelené know-how, které když dobře aplikuje, má velké šance na úspěch, ale také je nutné brát v úvahu fakt, že konečný úspěch každého podnikání tkví v osobě provozovatele – franšízanta, na němž závisí celkový úspěch takového fitness centra.“ říká o podnikání pod franšízovou značkou Expreska Martina Kodejšová.

 newsletter TF

Pro ty z vás, kteří vnímáte zdravý životní styl, cvičení a fitness jako správnou životní cestu, je podnikání s franšízou EXPRESKA „značka ideál“

Franšízový koncept EXPRESKA hledá lokální partnery, kteří mají zájem o fitness a mají chuť začít podnikat v tomto oboru s jasnou cílovou skupinou, která se ráda vrací a poměrně rychle se rozrůstá… Jak známo, ženy rády chodí cvičit s kamarádkami a jsou-li spokojeny, kamarádky doporučují svým kamarádkám, kolegyním a známým a klientská základna se přirozeně rozšiřuje.

ŽENSKÉ FITKO - FITNESS PRO ŽENY - PODNIKÁNÍ VE FITNESS BEZ VELKÝCH ZKUŠENOSTÍ

 

Franšízová síť EXPRESKA preferuje místní podnikatele, kteří jsou své provozovně pokud možno „vždy nablízku“. Vést fitko pro ženy můžete, i když jste muž, obsluha by ale měla být výhradně ženská 🙂

  

tlačítko katalgovový zápis

Zajímá Vás tato podnikatelská příležitost ve fitness? 

Chcete vědět více o tom, jak si můžete snadno otevřít vlastní fitness studio pro ženy pod značkou EXPRESKA?

Nové franšízové pobočky fitness EXPRESKA čekají možná právě na vás! Rezervujte si vaši lokalitu pro své fitness studio EXPRESKA. Za pár měsíců již nemusí být volná.

Kdykoliv se na nás s důvěrou obraťte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.