Americká franšíza s kurzy pro děti, Bricks 4 Kidz®, dává dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®

Bricks4Kids-franšíza brick for kids / bricks for kidz

 Děti se nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu

 

Programy Bricks 4 Kidz® využívají oblíbenou stavebnici LEGO®, pomocí níž lektoři prohlubují nabyté znalostí žáků ze školky, školy či každodenního života

 Kidscollaborating

Názorně, formou hry odpovídající věku, představujeme malým dětem i starším žákům vědu, techniku, strojírenství a další odborné oblasti, které díky rozmanitým LEGO® projektům snadněji pochopí…

B4Kidz_logo_CMYK_HORIZONTAL_email

Je až neuvěřitelné, nač se dá stavebnice LEGO® využít. Napadlo by vás, že si díky kostkám LEGO® můžete snadno osvojit fyzikální zákony, které se jinak mnozí z nás „otrocky“ učili, aniž by jim rozuměli a chápali jejich význam či využití v praxi? Díky LEGO® programům pro děti si mají šanci žáci různého věku osahat základní principy fungování strojů, staveb nebo dokonce poznávat vesmír.

Bricks 4 Kidz , B4K franchsingVzdělávací franšíza Bricks 4 Kidz® totiž má svůj výukový koncept postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Vedle kostiček LEGO® používají jednotlivé projekty i elektromotor a baterii, které dotvářejí realistické modely. Vše dohromady pak umožňuje množství drobných vylepšení a  změn, které podporují fantazii. Vždy máme radost, když vidíme jak rády děti experimentují.

Bricks 4 Kidz nabízí zábavu pro předškolní děti ve formě Duplo®, první stupeň nejvíce využívá LEGO® Technics pro starší děti pak máme připravenou Robotiku (EV3 Mindstorms®) a vytváření filmů.

Páteří programu jsou kroužky pořádané ve školách po vyučování, narozeninové oslavy a pořádání příměstských táborů. Bricks 4 Kidz také nabízí návštěvy během vyučování a programy na míru podle přání zákazníka.

Franšíza Bricks 4 Kidz se snaží posunout vzdělávání ze stránek učebnic k nápaditému, dynamickému a hlavně praktickému vyučování předmětů

Předměty, jakými je například fyzika a biologie (např. model DNA) je třeba chápat – někdo má dar technického myšlení, fantazie či představivosti, ti ostatní mívají technické předměty jako nutné zlo a učí se je zpaměti, často nevědíc, co se vlastně učí.Bricks for kidz / Bricks 4 Kidz

Díky programům LEGO® Bricks 4 Kidz ale mohou v těchto předmětech najít zalíbení, či dokonce excelovat, i „ti druzí“

camps-final

Stavebnici LEGO Vaši žáci již znají, náš program propojuje vzdělání hrou a vzájemnou spoluprací. Děti pracují ve dvojicích, která je nutí společně si projít plánky, dohromady stavět a zvláštní důraz klademe na dokončování projektů. Vedle samotných technických projektů se tak děti zároveň učí trpělivosti, disciplíně a týmové spolupráci.  

 

EDUKATIVNÍ PROGRAMY PRO DĚTI „BRICKS 4 KIDZ“ S KOSTKAMI LEGO MŮŽETE PROVOZOVAT TAKÉ VY!

Franšíza Bricks 4 Kidz nabízí možnost spolupráce ve školách také ve vašem regionu.

Neváhejte tedy! Jestli vás koncept zábavného vzdělávání dětí v zaujal, připojte se ke skupině franšízantů, kteří aplikují školu hrou v novém tisíciletí i v českých školách a podnikejte ve vzdělávání. Můžete se podílet na výchově nové generace vzdělaných Čechů!

 

Koncept Bricks 4 Kidz má přesně sestaveny vzdělávací osnovy, vlastní plány a originální postupy pro stavby modelů, pro vedení a průběh lekcí a také pro vedení franšízového provozu.

Využijte výhody franšízového podnikání a pusťte se do své nové životní etapy! S Bricks 4 Kidz můžete rozjet kariéru ve vzdělávání a Vaše děti Vás budou obdivovat…

 

Líbilo by se vám efektivně vzdělávat českou mládež netradiční formou? Bricks 4 Kidz je řešením…

tlačítko katalgovový zápis

Pro bližší informace o konceptu nás můžete kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   ———————————————————————————————————————————————

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.