Ve dnech 02. – 03.března 2016 přijede do Prahy ředitelka této společnosti pro Evropu paní Macagnan, která bude jednat s potenciálními zájemci o individuální licence pro Českou a Slovenskou republiku.

Tutti Frutti prodejna

Místo konání prezentace tohoto konceptu a jednání se zájemci o Tutti frutti: Hotel Marriott, V Celnici 8, Praha, každý den v době od 10 do 18 hodin.

Pokud máte zájem o toto setkání, zašlete svou přihlášku společnosti AVEX systems do 25.02.2016.

Tutti frutti – nejlepší a největší síť samoobslužných prodejen mražených jogurtů v USA a na světě hledá své nové partnery i v České a Slovenské republice!

Tutti Frutti Frozen Yogurt je největší síť maloobchodních samoobslužných prodejen mražených jogurtů na světě. První prodejna byla otevřena v roce 2008 v Californii. V současné době působí ve 48 zemích, kde provozuje na bázi franchisingu celkem 850 prodejen. V uplynulém období expandovala tato společnost do dalších zemí Evropy – jako např. Francie, Velká Británie, Irsko, Itálie, Německo, Skandinávie aj.  V nabídce je přes 50 druhů různých jogurtů, ingrediencí  a 100 druhů polev. Společnost vyvíjí permanentně i další nové produkty a služby v rámci inovací a dalšího rozvoje franchisového systému. Kvalita jogurtů a všech ingrediencí je na nejvyšší úrovni a pod stálou kontrolou. Jogurty obsahují probiotické složky a jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Tutti frutti. V nabídce je i celá řada nápojů horké čokolády prvotřídní kvality.Franšíza Tutti Fruti - zmrzliny

Celý sortiment představuje originální koncept zdravého životního stylu, který vychází z aktuálních trendů zdravé výživy. Tvoří současně zdravou alternativu rychlého občerstvení.

Koncept  je založen na samoobslužném prodeji, neboť bylo různými průzkumy dokázáno, že kupující zákazník má při tomto způsobu nákupu pocit svobody a volby produktů dle jeho představ a momentální chuti.

Prodejny mohou mít různou formu (např. kiosk, prodej přes ulici, klasická prodejna) a velikost – od cca. 30 do 350 m2. Mají nezaměnitelný speciálně vytvořený design a vnitřní uspořádání. Prodejní personál je velmi vstřícný, radí a pomáhá zákazníkům. Prodejny jsou velmi příjemné a vhodné i pro různá setkání – mají wifi, klimatizaci, jsou čisté a prostorné.

Franchisový koncept je zcela orientován na franchisové partnery, kteří jsou jeho hlavními reprezentanty. Celý proces tréninku a rychlého zaškolení prodejního personálu usnadňuje a urychluje pro každého franchisanta možnost zahájit prodejní činnost v relativně velmi krátké lhůtě. Trénink je totiž jednoduchý, snadno zapamatovatelný a umožňuje rychlou implementaci v praxi.

Promyšlený a v praxi ověřený marketing a různé marketingové nástroje zajistí, že prodejna Tutti frutti je po jejím otevření velmi brzy známa v celé spádové oblasti – smluvním teritoriu franchisové prodejny.

Tutti frutti hledá prostřednictvím svého zástupce společnosti AVEX systems  franchisové partnery pro český a slovenský trh.

Pro více informací a potvrzení Vašeho zájmu o setkání se zástupcem Tutti frutti zasílejte e-maily na: ales.tulpa@avexsystems.eu nebo volejte: 724 007 505. Podrobnější informace najdete i na internetových stránkách:  www.avexsystems.eu,  www.topfranchising.cz  nebo www.tuttifruttify.com .