V pátek 15.9.2017 otevřel v obchodním centru CENTRAL KLADNO svou první provozovnu slovenský fast-foodový řetězec Mr.KEBAB. Na otevření v Kladně pak naváže v listopadu provozovna v obchodním centru IGY Centrum v Českých Budějovicích.

Majitelé společnosti Czech Retail Group, Petr Kutík a Ondřej Šlechta, kteří v Česku otevírají pod licencí Mr. KEBAB pilotní fast food, plánují v ČR v následujících letech otevřít několik desítek provozoven.

Mr. KEBAB_úvodní foto

Jaké pochoutky bude Mr. KEBAB nabízet svým zákazníkům?

Mr. KEBAB nabízí svým zákazníkům nejen specifický sortiment kuřecího kebabu, ale také nabízí výběr sýrových, kuřecích a bramborových pochoutek. Na své si v nabídce přijdou i zdravě se stravující zákazníci. Ocení nejen kuřecí kebab, který je naložený ve vlastní šťávě, a originální směsi koření na salátovém lůžku, ale i výběr unikátních zeleninových salátů. Pro nejmenší zákazníky jsou připravena výhodná dětská menu s dárkem. „Zahájení provozu pobočky v CENTRAL KLADNO provází zajímavá zákaznická kampaň plná akcí, slev a dárků, která potrvá až do 8.10.2017,“  čímž zakladatel konceptu Mr.KEBAB, Ľubor Lelovits srdečně zve kladenské i mimo-kladenské zákazníky k návštěvě nového fast foodu.

Rychle návratová investice s nadstandardní podporou zkušených franchisantů

Koncept Mr. KEBAB je postaven na poměrně rychlé dvou až tříleté návratnosti investice, která představuje částku okolo tří milionů korun

„Věříme, že o jednotlivé licence mezi dalšími obchodními partnery, budoucími franchisanty, bude zájem“ nechávají se slyšet majitelé společnosti Czech Retail Group, Petr Kutík a Ondřej Šlechta. „Budoucím partnerům/franchisantům garantujeme maximální podporu založenou na zkušenostech v oblasti maloobchodu, kde jsme se v posledních 15-ti letech věnovali vyhledání míst pro nové provozovny, vyjednání nájemních podmínek a následnému řízení provozů, pro významné evropské maloobchodní značky,“  popisují své letité zkušenosti s budováním sítí pro nadnárodní společnosti franchisanti, kteří jsou připraveni poskytnout novým franchisantům konceptu Mr.KEBAB nadstandardní podporu plynoucí z jejich bohatých zkušeností.

Kvalitní produkt s profesionálním přístupem

Ondřej Šlechta a Petr Kutík hledali cestu k zúročení svých zkušeností ve vlastním podnikání. Atributy kvalitního produktu s profesionálním přístupem nalezli právě u konceptu Mr. KEBAB, proto si jako partnera pro budování nového řetězce vybrali právě jej.

Toužíte po vlastním podnikání, ale bojíte se neúspěchu? Přidejte se k Mr. KEBAB!

Pod několika lety prověřenou značkou a taktovkou zkušených českých franchisantů, kteří Vám v podnikání pomohou s každodenními starostmi, je úspěch více než pravděpodobný!

Pánové Šlechta i Kutík totiž na poli franchisingu nejsou žádnými nováčky. A přičteme-li jejich letité zkušenosti z budování různých retailových sítí, mohou vám nejen do začátku nabídnout skutečně mnoho.


 „V minulosti se nám podařilo nalézt vhodné lokality a vyjednat obchodní podmínky pro více jak 90 prodejen v různých konceptech v rámci československého trhu a většinu z nich jsme sami provozně řídili,“ franchisy se proto neobávali a oba dodávají: „Vytváření kvalitních obchodních podmínek je náš post a denní chleba!“


Hledáte franchisu se zkušeným a jasným vedením?

U Mr. KEBAB jej bez pochyb získáte!

Za pomoci schopných manažerů se franchisantům musí dařit!

Zkušenosti mají, avšak nic nenechávají náhodě a nechávají si radit od zkušených…

„V našich začátcích jsme velmi ocenili profesionalitu pana Lošťáka, předního českého franchisového poradce, se kterým i nadále spolupracujeme. Z počátku jsme jej využívali jako mediátora vztahu franchisant-franchisor, nyní jako odborného poradce při budování sítě,“ říká Petr Kutík a dodává: „Jenom cenné rady a pomoc odborníka však není úplně všechno.“

Důležitá je víra a přesvědčení v to, co děláte

„Jako franchisant musíte podnikání věnovat podstatnou část svého života, musíte mít proto důvěru v to, co děláte a pak je možné budovat dál. Podstatné je najít vhodné, podobně smýšlející partnery.“ Důležitými vlastnostmi každého franchisanta, kterého bude chtít Mr.KEBAB přijmout „pod křídla“, jsou zejména pracovitost, houževnatost a nadšení ze své práce. „Překážek je každý den spousta a bez víry v úspěch by to nešlo. Ale všechno je řešitelné a od toho, abychom v tomto ohledu byli nápomocni, budou mít franchisanti nás.“ Pánové Šlechta a Kutík se podnikatelských nástrah nebojí, naopak v nich vidí výzvu!

Franchisa je jako manželství

Základem úspěchu franchisové spolupráce je porozumění. Důležité je dobře poznat franchisového partnera a „sednout si“…

I přesto, že jsou teprve na počátku spolupráce s Mr. KEBAB, vědí, co od takové spolupráce očekávají. Oba dva se shodují, že základem je, aby si obchodní partneři sedli především lidsky!

„Potenciálním zájemcům o jakoukoliv franchisu bychom určitě doporučili detailně poznat, kdo franchisu nabízí. Podnikání je o lidech a franchisový vztah je jako manželství. Pokud s někým chcete „žít“ 10 a více let, měli byste ho důkladně poznat a být si jisti, že je to ten pravý člověk, se kterým chcete sdílet velkou část života. Naše poznávání s franchisorem trvalo cca půl roku, než jsme si byli oboustranně jisti, že si lidsky sedíme. Musíte se těšit na setkání s partnerem a musí Vás bavit s ním diskutovat o příležitostech i problémech. To považujeme za absolutní klíč vhodné volby. Mr. KEBAB sice není rozvinutá firemní síť, ale příjemně nás překvapila profesionalita, s jakou je franchisa zpracovaná. Pokud nás ještě něco překvapilo, pak ochota franchisora naslouchat názorům partnerů, se kterými spoluvytváří hodnoty a rozvíjí byznys,“ doplňuje Ondřej Šlechta k tomu, proč si jejich důvěru získal právě koncept Mr. KEBAB.

Pokud by se měli vrátit v čase, šli by do spolupráce s franchisou Mr. KEBAB se stejným nasazením?

„Ano, cítíme hrdost být součástí rozvoje sítě Mr. KEBAB, bereme to jako velkou výzvu a upřímně, pouze obchodní úspěch není primární motivací. Důležitější je pro nás, že nás to baví,“ dodávají oba franchisanti jednohlasně.

Ctižádostivé podnikatele Šlechtu a Kutíka zaujala franchisa Mr. KEBAB nejen svou propracovaností, ale především lidským přístupem franchisora

 

 Chcete se stát i vy součástí konceptu, kde vám franchisor nejen rád pomůže a poradí, ale také bude respektovat váš názor?

 Franchisa Mr. KEBAB je proto možnou příležitostí právě pro vás!

 

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 

 Neváhejte a staňte se základním kamenem pro síť poboček Mr. KEBAB v ČR!

… ti první bývají zpravidla nejúspěšnější!

 

Máte dotazy, chcete vědět více?

O franchise Mr. KEBAB naleznete více zde nebo vyplňte kontaktní formulář a zástupce franchisového konceptu se vám brzy ozve:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franšízingu a chcete být podrobněji informováni o franšízách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franšízingu – která franšíza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franšíz, kde je aktuální nabídka franšíz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franšízignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franšíza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franšízyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!