V oblasti hubnutí dnes můžete začít podnikat různými způsoby. Nechcete-li se pouštět do budování vlastní značky a vymýšlení celého podnikatelského modelu, využijte některého ze zkušených franchisových konceptů v této oblasti, který Vás podnikatelským procesem povede od úplného začátku.

naturhouse

Franchising představuje bezpečnou formu podnikání s množstvím výhod

Svou provozovnu můžete vést jako samostatný podnikatel a přitom využívat cenné know-how zkušeného partnera.

Například franchisový koncept NATURHOUSE svým partnerům /franchisantům/ předává své zkušenosti a dovednosti tak, aby v oboru redukce váhy mohl začít podnikat skutečně každý, kdo má chuť se pustit do svobodného podnikání a touží pomáhat lidem, kteří se mnohdy točí v začarovaném kruhu neustálého držení diet a jojo efektů, k trvale krásné postavě skrze zdravé stravovací návyky.

Mezinárodní franchisa NATURHOUSE

s 25letou praxí v oboru dietetiky po celém světě,

poskytuje originální metodu na hubnutí a komplexní podnikatelské know-how nyní také

zájemcům o podnikání v Čechách i na Slovensku!

V čem tkví úspěch mezinárodní franchisové sítě výživových poraden NATURHOUSE?

O úspěších i vizích roku 2016, o spokojených klientech a také franchisantech, jsme hovořili s Janem Gondou, master-franchisantem pro Českou republiku a Slovensko.

naturhouse_jan-gonda1

„V současné chvíli provozujeme 82 poraden, což představuje nárůst o 9 nových poboček. Dalších 8 poraden je ve fázi otevírání s tím, že na konci roku plánujeme dosáhnout mety 90 poboček. Na Slovensku je obdobně pozitivní situace, kde nyní funguje 22 poraden. Dvě zavedené pobočky si odkoupili noví franchisanti a ozývají se další. Plán je mít na Slovensku 30 poraden do konce roku,“ poodhaluje plány nových poboček v číslech Jan Gonda. Naše dlouhodobé aktivity a poctivá mravenčí práce nesou své ovoce a nám se daří výborně.“

Prozradíte, jak získáváte do svých řad franchisové partnery? Jak získáváte adepty pro vedení nových poboček NATURHOUSE?

Noví zájemci si nás kontaktují sami. Co nás však těší velice, je zvyšující se zájem o franchisové licence z řad našich zaměstnanců a klientů. To jsou pro nás pak nejlepší franchisanti, protože jsou obeznámeni s metodou, věří celému systému i procesům, protože si jím sami prošli, a v případě franchisantů – klientů, mohou své klienty výborně inspirovat svým dobrým příkladem. V této chvíli pracujeme na převádění několika vlastních provozoven na franchisové, připravujeme otevření zbrusu nových poboček v nejmenších městech od 5 000 obyvatel a také pracujeme s dalšími novými zájemci, pro něž hledáme vhodnou cestu k vlastní výživové poradně v místě jejich bydliště.

newsletter TF

Spokojené klienty chápu, ale jak to děláte, že máte tolik spokojených zaměstnanců, potažmo franchisantů?

Výživové poradkyně – ať už jsou to franchisantky nebo zaměstnankyně – mají radost ze své práce, protože jim klienti rozkvétají přímo před očima. Z týdne na týden se mění a jsou spokojenější a šťastnější a ony je doprovází na cestě za štíhlou postavou, lepším zdravím a vyšším sebevědomím. Svoji práci mají rády a nabíjí je každý úspěch klientů. To je asi ten zásadní důvod – jejich práce má smysl a ony se v ní seberealizují. Jak jsem již zmínil, mnohé naše zaměstnankyně si odkupují zaběhnuté pobočky, v nichž často samy pracovaly a začnou podnikat. Vedou si samy vlastní výživovou poradnu i tým lidí, často své klienty dobře znají a začínají podnikat takříkajíc na jistotu. Velkou výhodou toho typu navázání spolupráce je, že je pro bývalé zaměstnankyně rozjezd vlastního podnikání skutečně snadný, vědí, do čeho jdou a co mohou očekávat.

naturhouse3

Spokojené jsou franchisantky také díky tomu, že si jako samostatné podnikatelky nejen nadstandardně vydělají, ale také si mohou uspořádat pracovní dobu tak, aby stíhaly svoji rodinu a měly čas i samy na sebe. Od nás získávají franchisanti kompletní péči od začátku po celý průběh spolupráce.

Co bych ve výčtu „NATURHOUSE pozitiv“ chtěl ještě závěrem vyzdvihnout, je možnost unikátního studia NATURHOUSE University a získání titulu MBA v oboru výživového poradenství.

Zmínil jste nadstandardní příjmy, jaké obraty (cca) může franchisant očekávat?

Průměrné obraty mají naše pobočky mezi 150.000 až 600.000 Kč/měsíčně. Oproti minulému roku držíme 10% nárůst obratu a daří se zvyšovat kvalitu našich služeb.

Jaké předpoklady musí splňovat nový franchisant, aby získal licenci?

Kdo chce začít podnikat s franchisou NATURHOUSE, by měl splňovat následující podstatné rysy: nadšení, optimismus, pracovitost, ochota se starat aktivně o svou pobočku. Také je nutné umět respektovat naše osvědčené a prověřené know-how a pracovat s ním podle regulí. Se vším ostatním mu poradí zkušený tým nejrůznějších odborníků NATURHOUSE.tlačítko katalgovový zápis

S každým podnikáním jsou spjaty počáteční investice. Jak jsou nastaveny počáteční náklady u vás?

Počáteční investice je poměrně nízká, řádově od 290 000 Kč, pro nejmenší města je to zhruba od 250.000 Kč, avšak návratnost je vysoká a rychlá. Můžeme hovořit o několika měsících až po 2 roky, což je jakési maximum návratnosti. Do počáteční investice je započítán také závoz zboží, vybavení a úpravy provozovny, stejně tak také rezerva na první měsíce provozu.

Jakou poskytujete podporu franchisantům, aby jejich podnikání fungovalo co možná nejlépe (kromě onoho cenného know-how)?

Podařilo se nám dokončit managersko-dietologický software, který nyní v prvních 5 vybraných prodejnách zavádíme do ostrého provozu. Tento software přispěje ke zvýšení standardu péče o klienty a také v rámci on-line výstupů usnadní přehled o kvalitě práce jednotlivých franchisových poboček. Chystáme se uvést další podpůrné marketingové vzdělávací materiály určené klientům za účelem prohloubení kvality práce našich poboček. Máme radost, že se nám daří naplňovat dlouhodobě strategické plány.

Chystáte ještě nějaké novinky?

Připravují se nové marketingové materiály a také další nové produkty pro naše klienty. Naše produktová řada se opět rozrostla, celkem tak máme téměř 150 produktů. Od léta je k dispozici ve všech poradnách produkt STABILINAT, který má lékařskou studii s prokázanými účinky proti stresu s účinnou látkou garum armoricum. Psychická nepohoda, napětí až deprese nejsou nikomu příjemné a už vůbec ne tehdy, když se snažíte redukovat svoji váhu.

Můžete nám závěrem prozradit, co je váš nejúčinnější nástroj na získávání klientů?

Klienti si nás cíleně vyhledávají, značka je nyní již v obecném povědomí a klienti vědí, co mohou očekávat. Zvyšuje se nám v ČR i SR nárůst klientů na základě doporučení, což je nejlevnější a současně nejúčinnější marketingový nástroj. Těší nás, že si nás klienti navzájem doporučují. Z toho usuzujeme, že jsou spokojení, což je pro nás nejvyšší odměna. Nejen díky doporučením se nám letos daří ještě o kus lépe – dosud evidujeme nárůst tržeb o celých 10 % oproti roku 2015.

Je prostě radost vidět na vlastní oči úspěch klientů i značky NATURHOUSE v Čechách i na Slovensku. Jsme šťastni, že to, co děláme, dává smysl a nese s sebou úspěch – klientský i podnikatelský…

Chcete si také otevřít vlastní pobočku NATURHOUSE ve vašem městě nebo kraji? 

Máte další dotazy k této podnikatelské příležitosti?

Kdykoliv se na nás s důvěrou obraťte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.