výživové poradenství podnikatelská příležitost - franšíza naturhouse

O franšíze NATURHOUSE jste už u nás možná četli. Výživové poradny této sítě můžete vidět v nákupních centrech, ale i na frekventovaných místech ve větších městech. A pokud si myslíte, že poraden už je více než dost a pro vás, jako pro nového franšízanta NATURHOUSE, už v Česku není místo, jistě vás potěší tato informace:

Franšízová síť NATURHOUSE se plánuje rozrůstat také do menších měst s pěti až desíti tisíci obyvateli!

Nutriční poradentství NATURHOUSE úspěšně funguje v lokalitách jako je Praha, Brno, ale třeba i v malých městech typu Krnov, Žatec či Turnov. Celkem v Česku úspěšně podnikají poradci téměř na 80 místech a nově 10 výživových poraden je v procesu otevírání.Hubnutí s Naturhouse - podnikání s hubnutím - franšíza Natruhouse vám ukáže cestu

V Česku jsou ale i menší lokality, kde se nachází mnoho potenciálních zákazníků, kteří do velkých měst nemívají pravidelnou cestu. Právě tato místa jsou velkou nadějí na úspěch jak pro franšízu NATURHOUSE, tak pro vás.

 

„Hodně se inspirujeme v zahraničí, například v Itálii, ve Španělsku i ve Francii a Polsku, kde je síť NATURHOUSE hojně rozšířená. V každé z těchto zemí jsou stovky poboček.

Naturhouse franchising hubnutíZjistili jsme, že mnohé postupy, které se už osvědčily třeba ve Francii, fungují výborně i u nás“, říká Petr Kouble, franšízový manažer.

Právě poradny umístěné v menších městech jsou v zahraničí, ale i u nás velmi úspěšné.

„Třeba ve Francii je pobočka v městečku s 5 tisíci obyvateli. Má takové obraty, že by se o tom mohlo zdát i mnohým pobočkám v Praze,“ upřesňuje Petr Kouble.

Franšíza pro malá města aneb „Podnikání i na částečný úvazek“ s vysokými výdělky a rychlou návratností

…to jsou nové cesty MIKRO KONCEPTU franšízy NATURHOUSE

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Velkou výhodou podnikání v menších městech jsou také menší investice. Už samotný nájem bývá v těchto lokalitách výrazně nižší než ve velkých městech. Tento nový „mikro koncept“ je jako na míru ušitý lidem, kteří například nechtějí či nemohou pracovat na plný úvazek, ale nebaví je jen tak sedět doma. Například i maminky na mateřské dovolené nebo aktivní senioři tak mohou vstoupit do světa franšízingu a začít vydělávat 30 až 100.000 Kč, i když chtějí pracovat třeba jen na part-time. Návratnost investice může být v řádech několika měsíců.

franšíza mikro Naturhouse - podnikatelská příležitost na částečný úvazek

Jak vypadá mikro podnikání s NATURHOUSE v menších městech?

Podstatou mikro konceptu je minimalizace – jak prostorová, tak personální. Při provozování mikro konceptu v malém městě je majitelka poradny zároveň také výživovou poradkyní. V poradně působí sama, nebo si může na výpomoc najmout třeba brigádnici. Náklady jsou v podstatě tvořeny jen nájmem a energiemi, což na malém městě nejsou vysoké částky. Pro vedení pobočky stačí živnostenský list.

hubnutí franchising NaturhouseZa poslední roky ziskovost franšíz NATURHOUSE velmi rychle roste, a jedním ze základních kamenů úspěchu je zásada, kterou razí vedení  NATURHOUSE: „Jdeme cestou kvality, ne kvantity“.

V Česku už úspěšně funguje téměř 80 výživových poraden a vy můžete být prvním podnikatelem či podnikatelkou, která rozjede NATURHOUSE nutriční poradenství v některé z lokalit jako je Karviná, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Havlíčkův Brod, Kopřivnice, Žďár nad Sázavou, Vyškov, Blansko, Otrokovice, Svitavy, nebo i jiná menší města.


Najděte i vy cestu k úspěšnému podnikání a pomáhejte přitom lidem cítit se lépe a zdravěji!

tlačítko katalgovový zápis

Jestli Vás zaujala možnost začít podnikat s franšízou NATURHOUSE formou MIKRO KONCEPTU , napište si o podrobnější informace:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace