Paint & Smile – franchisový koncept škol malování pro děti i dospělé

Paint and Smile Franšíza na TopFranchising.cz

.

Ing. Aleš TulpaFranchisový systém Paint and Smile nabízí vlastní know-how a různé techniky malování, které umožní každému – dětem i dospělým – vytvářet své vlastní obrazy a umělecká díla. Tyto franchisové školy malování s minimálními náklady na jejich otevření a provoz si velmi brzy najdou ve svém okolí – ve městech i na venkově –  pravidelné nadšené návštěvníky všech věkových kategorií, kteří malují své vlastní obrázky. Obrazy se mohou v případě zájmu i prodávat nebo pronajímat firmám a privátním zájemcům v rámci zavedeného a prověřeného konceptu nebo vystavovat na výstavách, které franchisor pro franchisanty – příjemce licencí – sám organizuje.“ Uvádí Aleš Tulpa, zástupce systému pro ČR.  (Kdo je  Aleš Tulpa?)

Mimořádná nabídka pro zájemce o koncept Paint & Smile z České a Slovenské republiky

franšíza Paint and Smile

V období od května do prosince 2016 se pan Friedrich Wurm z Rakouska, majitel konceptu a celého know-how Paint&Smile, rozhodl nabídnout mimořádné podmínky pro získání franchisové licence v ČR a na Slovensku. Noví franchisanti, kteří uzavřou v tomto období franchisové smlouvy, získají značné slevy, a to až ve výši 50% z tzv. jednorázového franchisového poplatku a celkových nákladů na přípravu a zahájení činnosti školy malování ve Vašem městě.

 

 • Každý zájemce o licence Paint&Smile má navíc možnost – před uzavřením franchisové smlouvy – se zúčastnit za malý poplatek tzv. Discovery Day – jednodenního kurzu v centrále franchisora v Rakousku, kde pan Wurm nejen celý koncept představí, především jeho výhody, možnosti pro úspěšné podnikání, atd., ale předvede účastníkům i metody malování, který tento franchisový systém nabízí a které se dle jeho zkušeností naučí brzy každý zájemce.
 • Poskytovatel licence pan Wurm dále nabízí, že pokud se na základě této jednodenní prezentace stane zájemce franchisovým partnerem, tak mu uhradí i cestovní výlohy do výše 200 EUR a účastnický poplatek ve výši 120 EUR na tomto jednodenním kurzu.

Individuální franchisové licence Paint & Smile v ČR či na Slovensku

Města s počtem obyvatel nad 100.000 včetně tzv. spádové oblasti, tj. dalších měst a vesnic do cca. 15 – 20 km vzdálených od franchisové provozovny (pokud bude franchisová smlouva uzavřena v období od 1.5.2016 do 31.12.2016):Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 • Startovní poplatek celkem: 5.000 EUR
 • Měsíční franchisový poplatek: 200 EUR

Města s počtem obyvatel mezi 50.000 – 70.000 včetně tzv. spádové oblasti, tj. dalších měst a vesnic do cca. 15 – 20 km vzdálených od franchisové provozovny:

 • Startovní poplatek celkem: 5.000 EUR
 • Měsíční franchisový poplatek: 120 EUR

Master-franchisová licence Paint & Smile pro Českou a Slovenskou republiku

 •  Jednorázový master-franchisový poplatek: 45.000,- EUR (pokud bude franchisová smlouva uzavřena v období od 1.5.2016 do 31.12.2016)

Poznámka: Master-franchisa je právo, kterým umožňuje franchisor (majitel franchisového konceptu a know-how) zvolenému master-franchisantovi (většinou na území jiného státu) uzavírat franchisové smlouvy s dalšími franchisanty ve smluvním území – např. v ČR a na Slovensku, na vlastní účet, vlastním jménem, dle vlastního rozhodnutí a zvážení.

.

*Výše uvedené ceny zahrnují kompletní franchisový balík Paint & Smile, tzn. takzvaný jednorázový franchisový poplatek, franchisové příručky a manuály, návrh marketingových a jiných aktivit pro získání klientů a zájemců o malování ve spádové oblasti budoucí franchisové provozovny, zaškolení franchisanta a jeho spolupracovníků, pomoc při vyhledávání vhodných prostor, přípravě otevření a při provozu franchisových provozoven, trvalá pomoc a péče franchisora všem franchisovým partnerům při jejich činnosti, IT-systém, plánování ekonomického – finančního rozvoje franchisových podniků a celá řada dalších služeb.

 

Více informací, nejen o franšízovém konceptu Paint & Smile, se můžete dozvědět na Mezinárodní výstavě franchisigu 2016.

Získejte vstupenku zdarma!banner-vystava-franchisigu (2)

Pro koho je franchisový koncept paint&smile především určen, pro koho je vhodný?

 • Pro každého, kdo chce ukončit svou práci jako zaměstnanec nebo manažerspolečnosti, se kterou má jen stres, problémy a která ho již přestává bavit.
 • Pro ženy, které se chtějí vrátit do pracovního procesu – po mateřské dovolené nebo jako ženy v domácnosti – a hledají zajímavé a samostatné podnikání, které jim umožní se nejen seberealizovat, vydělávat peníze, ale i vhodně rozdělit svůj čas mezi rodinu, péči o domácnost a podnikatelské aktivity.
 • Pro všechny seniory – důchodce – kteří chtějí dále aktivně pracovat a mít skutečně velmi zajímavou aktivitu se zájemci o malování.
 • Pro absolventy středních a vysokých škol, kteří hledají samostatné podnikání a nebo nemohou najít práci. S pomocí a podporou paint&smile franchisového konceptu mohou zajistit svou budoucí existenci.
 • Pro zaměstnané lidi, kteří chtějí mít ještě vedlejší práci – ať již jako další zdroj výdělku a obživy a nebo zaměstnání pro radost.Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...
 • Pro aktivní franchisanty – investory – kteří chtějí provozovat několik škol malování v různých městech.
 • Pro někoho, kdo si umí představit, že by mohl být tzv. master-franchisant pro Českou a Slovenskou republiku a tím získat velmi atraktivní, příjemné a přitom lukrativní podnikání.
 • Koncept paint&smile určen i pro ty zájemce, kteří chtějí začít nebo dále rozvíjet své umělecké sklony a nadání a přitom učit děti a dospělé, jak mohou krásně malovat.

Pro Více informací o franchise Pint&Smile nás můžete kdykoliv kontaktovat:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Další informace získáte také na: http://www.avexsystems.cz/paint-smile, www.paintandsmile.at,

  případně napište e-mail zástupci  franchisora na českém a slovenském trhu – společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa, ales.tulpa@avexsystems.eu.

  …………………………………………………………………………………..

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!