Návštěvníky velmi oblíbená a úspěšná Master franchisová konference 2016 se bude letos konat tradičně v prostorách OK systému – Praha 4

master-konference-2016

Nezapomeňte si tedy 8.11.2016 poznačit do svých kalendářů tuto jedinečnou akci, věnovanou franchisingu.

Master franchisovou konferenci 2016 pořádají členové ČAF – Ing. Aleš Tulpa, ze společnosti  AVEX systems  a Ing. Jiří Krajča, Franchise&Retail Academy  ve spolupráci s Českou asociací franchisingu, za mediální podpory online portálu TopFranchising.cz. 

img_3994

Kromě prezentací zajímavých franchisových systémů, možnosti jednat přímo se zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising 

Ing. Aleš Tulpa – mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel franchisového řetězce OBI, z oblasti právní problematiky , Mgr. Antonín Kazda – zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z franchisového podnikání, Ing. Jiří Krajča působí jako konzultant a poradce ve franchisingu a při budování franchisových konceptů. Dr. Jiří Lošťák – V roce 2004 otevřel svoji poradenskou kancelář v Olomouci. V témže roce se stal řádným členem České asociace franchisingu. V letech 2006 – 2014 byl členem Správní rady ČAF. Poskytuje služby v oblasti poradenství v celé České a Slovenské republice. 

newsletter TF

Nač se mohou návštěvníci master franchisové konference 2016 těšit?

Účastníci konference se budou moci například dovědět, jaké výhody získají noví majitelé franchisových licencí, na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv, doporučení a rady z praxe pro jednání s master-franchisory, jako např. jaká by měla být příprava na první jednání se zahraničním partnerem, zda je či není Master – Franchisová a Franchisová smlouva tabu a nebo lze jednat o jejich podmínkách? Jak se obvykle vypočítává výše jednorázového master franchisového poplatku a dalších franchisových poplatků a jestli se dá o těchto poplatcích s poskytovateli franchisových licencí vyjednávat? Jak je důležité tzv. Objasnění franchisového systému před podpisem smluv a jak má vypadat Protokol o předsmluvním objasnění franchisového systému? Další cenné informace, doporučení a rady z praxe od přítomných odborníků na franchising budou např. – Kdo obvykle zajišťuje přizpůsobení franchisového balíku, business plánu, aj. podkladů lokálnímu trhu/lokálním podmínkám v ČR a na Slovensku a jaký je obvyklý postup a proces výběru master-franchisantů nebo franchisantů? Jaké jsou strategie expanze poskytovatelů franchisových licencí na zahraniční trhy a z toho plynoucí obvyklé procesy při vyhledávání nových master-franchisových nebo franchisových partnerů?

Všichni zájemci o franchisové podnikání by měli využít této mimořádné příležitosti a konference se zúčastnit.

Více informací najdete na: www.master-konference.cz .

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!