Franšíza Sklizeno získává nového investora:  Do společnosti vstupuje Brno Investment Group s Petrem Borkovcem, majitelem konceptu My Food Market

 

franchising - franchisa Sklizeno navázalo partnerství s My Food Market

Síť prodejen s kvalitními potravinami Sklizeno získává strategického partnera a investora. Stal se jím Petr Borkovec prostřednictvím své Brno Investment Group (BIG), který nyní vlastní také síť My Food Market. Investice v řádech desítek milionů korun povede k posílení pozice Sklizeno jako lídra na trhu kvalitních, bio a lokálních potravin.

Praha, 28. dubna 2016 Spojení franšízy Sklizeno s My Food (TK)

Strategický krok k efektivní spolupráci – franšízy Sklizeno a My Food Market si konkurovat nebudou!

Jedná se o strategický krok vedoucí ke konsolidaci dosud ne zcela efektivního trhu poctivých potravin. Petr Borkovec investicí získá 50% podíl ve Sklizeno.

franchising bio potraviny, kvalitní lokální a farmářské produkty - franchisa Sklizeno + My Food Market

Obě franšízové sítě začnou spolupracovat především v budování společné výrobní a distribuční sítě, což znamená vytvoření největšího hráče v segmentu potravin a restaurací zdravého životního stylu u nás.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...„Investice BIG do Sklizeno povede k posílení pozice Sklizeno na českém trhu. Do týmu získáváme silného partnera, který nám díky svým zkušenostem dodá další know-how. To nám umožní další rychlý růst a vytvoří našim franšízantům ještě lepší podmínky pro jejich podnikání.

Spolupráce s My Food Market nám také umožní vybudovat vlastní výrobní a distribuční síť. Vlastní výrobu totiž vidím jako nezbytnou součást budoucnosti Sklizeno a zájem zákazníků jasně naznačuje, že má obrovský potenciál. Finance z investice proto využijeme právě na další rozvoj výrobního a logistického zázemí,” vysvětluje David Kukla, zakladatel a spolumajitel Sklizeno motivaci přizvání nového partnera.

.

franchsing zdravé potraviny My Food Market Borkovec Petr„Věřím konceptu Sklizeno i trhu zdravých potravin, sdílíme stejné hodnoty i obchodní vize. Z velkých měst chceme dostat poctivé a trendy potraviny do všech českých měst. A vzhledem k velikosti trhu s potravinami zdravého životního stylu to bude znamenat přínos pro zákazníky, obchodníky i zemědělce, protože spolupráce je vždy prospěšnější než tříštění sil,” vysvětluje investici Petr Borkovec s tím, že Sklizeno a My Food Market si nebudou konkurovat, neboť každá síť se zaměřuje na jiného zákazníka, jiný typ místa i služby.

Značky Sklizeno a My Food Market zůstanou i nadále samostatné, budou ale moci efektivněji spolupracovat v oblasti výroby, logistiky, nákupu a servisu celé síti prodejen

Sklizeno dodá know-how v oblasti nákupu a vztahů s českými výrobci, silný brand a vybudovanou distribuční sílu. My Food Market přinese know-how z provozování vlastního řeznictví, centrálního skladu a kuchyní s top šéfkuchařem Richardem Fuchsem. Pro zákazníky to bude znamenat celkové rozšíření nabídky potravin a zlepšení služeb.

80 nových franšízových poboček Sklizeno a My Food Market má namířeno také do menších měst

Do tří let by podle plánů mohlo vyrůst až 80 nových prodejen Sklizeno a My Food Market, z toho až polovina v regionech. Společně také BIG a Sklizeno plánují rozvoj online služeb, který sleduje současný trend online nakupování potravin. Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...Online služby budou zahrnovat e-shop a rozvozy delikates a online catering. V roce 2017 by tak celá síť Sklizeno + My Food Market měla dosáhnout obratů okolo 1 miliardy Kč.

Sklizeno:

franchising potraviny, fast food, zdravá výživa - franšíza SklizenoČeská společnost Sklizeno si vzala za cíl přinášet soustředěnou nabídku poctivých potravin a biopotravin především od regionálních dodavatelů a spojit ji s celoroční možností pohodlného nákupu v moderních prodejnách.

Sklizeno nabízí potraviny především od malých a středních pěstitelů a výrobců z regionu, které vznikají podle prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány lokálně a nemusely cestovat přes půl světa. Část nabídky (zatím především maso a masné výrobky) si Sklizeno vyrábí ve spolupráci s partnery pod vlastní značkou Naše Miroslav.

Svou první prodejnu Sklizeno otevřelo na podzim roku 2011 v Brně, dnes má Sklizeno prodejny v Brně, Praze, Bratislavě, Olomouci a ve Zlíně a jednu restauraci. Více informací o nabídce prodejen Sklizeno a o jeho dodavatelích najdete na www.sklizeno.cz.

Brno Investment Group (BIG):

My Food Market franšíza potraviny, fast foodInvestiční skupina BIG sdružuje startupové projekty z oblastí, které jsou srdeční záležitostí jejího zakladatele a hlavního investora Petra Borkovce – jsou jimi dobré jídlo, cestování a počítačové hry. Přínosem do projektů je vedle finanční podpory i jeho podnikatelské know-how získané v Partners. Skupina podporuje chytré lidi s projekty s velkým potenciálem, kteří mají odvahu tvrdě pracovat a vybudovat fungující firmu.

Patří sem také řetězec prodejen a bister s kvalitními potravinami a dobrým jídlem My Food Market, který má v současnosti pět poboček v Praze a v Brně. Koncept je postaven jako moderní a netradiční propojení obchodu a bistra. Vše, co zde zákazník najde, je čerstvé, inspirativní, chutné a především poctivé a bez chemie. Stále ale také pohodlné, rychlé a dostupné. Nabízí čerstvé jídlo a dobroty z vlastní domácí kuchyně a čerstvý nákup do lednice i do spíže ze sortimentu od lokálních dodavatelů, místních farem a ze světa. Zákazníci je najdou v centrech měst a v obchodních centrech. Unikátní pro bistra je možnost objednání přes tablety, kde si každý sestaví menu podle své chuti. Více informací na www.myfoodmarket.cz.

Chtěli byste také provozovat svou vlastní prodejnu Sklizeno nebo My Food Market? Chcete získat další informace?

Napište nám!

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!