Služební cesty zaměstnanců do zahraničí – to je otázka, kterou alespoň občas řeší téměř každá firma. Pro některé společnosti je business travel záležitostí výjimečnou, pro jiné každodenní problematikou.

uniglobe_travel_agency001

Důležité jsou finance i harmonogram

Zajišťování služebních cest, neboli business travel, je specifickou součástí cestovního ruchu. Řadí se sem kongresy, konference, veletrhy, výstavy, obchodní jednání, firemní mise, cesty za účelem uzavření obchodní a jiné smlouvy, montáž a opravy technických zařízení, ochod, profesní cesty, školení za účelem zvyšování odbornosti a kvalifikace a další. Jak je vidět, business travel se dotýká většiny společností různých velikostí i struktur. To, co mají ale všechny firmy společné, je požadavek, aby služební cesta proběhla co nejoptimálněji, a to jak z hlediska časového, tak finančního. Budget je samozřejmě důležitou otázkou a cílem každého plánování služební cesty je samozřejmě to, aby výsledek byl adekvátní protihodnotou vynaložených prostředků. Stejně tak čas kvalitního pracovníka je určitě komodita, kterou by se nemělo plýtvat. Pečlivé naplánování služební cesty je proto důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Některé společnosti stále ještě spoléhají na veřejnou nabídku internetových portálů a rezervaci letenek či hotelu nechávají na asistentce. Velká část firem však již přišla na to, že plánování služební cesty je výhodnější přenechat specializované cestovní agentuře, která se business travel profesionálně zabývá.

Franšíza Uniglobe travel

Úspora desítky procent

Pro většinu klientů je nicméně překvapením, že při využití služeb vhodné cestovní agentury může firma na nákladech na služební cestu ušetřit až 40% finančních prostředků. A to není jediný důvod, proč svěřit plánování cesty profesionálům. Agentura vyhledá a připraví nabídku doslova na míru, přesně podle vašich potřeb a stanovených parametrů, zohlední firemní politiku i zvyklosti. Pomůže Vám také stanovit nejoptimálnější cestovní politiku. Cestovní agentura zajistí aktuální informace ke všemu, co zvolíte, včetně informací o slevách a speciálních akcích. O všech promo akcích a výhodných nabídkách Vás bude informovat dříve, než se vůbec objeví na internetu. Profesionální agentura s dlouholetým zázemím a vybudovanou strukturou má přístup k nejnovější a nejširší nabídce služeb i produktů, ze které pro své klienty může vybrat to nejlepší.

newsletter TF

Stačí sdělit vaše potřeby a agentura místo Vás vybere z tisíců možností tu nejvhodnější a nejvýhodnější. Myslíte, že nejlepší cenu získáte sami na internetu? To je bohužel častý omyl! Studie agentury Topaz International Ltd. ukázala, že cesty, naplánované cestovní agenturou, byly v průměru o 116$ levnější, než shodné cesty, vyhledané prostřednictvím nabídky na Internetu. Jen 8% těch, kteří si zabookovali cestu prostřednictvím Internetu, ušetřilo. Celých 77% cest bylo dražších, než stejná cesta, naplánovaná a zajištěná prostřednictvím agentury.

business-travel

Nejdůležitější je spolehlivost

Pokud si zakoupíte letenku či ubytování samostatně a nejste spokojeni s kvalitou, nebo se dostanete do problémů, musíte si vše s prodejcem vyřešit samostatně. Pokud cestujete s agenturou, v případě jakéhokoli problému jej za Vás vyřeší. U dodavatelů bude zvláště velká agentura s mezinárodním zázemím při reklamacích daleko úspěšnější, než samotná firma. Navíc agentura vás podpoří i v krizových situacích a vše vyřeší. Pro úspěch obchodního jednání je mnohdy podstatné i duševní rozpoložení. Opravdu byste chtěli pár minut před důležitou schůzkou řešit s leteckou společností přebookování vašeho letu, nebo jeho zrušení a domlouvat s asistentkou, který hotel je nejblíže letišti? Cestovní agentura je něco jiného než anonymní webová stránka, nebo neosobní hlas na informační lince. Agenta, který má Vaši společnost na starosti, budete znát osobně a v případě jakýchkoli problémů jasně víte, na koho se máte vy, nebo vaši zaměstnanci obrátit.

 

tlačítko katalgovový zápis

FRANCHISA UNIGLOBE® – 40 let zkušeností s business travel

Na českém trhu se oblastí business travel zabývá několik společností. Největší zázemí a zkušenosti však nabízí společnost UNIGLOBE®. Podle statistiky, založené na údajích přímo od klientů, ušetří spolupráce s touto společností firmám 10 – 40% na nákladech na služební cesty. UNIGLOBE®  Travel Czech Republic and Slovakia, s.r.o. je součástí jedné z největších světových fanchisových cestovních agentur. Pod obchodní značkou UNIGLOBE®  působí cestovní agentury zaměřené na zjišťování služebních cest po celém světě. UNIGLOBE®  Travel International Limited Partnership se sídlem v kanadském Vancouveru byla založena v roce 1981 a dnes má přes 650 poboček v 60 zemích napříč 5 světadíly. Svým klientům nabízí například tyto služby: letenky do celého světa, ubytování, pronájem aut, víza, cestovní pojištění a další.

Využití služeb společnosti UNIGLOBE®  přináší klientům jistotu, že cesta proběhne bez komplikací. Segment zajišťování služebních cest klientovi na míru patří dnes k dynamicky se rozvíjejícím oblastem s velkým potenciálem a představuje zároveň zajímavou obchodní příležitost pro cestovní kanceláře i další podnikatele z oblasti cestovního ruchu. Pokud i vy chcete svým klientům nabízet atraktivní produkt – business cestování na míru – naskýtá se aktuálně skvělá šance. Společnost UNIGLOBE®  v současné době rozšiřuje svou síť i v České republice. Franchisant může počítat s významnou a trvalou podporou ze strany franchisora. Držitel licence podstoupí základní školení, centrála mu také pomůže s vypracováním plánu implementace franchisy UNIGLOBE® . I po otevření kanceláře poskytuje centrála franchisntovi další průběžná školení, aby práce kanceláře byla na vysoké úrovni dle standardů UNIGLOBE® . Samozřejmostí je pravidelný controlling kanceláře a další poradenství ze strany centrály.

Centrála funguje na základě programů a metod vytvořených společností UNIGLOBE®  International, podle potřeby upravených pro místní podmínky, přeložených a přizpůsobených místní kultuře.

 

Chcete si také otevřít vlastní pobočku UNIGLOBE®  International ve vašem městě nebo kraji? 

Máte další dotazy k této podnikatelské příležitosti?

Kdykoliv se na nás s důvěrou obraťte:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…