Na trhu kvalitních potravin dochází letos již ke druhé významné změně. Na jaře letošního roku spojili své síly Petr Borkovec za My Food Market a David Kukla za Sklizeno. Ke dvěma silným hráčům se nyní přidává třetí významná osobnost trhu dobrých potravin – Aleš Kotěra ze sítě Náš grunt.

Petr Borkovec a David Kukla vlastní v současnosti největší síť kvalitních potravin franšízy Sklizeno a My Food Market, dohromady se jedná o 25 prodejen a restaurací. K nim se během listopadu přidá Aleš Kotěra s prodejnami Náš grunt. Počet míst, kde mohou zákazníci dostat kvalitní potraviny, se tak zvýší téměř dvojnásobně, konkrétně o dalších 20 prodejen ze sítě Náš grunt.

Další, rozšířená franšízová příležitost na trhu –  kvalitní potraviny táhnou stále více spotřebitelů

sklizeno - my food - náš grunt franchising s kvalitními potravinami
„Dlouhodobě se snažíme o konsolidaci trhu kvalitních potravin, a spojení se sítí Náš grunt je proto dalším logickým krokem. Společně chceme vybudovat společnost, která změní trh tak, aby podnikání bylo prospěšné pro všechny strany – pro výrobce, prodejce i zákazníky. Spojením dvou silných a zkušených hráčů Sklizeno Foods a Náš grunt toho dosáhneme snáze, protože jde o partnerství lidí, kteří trh dobře znají a mají svůj obor rádi,“ vysvětluje hlavní motivaci fúze Petr Borkovec.

newsletter TFZ původních zakladatelů sítě Náš grunt zůstává ve společnosti původní spoluvlastník Aleš Kotěra, nově na pozici Managing Partnera ve Sklizeno Foods: „Za roky strávené v oboru vím, jak jsou farmářské potraviny náročný segment. Trh sice neustále roste, ale denně se tu potýkáme s bariérami, které se nám povede překonat lépe spojením našich sil. Z Našeho gruntu se proto nestahuji, stanu se spoluvlastníkem nové společnosti a budu se i nadále starat o obchodní síť a o prodejny, které jsme již vybudovali,“ přibližuje své nové působení.

Rozvoj společnosti bude veden prostřednictvím franšíz i kmenových prodejen

Do roku 2018 má síť v plánu dosáhnout počtu cca 80 provozoven

Zajímá Vás tato podnikatelská příležitost? 

Chtěli byste si otevřít franšízovou prodejnu, restauraci či bistro ve znamení kvalitních potravin

 

Řekněte si o další informace… 

Můžete nás kdykoliv kontatkovat:

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace