Do fitka za cvičením, do speciální prodejny pro výživové doplňky, do dietetické poradny pro pokyny, jak snadno zhubnout… Kdo se chce dostat do formy nebo chce zhubnout, už tento kolotoč již rozhodně absolvovat nemusí!

 

Franšízová fitness studia BodyBody poskytují „full servis“ na jednom místě

výživové poradenství – cvičení na míru s EMS technologií – soukromé tréninky s osobním trenérem – sportovní vybavení včetně oblečení – doplňky stravy

franšíza BodyBody - výhody franšízového konceptuAby člověk dosáhl vysněné postavy či výborné formy, musí se přičinit nejen fyzickou aktivitou, kterou v případě BodyBody ještě umocňují elektrické impulzy EMS technologie, které běžné cvičení několikanásobně zefektivní, ale je nutné také vyladit skladbu potravy. Poněvadž každé tělo funguje jinak, není možné plošně doporučovat „zaručené jídelníčky“, a proto fitness franšíza BodyBody loni zavedla v rámci tréninků také odborné výživové poradenství BODY NUTRI, které klientům na míru sestaví buď výživoví poradci konkrétního studia nebo známá česká výživová specialistka a psychoterapeutka MUDr. Kateřina Cajthamlová.

 

Každé tělo je originál a potřebuje také originální jídelníček, který zohledňuje aktuální fyzický stav i tréninkové zatížení.

„Naučte se naslouchat svému tělu – dopřejte mu efektivní pohyb, kvalitní stravu vyváženou přesně pro váš organismus a zbavte ho zbytečných starostí. Výsledky budou brzy vidět na vašem zdraví i postavě. Ráda vám spolu s trenéry BodyBody pomůžu dosáhnout vašeho cíle.“ MUDr. Kateřina Cajthamlová.

Franšíza BodyBody má výbornou strategii mířící na širokou cílovou skupinu

Obslouží mladé i starší, začátečníky i vrcholové sportovce, náročné, kteří preferují soukromí, i ty, kteří raději šetří a cvičí skupinově…

Další novinku, kterou v nejbližší době BodyBody svým klientům představí, je nové studio v Praze Holešovicích, kde poprvé koncept představí skupinové tréninky. Doposud se franšízová studia BodyBody specializovala převážně na soukromé tréninky, nyní však díky bezdrátové technologii od XBody bude provádět i skupinové cvičení na EMS přístrojích, a to až pro šest osob najednou.

V BodyBody tak bude kromě standardních privátních tréninků pro maximálně dvě osoby, možné navštěvovat i skupinové, tematicky zaměřené hodiny. Cena za skupinovou hodinu bude nižší než za privátní tréninky, což ještě více rozšíří cílovou skupinu a přiláká nové zákazníky. Zákazníkům poskytne možnost zvolit si typ tréninku, který jim nejvíce vyhovuje.

EMS bezdrátová technologie nabízí průlomový přístup k jedinečnému skupinovému tréninku s ohledem na individuální tréninkové potřeby zákazníků.

Je důležité koncept neustále rozvíjet a poskytovat ten nejkvalitnější servis, na kterém si BodyBody zakládá. Pak může být franšíza úspěšná. 

 

franšíza bodybodyFranšízový koncept BodyBody vyhledávají muži i ženy napříč věkovým spektrem i fyzickým fondem, začátečníci, kteří cestu k pohybu teprve nalézají, ale také vrcholoví sportovci, kteří v BodyBody pravidelně udržují formu.

„V pětiboji musím mít jednoho trenéra na každou disciplínu. V BodyBody stačí jeden osobní trenér, který s vámi zvládne během chvilky dokonale procvičit všechny základní svalové partie.“ pochvaluje si tréninky v BodyBody olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda.

Podnikat s BodyBody můžete také vy! V úvahu připadají velká i menší města, franšízor je schopen přizpůsobit podmínky všem!

 

Značka BodyBody provozuje 10 franšízových studií, rozjezd dalších tří se aktuálně připravuje a v jednání je exkluzivita pro dalších několik měst.

Více o tom, jak se daří značce BodyBody hovoří majitel společnosti Seen Aquin:

Jak se daří novým studiím? Za jakou dobu například získá takové studio klientelu, která jej uživí?  

„Tak například studia v Praze (Anděl a Karlín), která jsou v provozu již více než dva roky, vykazují vzestupný trend. V meziročním srovnání narostl jak počet realizovaných tréninků, tak i průměrné měsíční výnosy a zároveň se daří do studií měsíčně přilákávat desítky nových zájemců. Studio Florentinum na Praze 1 oslavilo v květnu již svůj první rok od otevření a od března mohou klienti navštěvovat i naše nejnovější pražské studio v Korunní ulici, které vzniklo rebrandovaním konkurenčního studia na BodyBody. Zajímavé je, že hned během prvního měsíce zdvojnásobilo počet klientů.“ Popisuje příznivou situaci Seen Aquin a dále pokračuje: „Studio v Plzni otevřelo v půlce dubna a zaznamenalo vůbec nejlepší start ze všech našich studií. Je vidět, že naše značka BodyBody pomáhán našim partnerům v rychlém startu, aby hned od otevření měli dostatečný počet klientů. Studio v Plzni tak např. svůj první celý měsíc provozu, poskytlo takový počet placených tréninků, který se očekává až na konci prvního roku. Průměrné výnosy za první tři měsíce již převyšují měsíční provozní náklady. Studio v Liberci zase otevřelo v červenci a od prvního měsíce má velmi dobrou konverzi zájemců „zvědavců“ na stálé klienty, kdy až 75% nových zájemců, kteří přišli trénink vyzkoušet si hned zakoupili balíček.“

Která města plánujete obsadit nyní? Jsou místa, která můžete potenciálním franšízantům nabídnout? 

„Momentálně hledáme partnery pro naše dosud neobsazená větší města, kde vidíme velký potenciál pro BodyBody, zejména Mladá Boleslav, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice nebo Karlovy Vary. Vítáni jsou však zájemci i z menších měst, kde BodyBody může též velmi dobře fungovat, to především vzhledem k tomu, že náklady na nájem a trenéry jsou v menších městech mnohem nižší a pro ziskovost stačí jen pár desítek zákazníků.“

V menších městech je franšíza BodyBody schopna koncept nákladově upravit tak, aby byl pro majitele provoz finančně co nejméně náročný. „Menší studio lze přitom pořídit již od půl milionu korun.“ Dodává Seen Aquin.

 tlačítko katalgovový zápis

Chtěli byste začít podnikat ve fitness?

Aktuálně franšízor nabízí podnikatelskou příležitost ve městech Mladá Boleslav, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Karlovy Vary.

Rádi byste podnikali s BodyBody v jiném městě?

Kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  newsletter TF

   —————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!