V druhé polovině února byl otevřen OK POINT v Praze v Karlíně, který se stal jubilejní 30. otevřenou pobočkou pod hlavičkou finančně-poradenské společnosti Broker Consulting a retailové mBank.

 

30. otevřená pobočka je výjimečná především tím…

že za ní stojí franšízantka OK POINTů Jitka Přibylová, první, která provozuje více než jeden OK POINT

 

 

Jitka Přibylová se stala první franšízantkou Broker Consulting, která provozuje více než jednu pobočku…

 

Pod jejím vedením již úspěšně vzkvétá OK POINT v Praze v Klimentské ulici, historicky první otevřený OK POINT. Druhou její provozovnou se stala pobočka na lukrativním Rohanském nábřeží v Praze Karlíně.

 

A u dvou Jitka Přibylová rozhodně nekončí, v právě v těchto dnech otevřela další pobočku v Praze na Waltrovce.


Jubilejní 30. pobočka OK POINT se nachází v lokalitě Rohanského nábřeží v Praze v Karlíně

Tato lokalita se v posledních letech stala jedním z pražských byznys center…

 

OK POINT je situován v budově River Garden Office II. Kromě skvělé dopravní a pěší dostupnosti nabízí i možnost parkování v přilehlém okolí. Díky spolupráci s mBank mají klienti této banky možnost využít i vkladomatu s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

 

„Osobně považuji Karlín za moderní čtvrť, která je otevřená konceptům, jako je náš OK POINT, a kde to žije. Abychom podtrhli sounáležitost s lokalitou a přátelskost naší finanční pobočky, připravujeme na našem OK POINTu předzahrádku pro posezení klientů, kde je rádi pohostíme naší kávou. I v tom budeme mít prvenství,“ shrnuje franšízantka Jitka Přibylová a dodává: „Co ale především najdou klienti u nás na OK POINTu, jsou komplexní služby finančního plánování propojené se službami realitními. Na jednom místě tak vyřídí vše bez nutnosti obíhat několik obchodních míst různých institucí.“

 

Jitka Přibylová se profesně realizovala v Broker Consulting ještě před otevřením prvního  OK POINTu

 

Jitka Přibylová před otevřením první franšízy budovala úspěšnou kariéru v Broker Consulting jako konzultantka a manažerka, dnes je oblastní ředitelkou. Ale na podzim 2015 přišel zlom, který ji nasměroval trochu jiným směrem…

„Koncept finanční pobočky, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby, mě nadchl, už když ho Broker Consulting v roce 2015 představoval. Viděla jsem to jasně: klient už nemusí řešit tady bankovní účet, támhle pojištění, a chce-li ještě koupit nemovitost, uhánět realitního makléře. To aby si vzal půldenní dovolenou… Jenže najednou přišly Broker Consulting a mBank s konceptem, kde se toto všechno dá zvládnout během návštěvy jedné pobočky. Wow, řekla jsem si tehdy, to posouvá klientský servis do úplně jiných výšin,“ vzpomíná na své podnikatelské začátky s OK POINTem Jitka.

 

OK POINT v Klimentské ulici byl první, který Broker Consulting ve spolupráci s mBank otevřely.

 

Jitka Přibylová k tomu dodává: „Cítila jsem příležitost a silnou motivaci se do toho projektu zapojit a být jeho součástí. Uspět a nabídnout nejen stávajícím, ale i budoucím klientům vysoce nadstandardní služby, jež jinde nenajdou. Franšíza pro mě byla nová výzva a nikdy jsem nepochybovala, že díky ní získám nové zkušenosti v oblasti financí i vedení týmu.“

 

Další pobočky na sebe nenechaly dlouho čekat a na počátku března otevřely Broker Consulting a mBank další tři OK POINTy…

 

Tentokrát se dočkaly moravskoslezská metropole Ostrava, perníkové Pardubice a město pohádek Jičín. Ve všech třech městech tak mají obyvatelé díky konceptu OK POINT nově možnost vyřešit bankovní služby, osobní finance, pojistné produkty a reality pohodlně na jednom místě.

 

OK POINT Ostrava

OK POINT v metropoli Moravskoslezského kraje se nachází v těsné blízkosti samého centra Ostravy, a to na Mlýnské ulici naproti Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Nahradil prostory po redakci Moravskoslezského deníku. Franšízantem je Lukáš Kubík, manažer senior Broker Consulting. Kromě skvělé pěší i dopravní dostupnosti s možností parkovat v bezprostřední blízkosti pobočky mají návštěvníci OK POINTu k dispozici i vkladový bankomat s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

 

„Jsem rád, že se mi povedlo otevřít OK POINT právě v Ostravě. Díky našemu konceptu tak na jednom místě klienti vyřeší většinu potřeb souvisejících s osobními a rodinnými financemi od bankovních účtů, přes hypotéky, investice, pojištění až po reality. Naše služby jsou spjaté s dlouhodobým finančním plánováním, které považuji z hlediska posilování finanční gramotnosti obyvatel za klíčové,“ uvádí franšízant Lukáš Kubík.

 

OK POINT Pardubice

Provozovatelé pardubického OK POINTu jsou manželé Martin a Jana Bednářovi, kteří spolu již úspěšně podnikali. Jejich pobočku klienti najdou na jedné z hlavních pardubických tříd, a to 17. listopadu, která je kousek od historického centra Pardubic. Dostupnost je jak pro pěší, vlastní dopravou a díky nedalekému nádraží i pohodlně vlakem. Také v Pardubicích je k dispozici vkladový bankomat s provozem 24 hodin sedm dní v týdnu.

 

„Na atraktivní lokalitu jsme měli štěstí, náš OK POINT nahradil pobočku Expo bank. Právě to, že prostory již využívala finanční instituce, výrazně urychlilo rekonstrukci a termín otevření OK POINTu pro klienty,“ uvádí franšízant Martin Bednář.“

OK POINT Jičín

OK POINT ve východočeském Jičíně otevřel franšízant Zdeněk Langr, senior manažer Broker Consulting. Pobočka se nachází v komfortní pěší zóně v historickém centru města v Husově ulici. Parkování je možné v přilehlých ulicích, nebo přímo před pobočkou. Jičínský OK POINT rozšířil dostupnost služeb profesionálního finančního plánování a služeb mBank i mimo krajská města. I zde mají klienti mBank možnost vkládat hotovost pomocí vkladomatu 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

 

 

„Kdybych měl říci, pro koho jsou služby OK POINTu ideální, tak jednoznačně pro celou rodinu, napříč generacemi, nejsme věkově omezeni. A to mne, jako otce čtyř dětí, oslovilo nejvíce. Finanční plánování totiž začíná už v raném věku a ne až s první výplatou, jak se mnoho klientů domnívá,“ přibližuje služby OK POINTu Zdeněk Langr.

 

Do konce roku 2018 s padesátkou otevřených OK POINTů

 

 

Koncept OK POINTů vstupuje do svého druhého roku existence, který by měl završit 50 otevřenými pobočkami.

 

 

Úspěch OK POINTů je postaven na třech hlavních pilířích: strategické spolupráci s mBank, atraktivních lokalitách s prémiovými prostory a jednotlivých provozovatelích.

 

 „Kompletní finanční služby na jednom místě přinášejí klientům také nemalou časovou úsporu. Velkou výhodou OK POINTů jsou moderní on-line technologie, které patří ke standardnímu vybavení pobočky. Klienti díky nim snadno pochopí princip dlouhodobého finančního plánování, který jim pomůže splnit si svá přání a cíle,“ vysvětluje služby Radim Štantejský, regionální ředitel Broker Consulting a projektový manažer franšízového konceptu OK POINT.

Broker Consulting hledá do svých poboček OK POINT dvanáct nových franšízantů!

 

Pokud i Vy hledáte příležitost se ve svém profesním životě realizovat, přidejte se k Broker Consulting a staňte se majitelem pobočky OK POINT…

 

Neváhejte a kontaktujte nás :

 

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   


   

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!