Franšízingový newsletter

Chcete získávat náš franšízingový newsletter?

Budeme Vám ZDARMA zasílat aktuality a novinky o franšízingu a podnikání. Stačí jen vyplnit formulář a budete v obraze! Výhody, které Vám přinese náš měsíční franšízingový newsletter, naleznete níže.

 

  E-mail


  Získáte aktuality z franšízingu a podnikání v kostce.

  Z odborného portálu Top franchising.cz, na jehož tvorbě se mimo jiné podílejí uznávaní experti na franšízing a podnikání, získáte hodnotné informace o franšízovém podnikání, nových podnikatelských příležitostech i o tom, jak má správná franšíza vypadat, fungovat a hlavně jak si vybírat vhodné franšízové partnery.

  Stačí jen vyplnit formulář s Vaší e-mailovou adresou a budete v obraze.

  Čas od času Vám zašleme ucelený franšízový newsletter obsahující balík užitečných informací točících se kolem témat franšíza a podnikání.

  *Odesláním tohoto dotazníku vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů portálem Top Franchising.cz. Aby byl Váš požadavek vyřízen k Vaší plné spokojenosti, žádostí o bližší informace o franšízových konceptech vyjadřujete současně svůj souhlas s předáním vašich kontaktních údajů kompetentnímu zástupci daného franšízového konceptu/konceptů dle Vašich požadavků.

  Budeme Vás informovat o dění ve franšízingu:

  • o tom, že se na trhu objevila nová franšíza – budeme Vám předávat nabídky nejen aktivních franšíz a nových českých franšízových konceptů, ale také Vám zasílat nabídky těch, které se do ČR teprve chystají a hledají master franšízanta či lokální franšízanty;
  • poskytneme Vám podrobnosti o podmínkách dané franšízové nabídky – u každé franšízy nabídka spolupráce vypadá jinak. Liší se výše investic, franšízové poplatky, podmínky franšízové smlouvy i nároky na franchisanta;
  • zveme Vás na nejdůležitější franšízové akce v ČR a na Slovensku – s předstihem zasíláme upozornění, že se chystá výstava franšízingu, master franšízová konference nebo jiná důležitá franšízingová akce, na které byste rozhodně neměli chybět

  Neváhejte tedy a přihlašte se k odběru franšízového newsletteru !

  Aktuálně připravujeme na náš portál TopFranchising.cz nové zajímavé franchisové koncepty pro spolupráci. V přípravách jsou další nabídky podnikání pod záštitou nových franchisových konceptů, které plánují rošíření svého působení do různých koutů České republiky, a proto chceme, abyste s námi zůstali v obraze. 

  Abychom vás mohli nadále informovat o novinkách a možnostech podnikání s franchisovými značkami v ČR, a abychom mohli nadále zpracovávat vaše osobní údaje, vzhledem k platnosti nového nařízení EU o ochraně údajů  (GDPR) platné od 25.5.2018, upravili jsme i my správu údajů tak, abychom byli s novým nařízením v souladu a vy mohli plně využít všech vašich práv.

  Dáváme Vám tímto na vědomí, že vaše údaje nyní zpracováváme a chráníme podle těchto zásad o zpracování osobních údajů >>

  Zasíláme novinky a informace z našeho webového portálu, a jistě víte, že tak činíme na základě oprávněného zájmu (viz. informace výše), a protože jste se nikdy dříve neodhlásili z odběru newsletterů (tato možnost je nabízena v zápatí každého newsletteru), důvodně předpokládáme, že vás tyto informace nadále zajímají. Chceme udělat maximum pro to, abychom v této oprávněné činnosti mohli společně pokračovat v souladu s aktuálními zákonnými požadavky.

  Pokud chcete naše zprávy dostávat dále, nemusíte dělat vůbec nic!

  Jen toto vzít na vědomí a fakticky se pro vás nic nemění.

  Pokud nebudete chtít naše emaily dále dostávat, prosím, kdykoliv se odhlaste kliknutím na odkaz v zápatí mailu tohoto, nebo kteréhokoliv newsletteru, máte na to plné právo.

  S Vašimi osobními údaji budeme nadále nakládat zodpovědně, v souladu s platnou českou legislativou.  

   

   

  franchisa – franchising / franšíza – franšízing / frančíza – frančízing /frenčíza -frenčízing