Franšízingový newsletter

Chcete ZDARMA získávat náš franšízingový newsletter?

Budeme Vám jedenkrát měsíčně ZDARMA zasílat aktuality a novinky o franšízingu a podnikání. Stačí jen vyplnit formulář a budete v obraze! Výhody, které Vám přinese náš měsíční franšízingový newsletter, naleznete níže, pod formulářem.

E-mail

Franšízingový newsletter ZDARMA!

Každý měsíc získáte aktuality z franšízingu a podnikání v kostce.

Z odborného portálu Top franchising.cz, na jehož tvorbě se podílejí uznávaní experti na franšízing a podnikání, získáte hodnotné informace ZDARMA. Stačí jen vyplnit formulář s Vaší e-mailovou adresou.

Jednou měsíčně Vám zašleme ucelený franšízový newsletter obsahující balík užitečných informací točících se kolem témat franšíza a podnikání.

Zdarma Vás budeme informovat o dění ve franšízingu:

  • o tom, že se na trhu objevila nová franšíza – budeme Vám předávat nabídky nejen aktivních franšíz a nových českých franšízových konceptů, ale také Vám zasílat nabídky těch, které se do ČR teprve chystají a hledají master franšízanta či lokální franšízanty;
  • poskytneme Vám podrobnosti o podmínkách dané franšízové nabídky – u každé franšízy nabídka spolupráce vypadá jinak. Liší se výše investic, franšízové poplatky, podmínky franšízové smlouvy i nároky na franchisanta;
  • zveme Vás na nejdůležitější franšízové akce v ČR a na Slovensku – s předstihem zasíláme upozornění, že se chystá výstava franšízingu, master franšízová konference nebo jiná důležitá franšízingová akce, na které byste rozhodně neměli chybět
  •  ZDARMA poskytujeme e- školení na prodejní dovednosti…

Základy obchodní komunikace se zákazníkem by měl ovládat každý podnikatel, ať už jste z řad vyznavačů franšíz nebo nikoli!

A my Vás do těchto tajů pravidelně zasvěcujeme prostřednictvím odborných článků, které Vám měsíc co měsíc ZDARMA poskytujeme ve formě jakéhosi e- školení na prodejní dovednosti. Čtenářům předáváme podnětné rady:

  • jak se zákazníky telefonovat;
  • jak se uklidnit rozhořčeného klienta;
  • jak vést obchodní jednání, aby byla úspěšná či tipy jak aplikovat úspěšný marketing nejen do franšízové firmy;
  • jak reagovat, když si na nás zákazník příjde vylít zlost;
  • jak zhodnotit úroveň Vašich služeb.

 

Neváhejte tedy a přihlašte se k odběru frančízového newsletteru ZDARMA!