Společnost BEZVODY.cz funguje na pražském trhu s projektem mobilního ručního mytí aut již pátým rokem. Na službu s šetrnou technologií – jak pro životní prostředí tak i pro automobily – jsou pozitivní ohlasy mezi firmami, podnikateli i běžnou veřejností. V rámci rozšiřování sítě nyní koncept BEZVODY.cz hledá další partnery, nové poskytovatele této služby v Praze, Brně, Plzni, v  Hradci Králové a dalších městech.

S konceptem BEZVODY.cz vás nečekají milionové investice do technologií!

Není třeba budovat nákladnou myčku aut, nemusíte vyřizovat povolení, ani shánět vhodnou parcelu pro umístění myčky…

Vaši zákazníci nebudou nikam přejíždět, ale vy budete jezdit za nimi…

Úspora času a 100% servis jsou důvody, proč budou zákazníci vaši službu rádi a opakovaně využívat!

V čem je koncept BEZVODY.cz pro své klienty výjimečný?

 

K hlavním výhodám konceptu BEZVODY.cz, oproti tradičnímu způsobu mytí automobilů, patří mobilita a ekologie…

 

Mobilita

Klienti společnosti BEZVODY.cz nemusí jezdit do automyčky, ale k realizaci služeb dochází na místě, které si  sami určí (např. doma či v zaměstnání). Uspoří tak nejen pohonné hmoty, ale především drahocenný čas.

 

Ekologie

Otázka nedostatku nedostatku vody je v dnešní době stále více diskutované téma.  Služby konceptu BEZVODY.cz jsou realizovány tzv. “bezvodou” technologií. Navíc používané mycí prostředky nijak nezatěžují životní prostředí a jsou biologicky odbouratelné, šetrné a vhodné na karoserie, interiéry i skla všech vozů.

.

 


Vaši klienti si, telefonicky nebo prostřednictvím internetových stránek,  zvolí místo a čas, kde si přejí nechat vůz umýt.

Ušetří tak svůj čas a současně dělají něco pro ekologii.


 

Komu je franchisa určena a jaké jsou požadavky na franchisanta?

 

Franchisa je určena nejen pro firmy či jednotlivce, kteří se v oboru auto-moto již pohybují a chtějí rozšířit portfolio poskytovaných služeb, ale i pro ty, jež v oboru zatím nepůsobí, ale k oblasti auto-moto mají kladný vztah.

Hlavní vlastnosti budoucího franchisanta:

– pozitivní vztah k auto-moto segmentu

– organizační schopnosti

– obchodní duch

Co jako franchisant spoluprací s konceptem BEZVODY.cz získáte?

 

Společnost BEZVODY.cz vám poskytne především know-how a firemní procesy přehledně zpracované ve franchisovém manuálu a profesionálně zpracovaný corporate identity (logomanuál, tištěné i elektronické materiály, brandované oblečení, polepy vozidel). Jako franchisant budete profitovat z užívání profesionálně zpracovaných webových stránek se sofistikovaným objednávkovým formulářem, moderního způsobu evidence zákazniků v CRM systému a dalších možností uceleného marketingového systému. V BEZVODY.cz také proškolí vás i váš personál, poskytnou Vám podporu a asistenci při řešení běžných i neobvyklých situacích a nabídnou mnoho dalších výhod.

Ve kterých lokalitách aktuálně hledají partnery pro provozování služby mytí aut BEZVODY.cz?

 

V letošním roce plánuje společnost další rozšiřování do nových regionů. Prioritou budou krajská města s vyšší koupěschopnou poptávkou, zejména pak:

Brno / Jihomoravský kraj

Plzeň / Plzeňský kraj

Hradec Králové / Královéhradecký kraj

a další města jsou na dotaz

Praha – včetně zavedené klientely

 

Zájemcům o podnikání v Praze se právě teď nabízí unikátní příležitost, která se již nebude opakovat.

 

V Praze, kde se nachází centrála společnosti, je také první zaběhlá pobočka, která obsluhuje menší, větší i velké pražské firmy – dlouhodobé klienty společnosti BEZVODY.cz. Získáte tedy kompletní franchisový „balík“, jehož velmi cennou součástí budou již aktivní zákazníci v nejlukrativnějším regionu ČR.

Vzhledem k plánované expanzi společnosti po České republice, se vedení BEZVODY.cz rozhodlo postoupit zavedenou pražskou pobočku, a s ní spojený zákaznický servis jednomu či více franchisantům. Pro nového obchodního partnera mají připravený komplexní a ucelený balíček obsahující know-how, včetně všeho potřebného pro start podnikání – od čisticích prostředků, kompletně vybavená vozidla se zkušenými zaměstnanci, přes marketing až po zavedenou klientelu, což je do začátku nového podnikání víc, než si můžete přát…

Spoluvlastník společnosti Martin Čermák vnímá pražský region jako lokalitu s velkým potenciálem a k tomuto kroku říká: „V Praze nyní pravidelně obsluhujeme desítky firem. Cítíme však, že jsme již na hranici naší kapacity a vzhledem k nedostatku času, který nyní potřebujeme věnovat expanzi do dalších regionů, nedokážeme již uspokojit další lokální firmy, které by službu mobilního mytí aut ocenily. A to je velká škoda, protože v Praze je potenciál dalšího rozvoje skutečně obrovský. Proto jsme se rozhodli otevřít tento region dalším partnerům. Pro nového franchisanta/franchisanty máme připraveny takové podmínky pro podnikání, aby franchisant mohl již od prvního dne podnikání vydělávat. Na druhou stranu však očekáváme  maximální nasazení, a to jak v dalším rozšiřování zákaznické základny, tak i v kvalitním poskytování služeb.“

Na jak velkou investici se jako franchisant musíte připravit?

 

Jednorázový licenční poplatek 200 000 Kč – 350 000 Kč, v rámci kterého franchisant získá nejenom franchisovou smlouvu s exkluzivitou v daném regionu,  ale také mnoho dalšího. Franchisant dále hradí franchisový a marketingový poplatek, jehož výše se odvíjí od dosažených obratů.

V případě zájmu o franchisu v pražském regionu bude výše poplatku projednána individuálně. Kritériem pro stanovení ceny bude výše obratu stávajících zákazníků, které budou franchisantovi poskytnuty, v kontextu s posouzením schopnosti franchisanta tyto zákazníky kvalitně obsluhovat.

 

Franchisa BEZVODY.cz, budoucnost v mytí automobilů!

 

Zajímá Vás oblast auto-moto, máte podnikavého ducha a chcete svým zákazníkům nabízet nadčasové a ekologické služby?

Právě pro Vás je franchisa BEZVODY. cz vhodnou podnikatelskou příležitostí!

Neváhejte a kontaktujte nás.

Vaše dotazy rádi předáme zástupcům společnosti BEZVODY.cz:

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace