Světově proslulé Fish & Chips, které zná snad každý!

 

Harry Ramsden’s je britská značka s velmi dlouhou historií, tradicí a dědictvím.  Představuje největší síť s nabídkou ryb a hranolků ve Spojeném království a na celém světě. Tento koncept disponuje více než 30 lety franšízových zkušeností na národní i mezinárodní úrovni. Jen za posledního 2,5 roku vzniklo 221 nových  restaurací!

 

Exkluzivní zástupce Harry Ramsden’s pro Českou republiku:

AVEX systems

Ing. Aleš Tulpa

www.avexsystems.cz

Kontakt: ales.tulpa@avexsystems.eu

 

V Harry Ramsden’s servírujeme World Famous Fish & Chips již od roku 1928, to je více než 95 let zkušeností! Lahodná ryba z našich zdrojů, obalená v přísně tajné směsi těsta a smažená k dokonalosti, je doplněna lehkými a nadýchanými bramborami, což vytváří dokonalé jídlo vhodné pro každou příležitost.

Cílem Harry Ramsden’s ve všech zemích, kde koncept působí nebo se chystá expandovat, je:

Být první volbou pro nabídku Fish & Chips – produkty nejvyšší kvality a poskytování skutečné hodnoty pro naše zákazníky.

Harry Ramsden’s je již téměř 100 let největší řetězec Fish & Chip ve Spojeném království.

Máme know-how, nástroje a zkušenosti, abychom vám pomohli a podpořili vás, abyste se stali i vy „jedničkami“ v této oblasti podnikání ve vašich zemích. Slibujeme, že se podělíme o naše zkušenosti, dovednosti a vášeň, aby byl Harry Ramsden’s pro naše mezinárodní partnery stejně úspěšný a přínosný jako ve Spojeném království. Máme velmi silné a úspěšné mezinárodně působící obchodní partnery, kteří nás podporují na všech trzích, kde působíme.

Protože máme vyvinut velmi kvalitní franchisový koncept, je tedy možné a reálné implementovat jej na všech dalších trzích Evropy a světa a tím umožnit zahájení vašeho podnikání s našim know-how a franchisovým konceptem v relativně krátkém čase i ve vaší zemi.

Naším posláním je poskytovat dokonalost ve třech hlavních oblastech: Produkt nejvyšší kvality. Skvělý servis. Spokojený zákazník.

 

Informace o konceptu

Země původu

Velká Británie

Oblast podnikání

 Gastronomie

Typy nabízené licence

Multi Unit licence pro ČR a Slovensko

Webové stránky

https://harryramsdens.co.uk/

Rok vzniku

1928

Cena za Multi Unit licenci

Bude předmětem jednání s franchisorem

Cena za jednu licenci

Bude předmětem jednání

Počáteční investice do jedné prodejny

Dle velikosti a umístění provozovny

Další poplatky

Bude předmětem jednání s franchisorem

 

Co nabízí franchisový systém – proč podnikat s tímto konceptem?

 • Harry Ramsden’s představuje velmi kvalitní a praxí prověřený franchisový systém, který má téměř 100 let praktických zkušeností s tímto oborem podnikání.
 • Původní recept na těsto se stále používá, téměř 100 let po jeho vytvoření, protože dokonalost nemůžete zlepšit!
 • Všechny naše ryby mají certifikaci MSC, což znamená, že pocházejí z dobře spravovaných a udržitelných zdrojů.
 • Pro Multi Unit franchisanta v České a Slovenské republice nabízíme exkluzivitu pro spádové oblasti jeho provozoven.
 • Maximální podpora při zařizování každé provozovny (návrh vnitřního a vnějšího designu a kompletní vybavení na klíč) je samozřejmostí, stejně jako prodejní a marketingová podpora před a po otevření každé restaurace.
 • Franchisor poskytne i velmi kvalitní a atraktivní webové stránky pro český a slovenský trh.
 • Pochopení dynamiky podnikání konceptu HARRY RAMSDEN´S a procesů spojených s provozováním všech jeho modelů je základem úspěchu. Abychom to usnadnili, vytvořili jsme velmi komplexní školicí program pokrývající všechny aspekty a části tohoto mimořádně úspěšného franchisového systému.
 • Franchisový systém má velmi dobře organizovanou logistiku – způsob, cesty a metody objednání a dodání sortimentu všech produktů na místo určení, tj. například i do budoucích provozoven v ČR a na Slovensku.
 • Budoucí Multi Unit franchisový partner v ČR a na Slovensku bude mít velkou podporou centrály franchisora, včetně kvalitní přípravy na zahájení jeho aktivit na českém a slovenském trhu.

 

HARRY RAMSDEN´S restaurace jsou otevírány s kompletním servisem a s různými provozními možnostmi:

–  Tradiční restaurace Fish & Chip i ve spojení s konceptem Takeaway Jde o  tzv. Full Service Restaurant, který si oblíbily všechny generace a cílové skupiny zákazníků na trzích, kde tento koncept působí. HARRY RAMSDEN´S  restaurace nabídne vše, co byste očekávali od nejlepší značky Fish & Chip na světě.

Fish & Chip Quick Service Restaurant – Pokud chcete umístit naši provozovnu v oblasti s velmi vysokou frekvencí a návštěvností, jako jsou například různé turistické atrakce, pak může být koncept HARRY RAMSDEN´S QSR tou nejlepší volbou.

– Zavedení služby HARRY RAMSDEN´S Home Delivery může vytvořit další zdroj příjmů pro vaše podnikání s naším franšízovým konceptem.

– Harry´s Hut Fish & Chips – Je to naše pocta Harryho originálu z roku1928. Tato Prodejna Fish & Chip je stejně poutavá jako i všestranná. Tento prefabrikovaný outdoorový prodej našich produktů může být postaven podle vašich požadavků na míru, aby sloužil zákazníkům a hostům ve většině venkovních prostředí (například při různých sportovních, kulturních nebo jiných společenských akcích).

Franchisový koncept HARRY RAMSDEN´S nabízí poradenství a praktické zkušeností spojené s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním každé restaurace.

 

Bližší informace o konceptu HARRY RAMSDEN´S

 získáte také na webových stránkách: www.avexsystems.eu.

Rádi vám poskytneme více informací k výše uvedeným tématům, pokud vyplníte a zašlete nám Kontaktní formulář.

 

Franchisový systém HARRY RAMSDEN´S je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Multi Unit FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země.

 

V případě, že Vás franchisa HARRY RAMSDEN´S zaujala, neváhejte a kontaktujte nás:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace