Společnost MAXECO s.r.o. přináší do České republiky nový inovativní způsob vytápění nejen rodinných domů, ale také průmyslových a hospodářských staveb, nevyjímaje terária a voliéry.  Revoluční topný infra systém je moderním, zdravým, a hlavně úsporným zdrojem tepla. Vyznačuje rychlou montáží, nízkými pořizovacími a provozními náklady a v budoucnu též nulovými náklady na údržbu.

 

Máte obchodního ducha a hledáte vhodnou podnikatelskou příležitost?

 

Franšíza MAXECO může být správnou volbou právě pro Vás!

 

… a nemusíte být zrovna topenář ani elektrikář!

 

Co přinesl franšíze MAXECO rok 2017?

„Díky využití všech marketingových nástrojů jsme v roce 2017 zaznamenali znatelný nárůst objednávek. Jejich počet se dříve pohyboval v rozmezí pěti objednávek týdně. Díky kvalitnímu marketingu počet našich objednávek vrostl na dvě až pět objednávek za den,“ vysvětluje nárůst zájmů o produkty MAXECO Jaroslav Kubiesa, autor konceptu MAXECO a master-franšízant pro celou Evropu.

 

V rámci marketingu využívá MAXECO sílu internetu, zviditelňují se na internetových vyhledávačích, skrze cílené kampaně, i na portálech zabývajících se stavebnictvím.

 

MAXECO pracuje na neustálém zviditelňování značky i topného systému, proto je rozvoj marketingu, ať už pomocí internetu nebo dalších médií, jejich prioritou.

 

Jaroslav Kubiesa k tomu doplňuje: „Uvědomujeme si, že pokud chceme oslovit co nejvíce potenciálních klientů, franšízantů či montážních partnerů, je právě spolupráce s médii správným krokem. Rádi bychom proto náš projekt prezentovali také prostřednictvím televize.“

 

O tom, že se franšíze MAXECO daří, svědčí nejen nárůst poptávek, ale také zvýšený počet zájemců o spolupráci

 

„Aktuálně nás oslovili dva bratři, z nichž jeden pracuje v příbuzném oboru a druhý v oboru bankovnictví.  Téměř rok hledali vhodný koncept pro své podnikání a nabídka spolupráce s naším konceptem je zaujala natolik, že se rozhodli s námi navázat spolupráci,“ doplňuje k nárůstu franšízantské základny Jaroslav Kubiesa.

 

Po ročním hledání vhodného podnikatelského konceptu oslovila bratry právě franšíza MAXECO!

 

Jakými úspěchy se může franšíza MAXECO pochlubit?

„Můžu směle říct, že se našemu konceptu daří. Pokud budu mluvit řečí čísel, tak aktuální roční plán jsme již překročili o 150 %,“ říká s úsměvem k úspěchům své franšízy Jaroslav Kubiesa, master-franšízant pro ČR. „Získali jsme také větší zakázku na instalaci topného systému MAXECO do 36 bytů v Mikulově. Dalších 17 bytů taktéž v Mikulově je aktuálně v jednání,“ pochvaluje si Kubiesa zájem o nový topný systém ze strany klientů.

 

Rostoucí zájem o topné systémy si pochvalují také franšízanti MAXECO

 

Franšízant z Vysočiny, který s podporou MAXECO zvládl svůj první rok podnikání, má již na první čtvrtletí roku 2018 sjednané zakázky v podobě instalace topných systémů do 3 rodinných domů a 10 bytů.

 

 

A co plánuje franšíza MAXECO v roce 2018?

„Našim zájmem je najít nejen franšízanty, kteří mají na starosti daný region, ale také montážní partnery,“ vysvětluje Jaroslav Kubiesa a doplňuje: „Montážní partneři jsou pro nás stejně důležití jako franšízanti. Aktuálně máme desítky certifikovaných montážních partnerů. Ti vystupují jako živnostníci případně zaměstnanci daného franšízanta.“

 

MAXECO nabízí kvalitní topné systémy za rozumnou cenu, o které mají klienti zájem!

 

Svým franchisantům nabízí podporu a pomoc v řešení každodenních problémů.

 

Pokud byste se i Vy chtěli stát franchisantem příp. montážním partnerem, neváhejte a konktaujte nás!

V případě zájmu o bližší informace, vyplňte kontaktní formulář a my se vám brzy ozveme:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  franchising-uvazujes-o-fransize-registruj-se

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchiszingu a chcete být podrobněji informováni o franchiszách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o tom, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchiszingu – která franchisza v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG franchisz, kde je aktuální nabídka franchisz a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchiszignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisza a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchiszyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!