Společnost Extéria byla založena v roce 2011, kdy prvotním impulsem zakladatele, pana Miloslava Ramacha a jeho manželky Martiny, byla snaha změnit nabízené služby v oblasti bezpečnosti práce na našem trhu. Když se setkal při svém vlastním podnikání s negativní zkušeností s poskytnutými pracemi od bezpečnostního technika, věděl, že má možnost něco změnit a vnuklo mu to myšlenku založit Extérii a dělat nepopulární bezpečnost práce jinak a komplexněji.

 

Po získání silné pozice na trhu severní Moravy vznikla myšlenka rozrůst se do celé republiky, a nejlepší volbou pro realizaci tohoto cíle byl franchising

Následoval rozvoj spolupráce s novými franchisovými partnery, kteří se na počátečním růstu sítě v ČR aktivně podíleli a podílejí nadále.

franchise Extéria se v BOZP a PO daříSe společností Extéria také profesně „vyrostla“ Lucie Eliášová. Mladá sympatická žena zastávající pozici manažerky franchisové sítě do Extérie nastoupila v roce 2012, hned po vysoké škole, jako jeden z prvních techniků BOZP a PO. „Již tehdy jsem věděla, že mám štěstí, že jsem se ocitla v silné dynamicky se rozvíjející společnosti, která má jasnou vizi stát se největší společností na BOZP a PO v ČR. Společnost měla také jasně definované hodnoty: „ochránit podnikatele a firmy, před pracovními úrazy a sankcemi,“ což pro mne bylo a je podstatné.“ popisuje své začátky v Extérii manažerka Lucie.

„Práce mě postupně naplňovala čím dál víc a dávala jsem jí hodně svého času, který se mi zúročil. Po roce a půl jsem se stala technickou ředitelkou a dohlížela na chod celého rozsáhlého technického oddělení a technických zaměstnanců. Dnes pracuji u společnosti na pozici ředitelky franchisové sítě pro Českou a Slovensko. Společnost EXTÉRIA se stala mou druhou rodinou a já jsem ráda, že mohu být její součástí a podílet se na budování a rozšiřování skvělého týmu spolupracovníků.“ pokračuje ve vyprávění o svém „srdcovém“ zaměstnání Lucie.

 

Franchisingu v Extérii se daří: pobočky rostou jako houby po dešti, obsluhují spokojené klienty v každém kraji, a za své úsilí byli navíc náležitě oceněni! 

Extéria získala titul Skokan roku ve franchisingu

 

Co se týče konceptu EXTÉRIA, je až neuvěřitelné, kam se za tak krátkou dobu posunul. Určitě je ale nutné podotknout, že úspěch je vykoupen tvrdou dřinou a ani Extéria nevzlétla do výšin českého franchisingu „sama od sebe“, i tento dynamický koncept prošel krušnými začátky, spoustu strastí a hledání vhodných cest, ale díky vytrvalosti a tvrdé práci celého týmu, franchisa vzkvétá.

.

franchisa BOZP a PO Extéria vyhrála v soutěži Franchisa roku titul SkokanaPoradenská společnost Extéria se blíží k magické třicítce provozovaných kanceláří BOZP a PO. Jen během prvního pololetí letošního roku otevřeli 10 nových poboček v ČR a do konce roku jich ještě dalších 10 plánují otevřít. Extéria se svým franchising konceptem letos úspěšně vstoupila také na slovenský trh, kde otevřeli již 2 poradenské franchisové kanceláře a s dalšími novými zájemci jednání nadále probíhají…

.

Díky dynamice franchisingu a rostoucímu počtu poradenských kanceláří, koncept Extéria na jaře letošního roku získal prestižní ocenění v soutěži pořádané Českou asociací franchisingu, Franchisa roku, zasloužený titul „Skokan roku 2015“

Našim cílem v roce 2015 bylo otevřít pobočku Extéria v každém z krajů ČR, což se nám v loňském roce skutečně podařilo, a co víc, stanovený cíl jsme dokonce v počtu nových poboček překonali. Věříme, že se nám podaří své plány dostát (a možná i překonat) i letos a že v Soutěži Franchisa roku obhájíme své letošní prvenství i v roce příštím.“ spřádá plány na další úspěchy manažerka konceptu.

 

Ještě nás zajímalo….

Je vůbec na trhu ještě prostor pro další pobočky BOZP?

„Jelikož je náš obor daný legislativou, neexistuje zde velká sezónnost ani upadající zájem klientů či nasycení trhu. Bezpečnost práce i požární ochranu musí mít každý podnikatel řešenu stabilně, nejen jednorázově, jelikož dochází k neustálým změnám zákonů. Neustále se zvyšující počet kontrol ze strany státních kontrolních úřadů, které jsou u podnikatelů prováděny a podnikatelé jsou často sankcionování, naše franchisa má ještě relativně velký prostor pro další růst.“ Uzavírá povídání o franchisingu v BOZP a plánech do budoucna franchisová manažerka společnosti Extéria, Lucie Eliášová.

 

Potenciál pro nové zájemce o provozování poradenské kanceláře EXTÉRIA je na českém i slovenském trhu ještě stále velký, stačí ho tedy jen využít!!!

tlačítko katalgovový zápis

Zajímá Vás možnost otevřít si vlastní poradenskou kancelář BOZP a PO franchisy Extéria? Máte další dotazy k této podnikatelské příležitosti? Můžete se na nás s důvěrou obrátit:

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace   

  newsletter TF

   ———————————————————————————————————————————————

   

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.