Global Franchise Forum, které se bude konat v italské Neapoli ve dnech 17.04.-19.04. 2018, představí franchisové systémy, které plánují expanzi kromě jiných zemí Evropy i do České a Slovenské republiky.

 

Velká příležitost i pro české a slovenské franchisory k navázání kontaktů s experty na franchisové podnikání!

 

Tito experti působí ve 33 zemích Evropy, Kanady a v dalších zemích a mohou Vám vyhledat master-franchisové partnery.

Program fora nabízí kromě představení jednotlivých franchisových konceptů, zemí, ve kterých FPI působí a členů této největšího organizace franchisových poradců v Evropě – Franchise Pool International – zkráceně FPI, kteří budou pro franchisové koncepty hledat master-franchisanty nebo franchisanty, i řadu workshopů na různá témata, jako např.:

  • jak se na expanzi připravit, kde a jak hledat master-franchisové partnery,
  • jak nejlépe a kvalifikovaně vypočítat master-franchisové poplatky,
  • co by měla obsahovat master-franchisová smlouva z pohledu zkušených franchisových poradců a právních expertů,
  • doporučené marketingové aktivity na počátku expanze apod.

„Forum otevírá cestu všem franchisovým systémům, které mají v plánu expandovat především do různých zemí Evropy,“ vysvětluje Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, člen ČAF a spoluorganizátor tohoto fóra, který ve FPI zastupuje Českou a Slovenskou republiku. „FPI byla založena před několika lety z iniciativy Německého franchisového svazu na podporu mezinárodního franchisingu. Vybrala si v každé zemi nejlepšího franchisového poradce na trhu a nabídla mu členství v této prestižní a dnes největší organizaci svého druhu v Evropě“, vzpomíná Ing. Tulpa na počátky spolupráce s FPI před 11 lety.

 

Toto forum se koná již po sedmé a navazuje na velmi dobré zkušenosti a výsledky z posledních let v italských Benátkách, v rakouském Salzburku, v Barceloně, v holandském Rotterdamu, v německém Hamburku a v Praze v roce 2017.

Na všech akcích bylo představeno celkem více než 100  franchisových systémů, které následně expandovaly do zemí, ve kterých FPI působí.

 

V případě Vašeho zájmu o účast na Global Franchise Foru 2018 v Neapoli zašlete e-mail na: ales.tulpa@avexsystems.eu.

 

 

Více informací najdete i na internetových stránkách:

www.avexsystems.eu nebo www.franchisepool.eu.

Ing.Aleš Tulpa

Mezinárodní franchisový poradce

AVEX systems – Váš partner pro franchising

Najdete také na sociálních sítích: LinkedIn a  Facebook.

 

Společnost AVEX systems, mezinárodní franchisový poradce, nabízí zejména následující služby a rady v oblasti franchisového podnikání:

  • Pro zájemce o franchising z České a Slovenské republiky vyhledává kvalitní a úspěšné franchisové systémy, zejména v zahraničí.
  • Pro zahraniční franchisory hledá vhodné kandidáty pro master-franchisu v České a Slovenské republice nebo franchisanty se zájmem o individuální franchisové licence
  • AVEX systems dále nabízí poradenství ve všech oblastech franchisového podnikání, zejména vývoj nebo optimalizaci franchisových konceptů.
  • Pro franchisory a zájemce o franchising nabízí AVEX systems oblíbené a osvědčené WORKSHOPY – jednodenní nebo půldenní semináře na téma franchisové podnikání z pohledu mnohaletých praktických zkušeností. Workshop vám může odpovědět na otázky, jako například: Jak funguje franchising v praxi? Jak franchisovat existující firmy na trhu a z dobré myšlenky nebo know-how vyvinout vlastní franchisový koncept? Jak optimalizovat franchisové systémy? Jaké jsou obvyklé strategie expanze kvalitních franchisových značek na nové trhy?

 

Know-how a znalosti společnosti AVEX systems (www.avexsystems.cz) jsou získány více než 25-letými praktickými zkušenostmi v oblasti mezinárodního franchisingu a činností Ing. Aleše Tulpy ve vrcholovém managementu mezinárodně působících franchisových společností. Pracoval například jako generální ředitel společností OBI Česká republika, Polsko a Maďarsko nebo QUELLE ČR. Od roku 2001 je AVEX systems členem ČAF a v letech 2001-2005 působil Ing. Tulpa  i jako její prezident. AVEX systems je dále členem renomované mezinárodní organizace Franchise Pool International, kde zastupuje Českou a Slovenskou republiku (www.franchisepool.eu).

 

O franchisových konceptech, které AVEX systems zastupuje se dozvíte více zde…

 

HITIO Gym – Fitness studia z Norska se zaměřením na bojová umění a sebeobranu

 

HITIO Gym představuje kombinaci mezi tradičním fitness studiem a školou bojového sportu se zaměřením na celou rodinu.

Cílem konceptu je, aby rodiče i jejich děti mohli společný čas trávit pod jednou střechou a aby se přitom každý z nich mohl věnovat svým zálibám.

 

 

LOGISCOOL – nový franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her

 

Avex systemsLogiscool nabízí pro děti ve věku 6 až 14 let velmi kvalitně vyvinutý a propracovaný systém pro tvorbu vlastních počítačových programů a inteligentních her

Po absolvování kurzů logiscool mohou děti vytvářet své vlastní programy, hry, apps a nebo různá videa

 

 

VOODIES – rakouský koncept pro milovníky zdravého a kvalitního jídla

 

logo VOODIESVOODIES je název složený se slov VEGAN&FOODIES. Koncept je určen především pro ty, kteří rádi a dobře jedí a hlavně jim záleží na tom, odkud jídlo pochází, jaké má složení a zda je zdravé.

Nabídka produktů v síti restaurací VOODIES odpovídá současným trendům na všech trzích Evropy a ve vyspělých zemích světa.

 

 

TCollege – Švýcarská kvalita vzdělávání a doučování dětí

 

Špatný prospěch není často správným hodnocením dětí a nevypovídá o jejich reálných schopnostech a možnostech. Problémy ve škole často působí nevhodný pedagog, špatná komunikace či ostych před spolužáky. Proto klade franšízový koncept TCollege velký důraz na rozbor příčin neúspěchu dítěte v úzké spolupráci s rodiči.

Cílem TCollege je najít nejefektivnější řešení pro každého žáka podle jeho schopností, stupně jeho vyspělosti, motivace, mentálních a jiných možností.