HARRY RAMSDEN´S z Velké Británie představuje světově proslulé Fish & Chips. Ve spolupráci se společností AVEX systems hledá nové Multi Unit franchisové partnery pro český a slovenský trh. 

 

 

V HARRY RAMSDEN´S servírujeme World Famous Fish & Chips již od roku 1928, to je více než 95 let zkušeností! Lahodná ryba z našich zdrojů, obalená v přísně tajné směsi těsta a smažená k dokonalosti, je doplněna lehkými a nadýchanými bramborami, což vytváří dokonalé jídlo vhodné pro každou příležitost.

FILOZOFIE HARRY RAMSDEN´S

 

Franchisový koncept HARRY RAMSDEN´S nabídne franchisantovi osvědčený podnikatelský „koncept na klíč“ ve formě tzv. „franchisového balíku“ pro úspěšné vybudování a řízení franchisových podniků. Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz své franchisové provozovny, zůstává samostatným podnikatelem a je aktivně zapojen do operativního řízení svého podniku. Franchisant by měl mít dobré znalosti lokálního trhu, neboť ve franchisingu platí, že „all business is local“. Respektujeme Evropský kodex franchisingu, který kromě jiného uvádí, že se jedná o spolupráci dvou právně a ekonomicky samostatných podnikatelů – franchisora a jeho franchisantů.

 

NÁVRATNOST INVESTICE

 

Franchisový koncept HARRY RAMSDEN´S  je velmi atraktivní systém, který nabízí podnikatelům různé formy a metody pro jejich podnikání. Návratnost investice, tzv. ROI – return on investment – do nákupu licence a jednotlivých provozoven v tomto systému závisí na několika faktorech. Například závisí na výběru správného místa pro provozovnu, na její velikosti a nákladech souvisejících s provozem – jako např. náklady na zaměstnance, výše nájemného, výdaje na marketingové aktivity, apod. Návratnost vaší investice bude vždy předem vypočítána jako součást tzv. modelového business plánu.

PŘÍPRAVA NA PODNIKÁNÍ A ŠKOLICÍ PROGRAM

Vše, co budete jako budoucí franchisant a/nebo majitel franchisové provozovny potřebovat, vás náš tým zkušených a praxí prověřených odborníků naučí v rámci přípravy na otevření vaší provozovny. Poradí vám i s výběrem vhodné lokality pro vaši restauraci, se sjednáním výhodné nájemní smlouvy, s vybavením, s lokálním marketingem před a po otevření, atd.

 

NONSTOP DALŠÍ PORADENSTVÍ

Ze zkušenosti víme, že nejvíce otázek a nepředvídatelných situací nastane až v praxi po otevření vaší provozovny. Naši odborní pracovníci proto vždy okamžitě poradí a pomohou. Někdy postačí jen dobrá rada po telefonu nebo s pomocí video-konference.

 

KONTAKT PRO ZÁJEMCE O HARRY RAMSDEN´S:

Franchisový systém HARRY RAMSDEN´S je v České a Slovenské republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá Multi Unit FRANCHISOVÉ PARTNERY pro obě země.

 

 

V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Bližší informace o konceptu HARRY RAMSDEN´S

 získáte také na webových stránkách: www.avexsystems.eu.