náhled pro článek o bb boxechFast foody mají stále zelenou a mezi franšízovými koncepty stojí na špici zájmu. Důvodem je mimo jiné také to, že díky uspěchané době, zájem populace o rychlé stravování neutuchá. Tlak na rychlost a maximální výkon je u mnoha pracujících lidí na dennodenním pořádku, proto fast food a rychlé nasycení hladových žaludků je stále jednou z mála (možná jedinou) šancí, jak se stihnout během krátké pauzy najíst. Ale požadavky českých strávníků se přeci jen docela mění – rychlost sice stále vyhrává na plné čáře, ale lidé mají vyšší nároky na kvalitu rychlých pokrmů. Lidé už ale nechtějí jíst přepálené polotovary, ale stále častěji vyhledávají takové fastfoody, které jim nabídnou čerstvé, chutné jídlo.

Fastfoodový segment je opravdu rychlý. Je významně závislý na nových trendech, které musí sledovat a přizpůsobovat jim také svou nabídku. Kupní síla je totiž omezená, konkurence silná a každý se snaží o uspokojení co největšího počtu klientů. V dnešní době najít díru na trhu a rozšířit své klientské portfolio je takříkajíc „husarský kousek“, ale i zdánlivě nemožné se stává…

Bageterie Boulevard reaguje na poptávku a zavádí novou službu „BB BOX“ zejména pro firemní klientelu

Takový husarský kousek se nedávno povedl fast foodové franšíze Bageterie Boulevard, která začátkem srpna chytře zareagovala na poptávkovou propast v segmentu rychlého občerstvení mezi firemními zákazníky a cílí na uspokojení poptávky firem a korporací po zajištění občerstvení v rámci pracovních jednání, seminářů či jiných firemních akcí.

bageterie boulevard jde naproti firmám a korporacím - rozvoz baget do firem - jednání, lehké občerstvení ke školení

Fastfoodový řetězec rozšiřuje okruh svých zákazníků a spouští přímý rozvoz baget do firem

Bageterie si získává další fast foodovou klientelu v oblasti korporátního segmentu. Se službou „bb box“ zaštítí dovážku jídla pro korporace i menší firmy, kde dovoz jídla není zdaleka tak kvalitně obsluhován, jako v soukromém sektoru.

BB_BOX_Zavreny_Samotny_Retus„Nová služba je postavena na principu přímých objednávek boxů s bagetami přes platformu bbbox.cz. Projekt aktuálně probíhá v testovacím režimu s rozvozovou zónou v širším centru Prahy. V horizontu jednoho až dvou měsíců však díky franšízantům pokryje s rozvozem baget celou Prahu, Brno a Plzeň a postupně bude zaváděn do dalších měst, kde má Bageterie Boulevard pobočky. Boxy je možné na vybraných pobočkách vyzvednout také osobně,“ uvedl projektový manažer Jakub Gottwald, který má projekt BB boxů na starosti.

„Naší novou službou následujeme nové trendy na korporátní úrovni. Věříme, že firemní zákazníci ocení nejen naše kvalitní a čerstvé produkty, ale také jednoduchost objednání a plánování s doručením až tzv. na stůl,“ dodává Jakub Gottwald .

Nabízená služba „food delivery“ je určena především k plánovaným a opakovaným firemním událostem. S tím je spojeno také zadávání objednávky do systému, které musí zákazníci provést nejméně 3 hodiny předem, díky čemuž jsou bagety dodávány vždy čerstvé.

Přidejte se mezi úspěšné franšízanty konceptu Bageterie Boulevard, prodávají kvalitní produkty za rozumné ceny, mají dobré jméno u nás i ve světě, unikátní know-how a hlavně neskutečný tah na branku!

Máte zájem se dovědět více o možnostech podnikání pod značkou Bageterie Boulevard? Uvažujete o franchisingu v rychlém občerstvení? Můžete se na nás s důvěrou obrátit, pomůžeme Vám!

  Jméno

  E-mail

  Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

  Franchisa

  Doplňující informace  tlačítko katalgovový zápis

  Výpis všech článků o Bageterii Boulevard

  newsletter TF

   ———————————————————————————————————————————————

  Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? 

  Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

  Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

  Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

  Přemýšlíte v čem podnikat? Napadla Vás už možnost začít podnikat ve franchisingu? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

  Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento příspěvek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franchisy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

   

  V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.