Uzenářská franšíza ze severní Moravy míří do všech koutů České republiky.

Franšíza Uzenářství Chodura (2)

 

Ryze českým konceptem provoněným uzenářskými specialitami nejvyšší kvality, je nová franšízová značka „Uzenářství Chodura“. Tento maso-uzenářský franšízový koncept využívá téměř stoleté tradice společnosti Beskydské uzeniny a jejího jedinečného know-how, které v České republice úspěšně rozšiřuje budováním vlastní franšízové sítě prodejen masa a uzenin.

V současnosti společnost Beskydské uzeniny zaujímá v tuzemsku významné místo mezi středně velkými zpracovateli masa a výrobci originálních masných výrobků. Kvalitní čerstvé maso je dodáváno zejména na vlastní prodejny a do gastroprovozů. Mnohé Chodurovy speciality se dokonce stále vyrábí podle původní receptury. Mnohé beskydské výrobky jsou také s úspěchem exportovány do zahraničí, zejména na Slovensko.

 

Franšíza v potravinářství je trefou do černého – Češi maso a uzeniny milují

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a kvality, nejen v oblasti uzenin, ale také jako nově vznikajícího konceptu franšízové sítě pro celou Českou republiku. To, že Beskydské uzeniny Chodura lpí na kvalitě, potvrzuje nejen staletá tradice, ale také fakt, že se po dlouhodobých přípravách stali, v měsíci říjnu, řádným členem České asociace franchisingu (ČAF). Tímto svým krokem stvrdili, že franšíza Uzenářství Chodura je skutečně řádným a celistvým konceptem, který splňuje psaná i nepsaná pravidla podnikatelského konceptu zvaného „franchising“. Členství v ČAF je pro nové podnikatele, potenciální franšízanty, jakýmsi důkazem toho, že se pouští do podnikání s ověřeným franšízovým konceptem, který splňuje všechny atributy plnohodnotné franšízy v praxi.

 

Chcete začít podnikat a otevřít si vlastní prodejnu „maso – uzeniny“? Beskydské Uzeniny Chodura – skvělá podnikatelská příležitost se stoletou tradicí…

Posláním značky Chodura je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety.

 

 

fotka_Chodura_web

Historie značky Chodura sahá až do roku 1919, kdy si pan Karel Chodura pronajal krámek na dnešní Nádražní ulici, v metropoli severní Moravy, v Ostravě. V nelehké poválečné době, kdy se rodila samostatná republika, pan Chodura vsadil na pracovitost a poctivost a jeho úsilí se mu vyplatilo. Pro vyhlášenou kvalitu se výrobky Chodura staly vyhlášenými po celé severní Moravě. To mu umožnilo rozšíření obchodu o vlastní velkovýrobu šunek. Také ostatní výrobní prostory byly zvětšeny. Stále se držel motta „Kvalita až na prvním místě!“

 

 

nadvori_web

roce 1948 však přišlo něco, co zastavilo Chodurovo řeznictví na cestě ke splnění snu o velkoobchodě – komunistický režim. Roku 1950 komunisté vyvlastnili jeho obchod a Karel Chodura, do té doby nejúspěšnější řezník v Ostravě, byl nucen stát se zaměstnancem státního podniku Pramen. Avšak díky jeho nadání pro obchod a lásce k řemeslu, se nakonec stal vedoucím prodejny Pramen. Obchod měl pod jeho vedením nebývalý úspěch a vynikající výsledky. Jako schopného vedoucího jej vedení posílalo z místa na místo. Ostravané, kteří u něj s důvěrou nakupovali, ho následovali a pro svůj nákup chodili tam, kde právě prodával. Nezapomněli na něj však ani v důchodovém věku. Masokombinát Martinov ho udělal vedoucím reprezentační prodejny, kde také úspěšně završil svou kariéru řezníka a uzenáře.

Za svůj život udělal spoustu práce a dokázal i v těch nejtěžších časech zabezpečit celou svou rodinu. Za každých okolností držel heslo „Kvalita až na prvním místě “ a tohoto hesla se jeho rodina drží stále. Důraz na kvalitu a originalitu výrobků, spolu s orientací na zákazníka – tyto hodnoty a přístup přetrvaly, a stejně jako před sto lety i nyní tvoří pilíře značky Chodura.

 

Současný příběh společnosti se začal psát v roce 1990, kdy se vnuk zakladatele, Ing. Petr Chodura, rozhodl využít změněné situace a pokračovat v rodinné tradici.

Shromažďujeme a zasíláme Vám aktuality z oboru franchising a podnikání. Chcete koupit franšízu, hledáte vhodný podnikatelský záměr? Od nás získáte zaručené nápady na podnikání i návody jak podnikat a jak začít podnikat s franchisou víme nejlépe...

 

 

Společnost Beskydské uzeniny míří s prodejnami maso-uzeniny do Čech i na Moravu. Připojte se k novému franšízovému konceptu Uzenářství Chodura, který zhodnocuje takřka stoletou znalost českého trhu.

Zaujala vás franšíza Uzenářství Chodura a chcete zjistit více podrobností o možnosti franšízové spolupráce? 

tlačítko katalgovový zápis

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Chcete být zařazeni do REGISTRU KANDIDÁTŮ – zájemců o podnikání formou franchisingu a chcete být podrobněji informováni o franchisách i konkrétních nabídkách? Registrujte se zde a my Vás budeme dle Vašich požadavků informovat o toma, jaké jsou aktuální podnikatelské příležitosti ve franchisingu – která franchisa v ČR hledá partnera pro dlouhodobou spolupráci dle Vašich požadavků.

Sledujte náš KATALOG FRANCHIS, kde je aktuální nabídka franchis a kde naleznete odpovědi na otázky ohledně konkrétních franchisignových konceptů. Pokud Vás budou zajímat další podrobnosti, nebo Vás zaujme konkrétní franchisa a měli byste zájem o schůzku se zástupcem dané franchisyNEVÁHEJTE NÁS KDYKOLIV KONTAKTOVAT, JSME TADY PRO VÁS!

Franchising – odkazy, které se Vám mohou hodit…

Přemýšlíte, v čem podnikat? Napadlo Vás, že franchising nabízí zajímavé možnosti podnikání? Lámete si hlavu a nevíte, jak začít podnikat s konkrétní franchisou? Pomůžeme Vám! 

Pokud se o franchisové podnikání zajímáte, ale nemáte úplně jasno v tom, jaké má franchising výhody či nevýhody, přečtete si tento článek. Anebo pořád tápete ve franchisingové hantýrce? Připravili jsme pro Vás krátký příspěvek, kde Vám ve franchisingové terminologii uděláme jasno. Nebo již nákup franšízy delší dobu zvažujete, ale chtěli byste vědět, na co si dát pozor či nač se připravit?

V záložce „články“ naleznete veškeré odpovědi na různé otázky v jednotlivých příspěvcích, avšak pokud na našem webu odpověď  na Váš dotaz nenajdete, velmi rádi Vám odpovíme osobně – neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoli otázkami či připomínkami! Jsme tady pro Vás.