Chcete být finančně nezávislí a mít jedinečnou šanci podnikat ve sféře, která je zákonem povinná?

 

Nepotřebujete mít extrémně vysoký kapitál ani zkušenosti v oboru, hlavní je, aby vás bavil obchod, a v EXTÉRII vás už všechno ostatní naučí.

Exteria podnikani franchising BOZP

 

EXTÉRIA hledá franšízanta pro Brno…

Brno můžeme považovat za opravdu lukrativní lokalitu, ve které působí desítky tisíc podnikatelských subjektů představující velký potenciál. Zájem podnikatelských subjektů vyjadřují žádosti o BOZP a PO, které na centrálu EXTÉRIA pravidelně přichází.

 

Co získáte v Brně jako franšízant konceptu EXTÉRIA?

 

Momentálně má franšízant k dispozici jedinečnou příležitost, kdy hned na začátku obdrží zavedené portfolio 150 klientů. Centrála EXTÉRIA zaručuje svým franšízantům nejen veškerou podporu, ať už marketingovou, tak i vzdělávací, ale také vám pomohou najít vhodné místo pro EXTÉRIA MARKET, který vám vybaví kompletně na klíč.

EXTÉRIA také nabízí možnost převzetí centrálou zavedeného EXTÉRIA MARKETU v okrese Ostrava

Franšízant získá možnost získat zavedenou pobočku se stávajícími klienty a zavedeným personálem.  

EXTÉRIA MARKET Ostrava se nachází na velmi frekventované ulici 28. října, díky čemuž tak vytváří velké povědomí u klientů. Mohou se zde podnikatelé, zástupci firem, společností, úřadů či například škol ze širokého okolí přijít informovat, v jakém rozsahu musí právě oni řešit zákonné povinnosti v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany i hygieny práce, či si i přímo sjednat komplexní služby k vyřešení této problematiky. V EXTÉRIA MARKETU také najdou do svých provozoven k zakoupení hasicí přístroje, lékárničky, různé bezpečnostní značení a nálepky, kterými musí mít své provozovny z hlediska bezpečnosti práce a požární ochrany vybaveny.

 

Franchising je ideální cesta jak snadno podnikat v již vyzkoušeném konceptu. 

Přesně toto představuje pro franšízanty spolupráce s konceptem EXTÉRIA.

 

Zajímají vás další podrobnosti o možnosti podnikání s tímto konceptem?

Vyplňte formulář, dotaz bude předán přímo zástupci konceptu.

 

    Jméno

    E-mail

    Mobil (můžete uvést pro rychlejší komunikaci)

    Franchisa

    Doplňující informace